Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Какво става бе хора,нова тема!
да ни е честита!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 104
Тази вечер сме на гости и ние. За първи път след кървенето ще поизляза малко.
Смятам да си позволя чаша-две винце, награда за дългото лежане Crazy

# 17
  • Мнения: 1 675
Аз пък с удоволствие си пийвам узо с мноооого лед. Нито виното, нито бирата, нито ракийката мога да близна.

А за резултатите - пълен качамак!
Наложи се да си правя две поредни седмици, защото първата не бях дала стерилна урина и имаше бактерии. Пуснах направо и кръв и урина два пъти на различни места. Ами бактериите пак си ги има, та ще видим какво ще каже доки в сряда!?! А кръвта - нищо повтарящо се като резултат от двете изследвания. Естествено било нормално за положението ми, но незнам как е възможно толкова да играят стойностите  #Crazy !?! Хемоглобина например в началото - 141, при второто - 117, при последното /след 1 седмица/ - 122.

# 18
  • Мнения: 35
Здравейте, честита ни темичка Simple Smile
Преди 2 дни разбрахме, че ще имаме момченце ... толкова много го исках а още не съм се зарадвала като хората защото след прегледа получих ужасно остри болки в корема и диагнозата на доктора доста ни стресира .  На всичко отгоре и се разболявам май Sad
Иначе за алкохола не съм близнала и грам , но аз и преди не пиех...

# 19
  • Мнения: 18
и аз съм пийнала въобще,само веднъж от на мъжа ми бирата си близнах,ама то беше толкова малко ,че дори нямаше кво да глътна  Laughing
Титка , какво точно ти каза доктора? Какви болки усети и къде точно на корема?От 3 дни и аз се чувствам мноого странно  Confused

# 20
  • Мнения: 35
и аз съм пийнала въобще,само веднъж от на мъжа ми бирата си близнах,ама то беше толкова малко ,че дори нямаше кво да глътна  Laughing
Титка , какво точно ти каза доктора? Какви болки усети и къде точно на корема?От 3 дни и аз се чувствам мноого странно  Confused

Боли ме на около 5 -6 пръста вдясно от пъпа. една ужасна режеща болка, не можех да мръдна, да стана, нищо. За сравнение нещо като при болките при апандесит (ако си имала - дано не) Иначе не искам даже да споменавам какво ми каза доктора - суеверие може би Sad

# 21
  • Мнения: 723
Момичета, ние се завърнахме преди малко от Банско. Много добре си починах и беше много приятна цялата седмица с жива музика, хубава храна и мързел около басейна.
Нединка, искрено съжалявам за това, което се налага да преживееш... Нямам думи просто, толкова е несправедливо....

Виждам, че сте обсъждали килограмите - аз започнах от 56 (174см) и сега съм около 59.5-60, т.е. към 3-4кг съм качила засега, което мисля, че е ок и е в нормата. Все още е основно на гърди и корем за щастие, дано така да си остане.
Исках да питам и за нещо, което ми се случи 2 пъти последните дни - след оргазъм веднага ми се стяга / втвърдява корема и се отпуска чак след 4-5 мин. Притеснява ме малко това, дали е контракция или нещо друго? На някоя от вас случвало ли ви се е и дали не е по-добре да избягвам подобни 'сътресения'?

# 22
  • Мнения: 9
днес се разходих по магазините. има страхотни неща за бебета. харесах си едни пеленки намалени на 10 лв. за зимата ще зареждат в края на септември. за себе си си харесах едни обувки тип пантофки с нисък ток намалени на 50 лв. и трябва да си взема някакъв панталон, но от трико малко по-широк. днес се изморих много, а имам толкова много работа да готвя и т.н. абе добре, че нямах пари, че сигурно щях да ги изхарча.

# 23
  • Мнения: 13
 Hug Praynig Nedinka кураж и много сила Hug
Да се запиша и аз в новата темичка   bouquet

# 24
  • Мнения: 25
Сега прочетох че и НОЕМВРИЙКИТЕ от вчера си имат талисманчета. От това ме е страх най много. Дано декемврийчетата да си чакат  Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 18
Да са й живи и здрави на ноемврийката момите!  Praynig  Praynig  Praynig

Ние ще устискаме не се тревожете  Hug

# 26
  • Мнения: 35
Сега прочетох старата тема и това което се е случило с Нединка ..... нямам думи !!! Някой неща са толкова несправедливи!
marinamihailova надявам се да си права   bouquet

# 27
  • USA
  • Мнения: 1 323
Запис и от мен в новата тема и дано се пълни само с хубави новини.Аз цяла нощ сънувам кошмари

# 28
# 29
  • Мнения: 334
запис и от мен  Hug

Qn-Bibiqn добре дошла при нас ...  Hug Hugи да те попитам как така твоя док не ти е потвърдил, че чакате момченце и от къде знаеш...малко тъп въпрос,ама ми е много чудно  Grinning

Аз да ви се оплача...преди малко гледах филма Лъжльото и се попуках от смях,ама толкова много,чак се заласнах, втвърди ми се корема,не ме боли, пих 2 нош па, моя замина на работа, сега съм сама,малко ме е страх да не съм направила някоя глупост
Посъветвайте ме какво да правя...почивам си сега !

Общи условия

Активация на акаунт