Увиснали гърди след раждане- ПОМОЩ!!!

  • 24 890
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
А за повдигането, единия начин, който ми обясни и препоръча пластичен хирург, е с разрез от зърното надолу, до долния край на гърдата. Остава лееек белег, поне от снимките, които видях.

# 16
  • Мнения: 666
Просто не мога да разбера защо всики прибягват до пластика за най- малкия козметичен проблем-  Grinning Искаш стегнат бюст ето ти една проста идея има ефект  всекидневно правиш със студен душ кръгови движения на гърдите за около 2 - 3 мин после се мажеш със стягащ гел за гърди, не прибягвай до силикона боли ужасно

# 17
  • Мнения: 3 537
Аааа,зависи за какво увисване говорим,ако е съвсем малко ще помогнат масажете и стягащите гелове,но ако е повече не става работата.Моите гърди са средна хубост по увисване,вече съм забравила за блузките които се носят без сутиен,щото си е видимо и не хубаво,но само скалпела ще помогне,нищо друго,забравила съм вече.Някой ден  кат ударим шестица от тотото или случайно забогатеем Mr. Greenбих си направила поне повдигаща операция

# 18
  • Мнения: 3 861
А за обратния ефект от силикона чували ли сте? Аз съм виждала последствията и мога да ви кажа, че си е направо опасно Sick. В името на парите какво ли не правят пластичните хирурзи, слагат имплантанти, които са уж с гаранция и като им изтече гаранцията започват да гърмят една след друга като "зрели круши". Бях пускала и снимки  тук за да се видят последствията от разтечен гел по цялото тяло. Има и смъртни случаи, така че преди да си сложите нещо такова помислете, заслужава ли си риска? Не е казано, че точно на вас ще се случи, но нали все на някоя се случва, ами ако си ти??? А между другото точно Сердев беше замесен в този скандал, той го беше слагал този разтечния гел.

# 19
  • Мнения: 522
Просто не мога да разбера защо всики прибягват до пластика за най- малкия козметичен проблем-  Grinning Искаш стегнат бюст ето ти една проста идея има ефект  всекидневно правиш със студен душ кръгови движения на гърдите за около 2 - 3 мин после се мажеш със стягащ гел за гърди, не прибягвай до силикона боли ужасно
По - голяма глупост не бях чувала.
Първо силикона не боли чак толкова колкото си мислите!Щом аз съм изтърпяла...а съм бъзла по принцип.
И второ когато родиш няколко деца, пробвай да стегнеш бюста си със студена вода и крем да видим как става това!

# 20
  • Мнения: 1 290
Просто не мога да разбера защо всики прибягват до пластика за най- малкия козметичен проблем-  Grinning Искаш стегнат бюст ето ти една проста идея има ефект  всекидневно правиш със студен душ кръгови движения на гърдите за около 2 - 3 мин после се мажеш със стягащ гел за гърди, не прибягвай до силикона боли ужасно
По - голяма глупост не бях чувала.
Първо силикона не боли чак толкова колкото си мислите!Щом аз съм изтърпяла...а съм бъзла по принцип.
И второ когато родиш няколко деца, пробвай да стегнеш бюста си със студена вода и крем да видим как става това!
За колко пари става въпрос? Shocked

# 21
  • Мнения: 5 299
И аз бях доста разочарована - 3-4 месеца след раждането(кърмих само 20 дена), но сега като се погледна - бюстът ми се е евъзстановил. Не, че е супер, но не виси така както след кърменето Peace Явно наистина се възстановява до известна степен. Не съм се мазала с нищо - никакви процедури Laughing

# 22
  • Мнения: 5 317
Просто не мога да разбера защо всики прибягват до пластика за най- малкия козметичен проблем-  Grinning Искаш стегнат бюст ето ти една проста идея има ефект  всекидневно правиш със студен душ кръгови движения на гърдите за около 2 - 3 мин после се мажеш със стягащ гел за гърди, не прибягвай до силикона боли ужасно
Това се прави преди да ти увисне бюста,за стягане на кожата.

# 23
  • Мнения: 1 290
И аз бях доста разочарована - 3-4 месеца след раждането(кърмих само 20 дена), но сега като се погледна - бюстът ми се е евъзстановил. Не, че е супер, но не виси така както след кърменето Peace Явно наистина се възстановява до известна степен. Не съм се мазала с нищо - никакви процедури Laughing
Зависи-моят е голям и тежък и няма как да го стегна Close

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Лили би ли пуснала пак тези снимки?

# 25
  • Мнения: 671
Спокойно изчакай ще видиш че щи си прибере ноистина
И аз "кърмих" тъй че не се стряскай сега нека мине време и щи се стегнат аз вече съм си със 99% възвърнат бюст за повече и не мечтая Party

# 26
  • Мнения: 5 299
И аз бях доста разочарована - 3-4 месеца след раждането(кърмих само 20 дена), но сега като се погледна - бюстът ми се е евъзстановил. Не, че е супер, но не виси така както след кърменето Peace Явно наистина се възстановява до известна степен. Не съм се мазала с нищо - никакви процедури Laughing
Зависи-моят е голям и тежък и няма как да го стегна Close
Моят е същият мила - и аз не вярвах, носех и все още нося сутиен 90 С  bouquet Не казвам, че е супер стегнат, но определено има разлика след кърменето(тогава изглеждаше отчайващо)

# 27
  • Мнения: 730
И аз бях доста разочарована - 3-4 месеца след раждането(кърмих само 20 дена), но сега като се погледна - бюстът ми се е евъзстановил. Не, че е супер, но не виси така както след кърменето Peace Явно наистина се възстановява до известна степен. Не съм се мазала с нищо - никакви процедури Laughing
Зависи-моят е голям и тежък и няма как да го стегна Close
Моят е същият мила - и аз не вярвах, носех и все още нося сутиен 90 С bouquet Не казвам, че е супер стегнат, но определено има разлика след кърменето(тогава изглеждаше отчайващо)

Малко светлина в тунела,а дано се постегнат малко,че иначе ще играе скалпела Mr. Green,ако се стегне просто ще съм най-щастливата на света Hug,дано Praynig,но аз още си кърмя ли кърмя и май скоро кърмачето ми няма да го отбивам,такъв кеф и прави да дърпа цицките на мама Hug

# 28
  • Мнения: 5 299

Бейби - виждам, че си от Русе(аз също Mr. Green) Имаме си русенска тема (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59043.255)в Клюкарника - ще се радвам да се присъединиш Hug

Извинявам се за Оффф-а Blush

# 29
  • Мнения: 1 290
Просто не мога да разбера защо всики прибягват до пластика за най- малкия козметичен проблем-  Grinning Искаш стегнат бюст ето ти една проста идея има ефект  всекидневно правиш със студен душ кръгови движения на гърдите за около 2 - 3 мин после се мажеш със стягащ гел за гърди, не прибягвай до силикона боли ужасно
По - голяма глупост не бях чувала.
Първо силикона не боли чак толкова колкото си мислите!Щом аз съм изтърпяла...а съм бъзла по принцип.
И второ когато родиш няколко деца, пробвай да стегнеш бюста си със студена вода и крем да видим как става това!
Искам да те питам дали остават белези,колко струва и...ти с какъв размер беше преди операцията.Аз съм си с голям (но разплут) бюст и незнам дали силиконени протези няма да му дойдат в повече,но съм чувала,че с тях стои по-добре... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт