ФЕВРУАРски дребосъци вече правят маймунджалъци - тема 18

  • 27 841
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 73
Добро утро, отдавна сме се излюпили, ама чак сега видх новата тема... Зъби няма малкия още, прави опити да пълзи, но засега само вири трътка. Мерси за темичката на Ади и Амидала! На месечковците и озъбилите се честито. Целувки и до по- късно от нас!

# 31
  • Мнения: 194
Мим, дано всичко със изследванията и прегледите на баткото ви да са добри Praynig Hug
Галики, помним те мила и липсваше Naughty!- Добре завърнала се Hug
Тотони, много сладък малкият половин рожденковец Heart Eyes Laughing, да Ви е жив и здрав  bouquet
Борянка пак повърна и аз се  Cry
Целувки от нас Heart Eyes

# 32
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669

И имам едно може би тъпо питане, ама... как се взема урина от бебе-момиченце? Тази седмица ни предстоят изследванията за 6 месеца. Също така - трябва ли да й вземат кръв на гладно, защото умът ми не го побира как ще устиска до 9 сутринта без храна.
питай в аптеката. продавали някакви специални колектори.

# 33
  • Мнения: 4
АДИ   bouquet
Бъди винаги здрава, щастлива, усмихната, обичана, желана... и всичко  най-най-хубаво ти желая от сърце  Hug

Ехе, ама Криско е много сладък на половингодишното си парти  Heart Eyes Да е жив и здрав, и много да радва мама и тати  Hug
Съжалявам, но вчера пропуснах да поздравя и Владко  Embarassed Валерия да расте живо и здраво детенцето ти и много да ви слуша  Hug
И Габи на Деситачева е празнувал вчера... Да е здрав и много послушен   bouquet
Днес да почерпят Анджи за порасналия Кико и Jiqna за Ясен  Naughty Wink Да са здравички и усмихнати дечицата ви  Hug Hug Hug
Галики добре дошла, мила  Hug Как да не те помним  Simple Smile
Браво на порасналия Мони на Зелда    smile3501 Как бързо се променят дечицата ни  Crazy
Булче стискаме палци  Praynig ще чакаме добрите новини  Peace
Кали моя бебок отказва да суче след пюре, ако е изял около 160-190 гр., но това не е правило  Naughty Води се по Дени  Peace А с гърнето  Crazy направо ме разби! Наистина ли се сещат вече  Shocked я разкажи по-подробно как става номера  Party

Днес ще дам малко сиренце в зеленчуковото пюре  bowuu Взех да се притеснявам, че все по-малко търси да суче през деня  Sad така че колкото и да се опитваме плавно да стават нещата, то детето само си показва. Може да се каже, че с моя дребен се кърмим сериозно само рано сутрин, късно вечер и спейки нощем  Rolling Eyes На нежелаещите да заместват ядене все още, ще препоръчам да не дават по цели бурканчета пюрета, защото постепенно децата си ги търсят и не искат мляко  Cry

Започва да се разбужда... отивам да разбъркам пюрето  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 43
Наде,  Sad какво й даваш - Вомитусхил пробва ли ? Дано бързо й мине на малката мишка  Praynig
Елена, точно с колектори става - май има за момиченца и момченца, ама не съм сигурна  newsm78 Иначе според мен не е фатално, че са яли мляко например. Пепи сучи много често през сутрешните часове, едва ли ще е гладен  Grinning
Благодаря на Ади и Миленка за темата   bouquet
Евридика, на мен пък ми е кеф за риба, а и детето цяяяял ден е на въздух  Grinning А и помагам да се извади улова /ако има/  Laughing
Тони, тортата и   сладкиша са супер  Heart Eyes  Grinning
Чесито на озъбилите се  Hug
Ставам, че е оакан и пискуни  Crazy

# 35
  • Мнения: 186
само записче, след малко идвам за повече  Wink Hug

# 36
  • Мнения: 2 447
Надушили сте ме... Laughing Лоли,Дани,Дейзи  Hug
Да взема да ви почерпя по случая. Пожелавам си да съм здрава преди всичко,за да мога да се радвам на дечицата си. И няма да е зле мъжо да ме слуша повече  Mr. Green





# 37
  • Мнения: 194
Благодарим за прекрасната почерпка Ади Hug, да си ни жива и здрава и прекрасна маминка за твоите съкровища!  bouquet
Мимозка, давам й Хумана -електролит(прахчета) и Хумана лечебна, но с много зор прокарваме, а и днес пак се изака много обилно и преля от памперса,абе мъчи я сериозно стомахчето!
Дано по-бързо да се оправя,че сили не ни останаха Confused

# 38
  • Мнения: 29
Здравейте и от нас. Завърнахме се и ние от Банско. Малкия го къпахме в джакузито, което само за нас го загряваха и работеше и отначало като го топнах тръгна да плачка, но след малко усети че е кеф и започна даже да гони балончетата и да цопка с ръце. Голяма терца беше, много му хареса, 3 дена плувкаше:) Снимки във фейса много съм качила от джас феста и от Банско:)
Добре дошла и на Галики Hug
Честити зъбчета на малките големи вече бебоци:)
Ние още нямаме зъбче!
Булче да се оправяш! Hug
Благодаря на Ади и Амидалка за хубавата темичка, а на Ади Честит Рожден ден и тук, всяко твое желание е мое пожелание  bouquet
Наде, дано да се оправят при Вас вече нещата Hug

Хубав ден на всички!

