Що за изисквания са това ... ?

  • 10 842
  • 228
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 69
Аааа, курвенския стил не трябва да се избягва,напротив.Все пак той е неделима част от мечтаната жена-тип поп-фолк икона  Mr. Green Даже предлагам нещо "по-така",за да не остане и съмнение в господина,че тя е жената на мечтите му.Тя може и да иска да се изяви като бизнес-дама,но дълбоко в душата си,ще е стигнала до неговото заключение-бизнес-дамите са к..ви в леглото и готвачки в кухнята.

# 106
  • София
  • Мнения: 3 470
С тази агенцийка ми напомняш за Иванчо и Андрейчо, на тях им хрумна същата идея.
Обаче нещо не им се получи и госпожа Вихра отиде да де пули в телевизията, вместо да събира сърца.

Затова, скъпа госпожо, най-добре да сводничим единствено с цел да получим удовлетворение, но ако все пак, някой платежоспособен си изпроси съдействие да си търси жена, обещавам да го ощавим много сериозно.

Защото тези са голи като пушки и ако ни надушат, че сме били информирани за финансовия и социален статус на другия, най-много да ни завлекат с по една кола, за плащане не знам.

# 107
  • София
  • Мнения: 62 595
Айде бе, сега остана и да ги сватосваме! После ще трябва и да им вършим работата и при консумирането на брака ли?  Crossing Arms Ми, да се помъчат малко! На нас кой ни е написал домашното навремето!

# 108
  • Варна
  • Мнения: 1 744
За инспекторчето предлагам офис-мениджър, а на трайно безработния - сервитьорка.
Иначе съм съгласна с мнението на Андариел - нека се понапънат малко сами.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 470
Вие нямате сърце.

# 110
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Сега вече се заинтригувах от темата...вие развихте страаахотни сценарии Party

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мчи откога меркантилните курви са имали такова?  Mr. Green

# 112
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Прудружена от шкембето, панелката и плетените обувки. Пссст, да не забравим за ОГРОМНИТЕ претенции.

 Joy Joy Joy hahaha
Точно.

Знаете ли какво ми  е смешно?Идеалът за жена тук е много извратен и показва инетелектуалния багаж на повечето бг господа.Натокана(каквото и да означава)госпожица със силикон,грим (тежък дори през деня)състаряващ я с 5години,дълги нокти,умствен капацитет клонящ към нула.Същата,обаче не обръща внимание на оня с гоУфа  в панелката,ами мечтае за ГотЕния пич ,дето е с оригиналдЪ анцунг и беемве.Евентуално го спечелва за една,максимум две вечери,и така....

Всеки трябва да знае възможностите си и да се ориентира към подходяща за него среда.И аз мечтая за Джордж Клуни,но като се погледна в огледалото,бързо се завръщам към реалността.

# 113
  • София
  • Мнения: 3 470
Така де.
И слепи не са, за онази сляпата любов, изобщо манджа с грозде.

Все пак, обаче, аз съм сигурна, че не това е идеалът за жена. Или за мъж.
Но ако някакъв младеж, който живее при мама и е между 30 и 40 и не е бил в състояние да организира живота си, освен да се докопа до мижава заплатка от трицифрена сума, обаче си въобразява, че е достоен за идеалната жена- божествено красива, безкрайно умна, образована, заможна, бестяща домакиня и послушна съпруга, кои сме ние, за да ги убеждаваме в обратното.

Лошото е, че ако се докопат до някое по-скромно момиче, напълно са в състояние да и съкрятят живота, особено като чета за частта с послушната съпруга и готвачка.

# 114
  • Мнения: 4 841
Такива дами и господа по-добре изобщо да не се чифтосват   Naughty Не за друго, а защото ще направят нечии живот черен с непрекъснатата си демонстрация (с думи и дела), че всъщност, видиш ли, ти не си Мечтаният Брачен Партньор, а просто Големият Компромис... И че въпросният/та какви предложения е имал/а, ехеееееееей, ама ей на - прецакал се е точно с теб...

# 115
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пфу пропуснал съм купона ....
имам един ерген среден шеф в голяма фирма 34г , симпатичн,  спортна форма, на квартира в сф.
среден доход 1600
с какво можем да го вредим?

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 744
пфу пропуснал съм купона ....
имам един ерген среден шеф в голяма фирма 34г , симпатичн,  спортна форма, на квартира в сф.
среден доход 1600
с какво можем да го вредим?
Продавачката в мъжкия магазин в Мол-а?

# 117
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ама няма кайен ... щели да го вземе?

# 118
  • София
  • Мнения: 3 470
Тц, тя се е настанила отдавна в един клиент с петцифрен доход, сигурно вече и деца му е родила.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тц, някоя друга?
Маникюристката в кварталния салон?

Общи условия

Активация на акаунт