White Collar

  • 12 671
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 767
И какво - не го ли загаджиха с някоя мацка Мат в сериала?
На 10 епизод 2 сезон съм още и ми е любопитно.
Не ви ли е странно как Питър обсъжда всичко с жена си? Тоя човек за професионална тайна не е ли чувал? BTW жена му хич не ме кефи (има нещо странно в лицето й), както и Кейт - еднакви ми бяха двете.

# 91
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И какво - не го ли загаджиха с някоя мацка Мат в сериала?

Ц Сара само прелита през епизодите  Crossing Arms

# 92
  • Мнения: 0
Е, има си по някоя мацка от време на време да се целува  Grinning.
То не беше Сара,Алекс,оная от острова където избягаха,другата от сезон 4 еп.4(Софи Ковингтън), така че липса на жени няма, но никоя за постоянно. Все пак с тази визия е малко или много като Дон Жуан, затова мисля, че едва ли скоро ще му намерят постоянна партньорка.
А относно мокрите сънища това, че е гей изобщо не ми влияе  Mr. Green Blush

# 93
  • Мнения: 0
Току-що гледах Мат като гост звезда в Glee s3 ep15 и беше страхотно!!!!!
Не гледам Glee , но специално заради Мат изгледах този епизод и съм очарована....
Знаех, че може да пее, но тук е направо уникален!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 94
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Току-що гледах Мат като гост звезда в Glee s3 ep15 и беше страхотно!!!!!
Не гледам Glee , но специално заради Мат изгледах този епизод и съм очарована....
Знаех, че може да пее, но тук е направо уникален!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

много е готин, да, но на мен нещо ми доскучаха Якичките, има ли други с подобен проблем  newsm78

# 95
  • Мнения: 10 767
Да, и на мен малко ми доскучаха последните серии на 3 сезон, има доста несъответствия, нооо...последната серия върна интригата.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 219
аз така и не догледах сезона, не намерих време. нещо 4 епозад ми доскуча.
да видим докъде ще стигне.

# 97
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз последно изгледах 8ми, тия дни ще ги погледна и новите, но определено не ми е толкова интересен, колкото в началото  Tired

# 98
  • Мнения: 10 767
Снощи до 1ч гледах края на 3 сезон и първите 2 серии на 4 - връща се интригата и заплитат нова с детството на Нийл.

# 99
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Имаше лек спад наистина,но са отново на ниво,не са ме изгубили още Wink Peace

# 100
  • Мнения: 0
На мен все още ми е интересен, но и си признавам, че основно го гледам заради Мат  Blush Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 27
Хубав финал на сезона. С нетърпение чакам следващият  Simple Smile

# 102
  • Мнения: 46 602
Наближава 5 сезон.

17 октомври!

На фона на всички боклуци напоследък, позволявам си да изкарам темата, въпреки предупреждението Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.  Crossing Arms

Отдавна търсех това: лек, с приятен сюжет, много смях и красиви актьори  Peace

Случайно попаднах на него и то години след 1 сезон  Crazy но с мъжът ми метнахме 4-те сезона за 20 дни  Mr. Green и чакаме с нетърпение следващия  Simple Smile


За тези, които не са го гледали, изгледайте само 1 епизод Simple Smile спойлер:
Скрит текст:
Нийл Кафри (Мат Бомър) е много добър фалшификатор и крадец на произведения на изкуството. Никой не може да го хване, докато с него не се заема агентът на ФБР Питър Бърк (Тим Дикей), и в крайнa сметка го вкарва в затвора. Но докато се преследват, двамата се опознават и оценяват таланта и качествата на другата страна, заради което изпитват взаимно уважение. След определени перипетии, сключват сделка, при която Нийл излиза от затвора с гривна за проследяване на крака, и работи с Питър по случаи, които са по неговата част. Двамата се оказват идеалният тандем. Но тъмното минало на Нийл и неговият приятел Мози (който също помага неофициално), ги кара да решават казусите на ръба на закона, за което си пати Питър като специален агент. За капак Нийл и Мози имат мноооого детски акъл и правят много бели, което прави сцените комични, но пък те карат да се усмихваш  Simple Smile

В крайна сметка (след като ФБР убива приятелката на Нийл), той се влюбва в жената, която е причината да е в затвора – застрахователната агентка Сара.

Питър и Нийл многократно рискуват собствения си живот, за да спасят този на другия, и това ги кара да се привържат един към друг. Питър го приема в семейството си, а Нийл му признава, че е единственият човек, на когото има доверие…

...
А относно мокрите сънища това, че е гей изобщо не ми влияе  Mr. Green Blush

МръсТница  Mr. Green
На мен сексуално не ми влияе (след като видях аватара ти, ще видим  Mr. Green). Но осъзнавам, че е съвършен във физическо отношение. И децата му са просто прекрасни. Толкова красота на едно място  Crazy а че е гей, чудо голямо, все едно да съм руса, а той да харесва брюнетки, пука ми, всеки с вкуса си  Simple Smile важното е да ни радва на екрана и сценаристите да работят усърдно  Flutter

http://www.youtube.com/watch?v=EXTjsDqgRhc
http://www.youtube.com/watch?v=RGnaCWC_MKM

Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 01:07 от Не се сърди, човече

# 103
  • Мнения: 46 602
Гледам никой не пише, но в гласуването за сериалите го гледат доста хора, затова да питам, понеже съм руса Mr. Green
С какво Хейгън го държи? За предните неща, да, но сега с какво го държи, та продължава да му изпълнява поръчките  Crazy

# 104
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Нали го засне с камера там като кради ония монети,като беше пожарникар и си смъкна каската Peace

Няма много активност да,но и аз си го следя сериала  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт