Отговори
# 15
  • Мнения: 506
Аз затова не мисля и да се събирам с него.Пак много търпях ама накрая вече ми се качи тотално на главата.Нека си живее живота и да вика по други.Пък ще го видят какъв  Twisted Evil е.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ти беше от Плевен той от Търново, нали така? Спомням си вашата история или поне си мисля, че е така.
Струва ми се, че ти се заинатила и искаш нещата да се случат по твоему - той да дойде при вас. Той, предполагам, също се е запънал и не иска да отстъпва. На път сте да си разбиете семейството заради едно детско безсмислено упорство. Опитай се да погледнеш (трудно е, да) на ситуацията от неговата гледна точка. Ти си имаш твоите доводи, той неговите, решението е някъде по средата. Не може само ти да си правата. Wink
Аз затова не мисля и да се събирам с него.Пак много търпях ама накрая вече ми се качи тотално на главата.Нека си живее живота и да вика по други.Пък ще го видят какъв  Twisted Evil е.
Не си го прежалила (както се вижда) така че се опитай да намериш начин да си с любимия човек.

П.П Коя поред тема пускаш по този повод? Wink

# 17
  • Мнения: 1 262
Така като гледам как стоят нещата, май е по-добре че не живеете заедно. Само се чудя защо не се разведете поне да си свободна?!  newsm78

# 18
  • Мнения: 506
Ами и аз не знам защо още си стоим женени като всеки живее отделно от другия.Но вече се замислям и над въпроса и да се разведем.Имахме само преди време дело за издръжка която плаща.Но при положение че си живее най-добре и без нас защо да не се и разведа с него и без това прави каквото си иска.Едва ли цяла година живее без секс newsm78
Ама иначе казва че ни обичал но аз не го вярвам вече Sad

# 19
  • Мнения: 69
Ами и аз не знам защо още си стоим женени като всеки живее отделно от другия.Но вече се замислям и над въпроса и да се разведем.Имахме само преди време дело за издръжка която плаща.Но при положение че си живее най-добре и без нас защо да не се и разведа с него и без това прави каквото си иска.Едва ли цяла година живее без секс newsm78
Ама иначе казва че ни обичал но аз не го вярвам вече Sad

А ти можеш ли да намериш работа в неговият град, а той в твоя?
Аз бих говорила за събиране без инатене, бих направила компромис за последен път да отида например при него, но не да живеем с майка му, а на квартира, ако и този последен шанс не помогне
да си запазите семейството, винаги можеш да си тръгнеш.
Но това да се инатите и да живеете разделено не е работа, по този начин наистина ще си разбиете семейството, а и дете имате.
Ако имаш чувства още към мъжа ти, дай шанс да се разберете, ако нямаш бий му шута и си търси щастието някъде другаде. Гледай за излизаш с други мъже, иначе ще си пропилееш младостта да го чакаш, да се вразуми и живота ще мине покрай теб, ще се събудиш на 40 години, когато
сегашният ти мъж е вече с друга жена и с друго дете може би.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Ама иначе казва че ни обичал но аз не го вярвам вече Sad


То пък остава и да го вярваш  Mr. Green
И в какво точно освен в голи думи се изразява любовта му към вас? Thinking

# 21
  • Мнения: 1 262
Ами и аз не знам защо още си стоим женени като всеки живее отделно от другия.Но вече се замислям и над въпроса и да се разведем.Имахме само преди време дело за издръжка която плаща.Но при положение че си живее най-добре и без нас защо да не се и разведа с него и без това прави каквото си иска.Едва ли цяла година живее без секс newsm78
Ама иначе казва че ни обичал но аз не го вярвам вече Sad



Мъжете много лъжат! /В това число и моят/
Ама ако толкова много ви обича, нали ще иска да е с вас и до вас и няма да вдига постоянно скандали? То трябват и доказателства, не само голи думи.  Confused

# 22
  • Мнения: 1 262
Ами и аз не знам защо още си стоим женени като всеки живее отделно от другия.Но вече се замислям и над въпроса и да се разведем.Имахме само преди време дело за издръжка която плаща.Но при положение че си живее най-добре и без нас защо да не се и разведа с него и без това прави каквото си иска.Едва ли цяла година живее без секс newsm78
Ама иначе казва че ни обичал но аз не го вярвам вече Sad

А ти можеш ли да намериш работа в неговият град, а той в твоя?
Аз бих говорила за събиране без инатене, бих направила компромис за последен път да отида например при него, но не да живеем с майка му, а на квартира, ако и този последен шанс не помогне
да си запазите семейството, винаги можеш да си тръгнеш.
Но това да се инатите и да живеете разделено не е работа, по този начин наистина ще си разбиете семейството, а и дете имате.
Ако имаш чувства още към мъжа ти, дай шанс да се разберете, ако нямаш бий му шута и си търси щастието някъде другаде. Гледай за излизаш с други мъже, иначе ще си пропилееш младостта да го чакаш, да се вразуми и живота ще мине покрай теб, ще се събудиш на 40 години, когато
сегашният ти мъж е вече с друга жена и с друго дете може би.

От опит казвам, че за детето е по-добре да живее в спокойна обстановка без баща, отколкото с баща и постоянни скандали.  Sad На мен нашите ми разбиха психиката с техните скандали и побоища - не е си работа. Предпочитам да нямаше мъж вкъщи...
А и за какви чувства може да става дума тук?! Ако имаше чувства мъжа й, щеше ли да забегне далече от семейството си? Празните думи никого не вършат работа. Пак казвам - мъжете са царе на лъжата, затова важно е да се гледат делата! Думите лесно се изричат.

# 23
  • Мнения: 506
A_H_I_L_E_A напълно си права че ако толкова много ни обича щеше да е с нас.Само че фактите показват друго че не иска да е с нас и затова си живее съвсем свободно като никога неомъжван.Живее си ергенския живот и се задоволява с виждане на детето 1 път в месеца за 2-3 часа.Това явно го устройва и е доволен от положението.Явно че не съм намерила подходящия за себе си....радвам се че имам детето и че то е до мен.Надявам се да намеря мъж който да обича мен и детето ми да ни уважава и цени да не си позволява за дребни поводи да избухва....вярвам че има мъже които наистина вярват в истинската любов и няма с лека ръка да се сбогуват със семейството си и после да се правят на страдащи за децата си....

Общи условия

Активация на акаунт