Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 5

  • 56 909
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1
nioba ,  Embarassed  горната целувка от кой е ? Не го разпознавам нещо  Thinking.

Стига!  Wink Wink WinkА сега?

# 31
  • Мнения: 6 760
6o6ul4o, по принцип, ако пишем нещо съществено, ключово за който и да е сериал, пишем в бяло. Така този, който не обича спойлери, да има избора да не чете и да не научава каква е развръзката на важни моменти. А Lee Dong Wook току що излезе от казармата, така че може би е позагубил тренинг в актьорството. Споменавала съм и преди, но аз много го харесах в Partner и в La Dolce Vita/Bittersweet Life

Май ще се наложи да разкрасим началото на следващата тема с по-зрялото поколение актьори Wink.

П.П. Направо я поизмених още сега Blush, така де................ кой ще чака чак следващата тема Joy

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 16:00 от 2в1

# 32
  • Мнения: 9 192
Жалко е,че няма как да използваме таговете
Скрит текст:
те ще са много удобни за целия филмов подфорум. Тук си пишем с бяло само когато някой пита за конкретен въпрос.
Незнам как е при вас,но на мен първата страница ми се отваря много бавно.

# 33
  • MJF
  • Мнения: 8 588
nioba , продължавам да съм в невидение кой ме целуна  Thinking. Направо да си пише името. Не съм го гледала/забелязала явно този актьор.
2в1 , ок, много важно уточнение за мен. Ще спазвам правилото.
Lee Dong Wook съм го гледала в Partner, My Girl и Heartbreak Library. Тук поне за сега конкретно справянето му с тази роля ми куца на мен, като съм склонна да го отдам повече като вина на режисьора/сценариста. Даже съм почти сигурна, че е тяхна вина това мое впечатление.  Като го изгледат повече фенове ще го разнищим този сериал.
Аз от сега да призная, че тийн тематиката в напудрения и розов вид не я гледам. За това и трудно ме привличат  японски сериали, където гъмжи от школници  Laughing. Екшъните са второто нещо по което съм пас. Останалото е широко поле на интерес.

# 34
  • Мнения: 6 760
6o6ul4o, това е Won Bin Peace.

Ако се справяш с английския или руския гледай La Dolce Vita/Bittersweet Life. Сериал за малко по-зряла аудитория Simple Smile.


Tuon, сигурно е заради многото снимки и линкове в заглавния пост.

# 35
  • София
  • Мнения: 1
nioba , продължавам да съм в невидение кой ме целуна  Thinking. Направо да си пише името. Не съм го гледала/забелязала явно този актьор.
Joy Joy JoyАми то и аз не го бя забелязала доскоро, ама сега ми се явява и в сънищата Embarassed
http://easternspirit.forumandco.com/t1295-topic

# 36
  • София
  • Мнения: 15 460
   Аз от първите изгледани сериали, абсолютно никой не помня, за една седмица изгледах 15-тина сериала и всичко ми беше объркано,а и още не ги различавах  Joy. Сега като видя познато лице, търся да видя къде е играл преди,та да си го спомня. Естествено, първите, които запомних са моите любимци -ангелчета. И колкото и други да харесвам след това, те си ми остават любимци и слабост.


   Tuon, на комптъра и на мен ми се влачи първата страница, заради линковете и снимките, на лаптопа нямам проблем.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 16:13 от Тайна

# 37
  • MJF
  • Мнения: 8 588
La Dolce Vita е на опашката за гледане при мен. Скоро ще му дойде реда.
Погледанах му филмографията на Won Bin и определено не съм го гледала. Така де, да се успокоя че не съм не забелязала някой всеобщ красавец  Laughing

# 38
  • Мнения: 9 192

Tuon, сигурно е заради многото снимки и линкове в заглавния пост.
Напълно възможно е, което не ми попречи на фокусирам So Ji Sub Laughing когато преди малко отворих първата страница, случайно.
 Mr. Green Предлагам другата тема да започва със снимки и филмографии.

