Никога повече дънки от Манго

  • 6 020
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
аз не робувам на марки, за мен е по-важно да ми харесат, да ми стоят добре, да са удобни и да са под 50лв. За мен е без значение дали ще са Манго или друга марка... Така или иначе Манго, Бенетон, Долче и Габана и много други марки са шити в Китай или България и са менте...

# 16
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Чак пък парцали,ще ме простите Naughty
Имам няколко чифта от Манго тази година.
Нито един не е мръднал.
Даже наскоро се хвалех ,че аз рядко харесвам дънки ,но тези на Манго ми седят перфектно и няма мърдане.
И потниците от 9 лв ползвам,имам от 3-4 години.Вече ги нося вкъщи ,но и те не са мръднали.

# 17
  • Мнения: 5 063
Купувам си дрехи от second hand. Един път попаднах на дънки на Манго и ги взех. Не заради марката разбира се. Това беше преди 4 години. След като ми омръзнаха да ги нося навън, ги нося на вилата през зимата и мога да кажа, че още не са мръднали. Не знам дали е добре това за цената им, защото не знам реалната им цена, но съм доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 857
Откакто има Манго в София на всеки сезон си купувам нов модел, защото ми стоят добре, харесват ми.Пера спрямо указаното в етикета, гладя и нося - никога не съм имала проблеми с колена, сцепване, разшиване и т.н.Имам дънки,които са носени години и не са мръднали,но както някой по-горе беше написал вече са ми писнали.За Зара премиум колекцията дънки също имам отлични впечатления от носенето, така че всичко е много, много субективно!

# 19
  • Мнения: 11 918
От Манго имам само един чифт дънки, купени през юни на  разпродажба.Много ги харесвам, нищо им няма, вече  много пранета са минали.А за мен е трудно да си намеря по-дълбоки дънки, само в Манго успявам.

Ако дънките се гърчат, вероятно номерът е по-голям от  необходимия.

Купувала съм си  от  Манго панталони, рокли,  блузи, доволна  съм.

От Зара-само на детето, също съм доволна.

# 20
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Доволна съм от марката,до сега не съм имала никакъв проблем с дрехи,обувки и чанти МANGO.

Общи условия

Активация на акаунт