Що за изисквания са това ... ?

  • 10 785
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аззи, остави, душо, безполезно е.

# 61
  • Мнения: 150
А бе хора вие за ЛЮБОВ не сте ли чували бе. Не сте ли чували че любовтта е сляпа. Мъжа може нищо да няма - нито кола, нито апартамент, нито пари, но може да предложи на жената СЪРЦЕТО СИ. Какво повече може да даде един мъж на една жена от сърцето си и цялата си любов.
Тц! Чували сме, че без пари и мама на татко не дава.

# 62
  • Мнения: 0
Тц! Чували сме, че без пари и мама на татко не дава.
Е, ако мама е к..рва е обяснимо да не дава на татко без пари. Но иначе нормалните жени не би трябвало да искат пари за секс.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 407
АЙде бе, ама и като започнете и вие с тази любов, смешно ми става.
По любов ще се ангажирате ли с Манго от боклукчийската кола да му народите дечица и да се любите до збрава в катуна?
Любопитна съм, просто.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тц! Чували сме, че без пари и мама на татко не дава.
Е, ако мама е к..рва е обяснимо да не дава на татко без пари. Но иначе нормалните жени не би трябвало да искат пари за секс.
ooooh!
някои хора влизат с летящ старт  Mr. Green

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 744
АЙде бе, ама и като започнете и вие с тази любов, смешно ми става.
По любов ще се ангажирате ли с Манго от боклукчийската кола да му народите дечица и да се любите до збрава в катуна?
Любопитна съм, просто.
Разбира се, че по любов. Той манго няма с какво да плаща, пък и тя не е 'к..ва' /цитат/ Joy

# 66
  • Мнения: 150
Тц! Чували сме, че без пари и мама на татко не дава.
Е, ако мама е к..рва е обяснимо да не дава на татко без пари. Но иначе нормалните жени не би трябвало да искат пари за секс.

Каква е дефиницията за нормална жена?

# 67
  • Мнения: 0
АЙде бе, ама и като започнете и вие с тази любов, смешно ми става.
По любов ще се ангажирате ли с Манго от боклукчийската кола да му народите дечица и да се любите до збрава в катуна?
Любопитна съм, просто.

За това не знам. Знам само едно - любовтта е сляпа и не пита като идва.
Отношенията между мъжа и жената не трябва да се основават на принципа "Тоз (или тая) какво може да ми даде" а трябва да бъдат искрена и честна любов. Това знам аз и така са ме учили едно време в училище.
Вие тук го обърнахте на покупко-продажба. "Какъв бил тоя мъж, не се ли виждал че нищо нямал (пари, кола, апартамент) и какво щял да даде на тая жена" Ами ще ѝ даде, любов, нежност, внимание, уважение.... Какво повече може да ѝ даде.

Каква е дефиницията за нормална жена?
Жена, която не иска пари за секс. Другите са ясно какви.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 744
 Joy
Отдавна не се бях забавлявала така  hahaha

# 69
  • Мнения: 5 710
както казва майка ми " изродиха се тези мъже:-)"

Познавам много мъже с подобни изисквания и претенции.
Вкл. познавам един, който е много нагъл тип, на 44-5г. е, тая такава, оная не знам си каква... все никой не му е на нивото....
Един ден не издържах и му казах, че ако си оправи зъбите може и да получи няккаъв шанс да си намери каквато и да е булка.От тогава нещо не се обичаме много:))

# 70
  • София
  • Мнения: 3 407
Аз не си спомням в училище да са ме учили на подобно нещо.
Но, все пак сме били в различни училища, със сигурност.
Но все пак, да си знаеш, че отношенията между мъж и жена, когато стават семейство се регламентират в договорна форма.
Например, ако сключат брак.

Но дори и ако говорим за любовта само, отново не е съвсем сляпа тази пуста любов.
Все пак хвърля едно око, преди да ослепее.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аззи, аз вече разбрах кой се гушка, люби и плоди с "манговците" Simple Smile - ЛЮБОВниците Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 3 407
Joy
Отдавна не се бях забавлявала така  hahaha
Ще се сетиш ти, за какво ства въпрос Simple Smile

Освен това, ако искаш да знаеш, Манговците са хора и заслужават любов като всички останали.
И ако сляпата неделя удари през сърцето някоя съфорумка, кои сме ние да се противим на силата на Любовта.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Петъчната ми тема позамря. Но пък тази си заслужава да я замести! Такива бисери, такива прелестни наивности от попрехвърлили тийн-годините дами  Whistling

# 74
  • Мнения: 4 668
Е, хайде сега, всеки има право на мечти и претенции. Не разбирам, защо им се дразниш.  Simple Smile
Мечти и претенции са две много различни неща  Peace
И всъщност аз изобщо не се дразня . Просто си бъбрим .

Общи условия

Активация на акаунт