Тайна и този ли не го помниш Rolling Eyes


6o6ul4o,около персоната no min woo има фенска пристрастност в темата.
Което ми напомни да питам дали случайно или напълно съзнателно е на първата снимка newsm78 Да го видим и да няма отказване. 2в1 newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 1
[Май ще се наложи да разкрасим началото на следващата тема с по-зрялото поколение актьори Wink.

П.П. Направо я поизмених още сега Blush, така де................ кой ще чака чак следващата тема Joy

Добре че се осъзна навреме, че иначе...

Няма такава домакиня на тема!Благодаря ти!

# 40
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Tuon то фенските пристрастия са неминуеми. No Min Woo  съм го гледала в Pasta и Midas. Кое е прясно обсъждано за него? И в двата сериала има поддържаща роля и се акцентира по-скоро като хубавец на фона на останалия мъжки състав.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 460
Тайна и този ли не го помниш Rolling Eyes


   Aaa, как да не го помня, това е сериала, който ме накара да вляза в тази тема и да загледам корейско и изобщо азиатско  Hug! Това ми е първия корейски сериал.Е, гледала съм преди години филми с Брус Ли, но тогава, а и до преди Хиляди пъти любов, си мислех,че всичките им са такива, бойни, и ви се чудех на акъла, как може да са ви интересни такива неща  Joy.

# 42
  • София
  • Мнения: 266
Привет момичета, прекрасна тема сте сътворили. Да се запиша да ви следя  Sunglasses
И да си призная, изгледах Secret Garden, мноооооооогооооооооо хубаво сериалче, направо на един дъх го изгледах и имам нов любимец  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Хюн Бин е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes страааааашшшшееееен. Много красив, и играе супер, че и пее. Какво повече да иска човек Simple Smile))) Сега събирам препоръки какво ново да захвана, чудя се между Кофи Принс, Сноу Куин и... знам ли, препоръчайте нещо впечатляващо Simple Smile Понаглеждам и Ирис, когато не съм заспала, че вечер заспивам рано напоследък, и това, което виждам много ми допада. Хубаво сериалче, доста сполучливо даже, дано продължат с корейските сериали от БТВ:)

Но още веднъж да си кажа, Тайната градина страшно много ми хареса, малко накрая ми дойде повечко реването на актьорите, но пък завърши толкова сладко, че простих веднага.

# 43
  • Мнения: 6 760
nioba, бързо схващам аз newsm62. Поне има достатъчно маТриЯл за първа страница, за доста теми напред Joy.

................ Mr. Green Предлагам другата тема да започва със снимки и филмографии.............

Тогава хептен няма да ти се зареди първата страница smile3534.

6o6ul4o, всичко си обсъждаме ние, без ограничения Crazy. А освен участието на No Min Woo в споменатите от теб сериали не са за изпускане и My girlfriend is a Gumiho и Rock Rock Rock

malka maimunka, ако ти се гледа още нещо с Бини гледай Снежната кралица или Първата любов на милионера, но и двата са тъжни и ревливи. А ако ти се гледа нещо по весело Coffee Prince е подходящ избор. Сериалите на първата страничка са горе-долу подредени по жанр. На един ред са примерно по-забавни, на друг са по-драматични или пък с повече екшън. Ако видиш някое заглавие, което ти е познато и си го гледала, значи на този ред са що годе подобни, така че  можеш да се ориентираш какво да си избереш.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 18:19 от 2в1

# 44
  • Мнения: 9 192
malka maimunka, добре дошла.  Coffee Prince e чудесно начало за продължително зарибяване.
Разгледай и първата страница.2в1 е подбрала интересни сериали и филми.


Тогава хептен няма да ти се зареди първата страница smile3534.


Нетбука е виновен. Crossing Arms



Общи условия

Активация на акаунт