# 39
  • Мнения: 17
Здравейте захаросани мами и бебоченца!

ЧРД на Ади и тук!Дано само хубавини се стоварят на главата ти!Жива и здрава и много щастлива!
Благодаря и аз за хубавата почерпка!
Благодаря ви за миличките думи! Hug
Честито и н аднешните празнуващи бебоци! Hug
Наденце,дано бързо да и минава на Борянката!  Praynig

Дейзи,ако те притеснява,че Йоначо-калпазанчо не иска да яде мляко след пюрето,защо не пробваш да даваш първо млякото,а след половин час и пюрето?! Аз така правя и засега задържам кърменето по 5 пъти на ден.През ноща Крис отдавна не се буди да суче,но аз гледам да се цедя,за да поддържам лактацията,пък колко е правилно-незнам Rolling Eyes

Maria_m,какво става с баткото? Избиха ли му пъпчици?Спадна ли Т? Каквото и да е,дано само бързо да минава!
Забравих и аз да благодаря за темата- Ади,Миленка Hug
Хубав и много позитивен ден от нас!  bouquet

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 14:51 от Totoni

# 40
# 41
  • Мнения: 426
и ние с Бобо се включваме в новата страхотна тема за което благодаря на Аделини и Миленка   bouquet

Бобо от два дни повръща постоянно-изпи на първия ден 200мл АМ сутринта и вечерта и малко глутенова каша следобяд. Вчера беше на 200мл АМ сутринта.  Друго сокчета, мляко повръщаше. Вчера вечерта повърна и фенобарбитала и отказа вече и АМ и посетихме спешното. Казаха, че е някакъв вирус  и ни изписаха хапове и свещи против повръщане и чай от мента. Днес вече е по-добре и хапва добре за сега.
глутеновите храни много ги харесва-давам му каши на Блевит-8 зърнени храни, нещо такова се казва-много му харесва. Сменям я с на Хумана. Днес вече му направих  попара от АМ и две сухарчета на ХИПП с малко плодово пюре-хапна го.
и така, за капак имаме гости от вчера  ooooh!
Хепи-бързам да напиша, че много ще ми липсваш, ако нямаш нет  Hug

връщам се да ви чета, че съм изпуснала доста  Hug
прочетох-май и Борянка е с някакъв вирус-Нади да се оправяте бързичко. Бобо не беше акал от онзи ден-чак днес ходи. Иначе няма Т, нито нос, нищо смее си се. Обаче вчера три поредни памперса и всичките абсолютно сухи...абе ужас

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 17:10 от loryn

# 42
  • Мнения: 4
Болните ни дечица Борянка и Боби бързо да оздравяват  Praynig Praynig Praynig

Тотони  Hug Благодаря ти за съвета  Hug И така го мъча... проблема е, че си търси пюрето, а мен ме хапе  Shocked И сок като му давам, после много трудно го храня  Confused

Момичета, една януарска майка днес е споделила, че е намерила парче стъкло в бурканче на Хипп  Shocked Пюрето е било комбинация морков+ябълка  ooooh! Стъклото е било голямо, калкото монета от 2 стотинки и е било на дъното. Дано детенцето да не е глътнало някакво малко парченце  Praynig Направо се ужасих  Shocked Трябва да се внимава много Naughty

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Здравейте.Честита ни темичка.Ние нямаме зъбки явно ще сме от последните.
    Ние стягаме куфарите за морето.  car003  grinning039 Утре ще купуваме някой неща които останаха и вторник отпътуваме  bowuu

# 44
  • Мнения: 186
Здравейте милички, нещо не ми остава време напоследък през деня да седна на компа...

Честит рожден ден на Ади да пожелая докато не съм забравила/то още малко ако се бях помотала нямаше вече да има РД... Blush/ - да си ни жива, здрава и много много обичана от тримата ти мъжлета  Hug



Честито на всички месечинковци, спешъли за Крисчето на Тони на патеричка, чер вчера не съм влизала  Hug

Бобо и Борянка да се оправят, какви са тези вирусчета, я да ги борят веднага  Peace Hug

Вчера ме беше тройно критичен ден, бях пред умирачка - следобед като ме хвана едно главоболие, от там едно повръщане... ooooh! мъжът къпа малкия и го оправя, аз съм легнала в 8 вечерта...на сутринта - ничево... newsm78

Тенкю на всички, които се изказаха за глутена, аз изчаквам още една седмица да въведа и пиле и захватам и аз...ама съм взела някаква каша, дето е с три глутенови неща/пшеница, овес и нещо си, та ше взема някаква еднокомпонетна, както е казала Хепи, да не натоваря от раз коремчето..и също мисля сиренцето да почвам едновременно с глутена  Peace Иначе местните на Гербер са многооо хубави, вече и от техните супички хапва - много са добри  Grinning Взех пюренца, на които пише от 8-мия месец, днеска погрешка отворих едно, щото ми стана чудно що ги дават от осмия, а съставките са си като за нас, които си даваме - е просто не са така фино пасирани, на парченца стоят...и викам - са ше му го дам за проба, все пак трябва постепенно да започваме на по-едричко да хапваме, няма до 2 години да му пасирам.../казвам го, щото едно познато детенце, което октомври ше стане на 2 е така... Whistling/ - е хапна си го без проблеми малкия  Peace

Айде сладуранки, отивам да полягам, утре ше ходим да вземем купони за детската кухня  Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт