Какво ви прави лошо впечатление във външния вид на другите?

  • 49 652
  • 1 353
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 22 524
И това макси ли е?  Shocked Може 60 кила да са макси, ако жената е метър и петдесет, но за жеена над метъри шейсет, тези килограми хич не са макси, пък да не говорим за жена над метър и седемдесет и отгоре.

Ами води си се макси.
И казах над 60кг, а не точно 60. )
А и все пак модели представят снимките и трябва да изглеждат относително добре. Но иначе изискванията към тях са ръст до 175см, гръдна 100-110см, талия 80-90см, ханш 100-110см.
А моделите се предлагат в номерация доста над тези размери.


Ментова, за това ако човек има възможност, мята се на един самолет и в Англия или Германия на пазар, 2пъти годишно. . )

# 1 171
  • Мнения: X
Цитат
Странно, защо нещо трябва да липсва, за да не можеш да харесаш меса и сланини на показ?

Можеш да не харесваш каквото искаш и по колкото искаш.
Но кое те кара да го повтаряш 20-30 страници,във всеки свой пост?    Mr. Green
И тези,дето не четат Бг-мама ,и те разбраха.
Май само ти не се разбираш!    :
   Laughing

# 1 172
  • Мнения: 2 448

 pasinet - ще взема да си хвърля пресата и очилата. Явно не е добре...
Виждала съм те, далеч си от описаната мацка. И то много далеч.  Laughing

# 1 173
  • Мнения: 36

 pasinet - ще взема да си хвърля пресата и очилата. Явно не е добре...
А в индустриалната зона ли работиш и ти?
Иначе ще стане парадокс.

# 1 174
  • Мнения: 7 947
Цитат
Странно, защо нещо трябва да липсва, за да не можеш да харесаш меса и сланини на показ?

Можеш да не харесваш каквото искаш и по колкото искаш.
Но кое те кара да го повтаряш 20-30 страници,във всеки свой пост?    Mr. Green
И тези,дето не четат Бг-мама ,и те разбраха.
Май само ти не се разбираш!    :
   Laughing

Ех, Красо - иска ти се все да ме критикуваш, а?  Laughing


 pasinet - ще взема да си хвърля пресата и очилата. Явно не е добре...
А в индустриалната зона ли работиш и ти?
Иначе ще стане парадокс.

Въх, не, в центъра почти работя. Ама до нашата сграда - има строежи  Laughing
При мен е лесно - единствена жена съм в офиса и каквото и да сложа - все ме харесват  Joy

# 1 175
  • Мнения: 2 448

 pasinet - ще взема да си хвърля пресата и очилата. Явно не е добре...
А в индустриалната зона ли работиш и ти?
Иначе ще стане парадокс.
Минавам от там на път за вкъщи. Освен това съм и работила преди време в зоната, така че съм наясно колко смешно е да се наконтиш така и още докато стигнеш от спирката до местоработата да си се напрашил. Всичкия ти лак по косата привличащ праха още повече.

# 1 176
  • Мнения: 198
Абе каквото и да си говорим има хубави тела, на които върви всичко и не толкова хубави, на които не върви всичко. Има хубави, модерни и удобни дрехи за по-закръглени жени. Аз напълнях в последно време, събирам се в много от по-старите си дрехи, но не нося всички, защото вече не ми стоят. Започнала съм да свалям и вече си позволявам някои по-прибрани неща, но въпреки това няма да тръгна с къса блуза нито с къси панталони, защото колкото и да съм слаба имам грозни крака, с гадни прасци, не особено красиви глезени и никога не съм се чувствала комфортно да ги показвам. Нося панталони, дънки и дълги рокли и поли (особено актуални през последните две години). Аз не се харесвам и поради тази причина не смятам, че изглеждам добре с каквото и да е, но поне не се обличам неприлично. Има обаче много жени, които се харесват, макар и пълни и нямат притеснения от вида си в панталон 7/8 или без ръкав.

# 1 177
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мирама, по слабички ми се струват моделите в този сайт с готините дрехи от тези размери, които си дала... Ама дрешките са супер.

# 1 178
  • Мнения: 7 008
Ау, Мирама, на тия мога да съм им модел. Разгеле, някой да ме иска  Joy Ако не ми придирят за 1 см ръст повече  Laughing
 
А и все пак модели представят снимките и трябва да изглеждат относително добре. Но иначе изискванията към тях са ръст до 175см, гръдна 100-110см, талия 80-90см, ханш 100-110см.
А моделите се предлагат в номерация доста над тези размери.

# 1 179
  • Мнения: 22 524
А какво пък е това за панталон 7/8 или без ръкав?
Нито дългия панталон ще те направи по-слаб, нито блуза с ръкав.
И не виждам причина лятото, при 40С жеги човек да се вари в собствен сос.
Освен ако няма специален дрес код за дебели, така че да не правят лошо впечатление.

МГМ, това са им изискванията за моделите, пише си ги на сайта даже. )
А и предполагам се сещаш, че все пак това е каталог. И също е напудрен и изпипан и сериозно минал фотошоп, както и всеки друг каталог с мода. )

# 1 180
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ео, не се бутай в тая категория, това са моите размери, а съм два пъти колкото теб. Simple Smile

Йей, мога да стана модел. Simple Smile Само бюста ми е малко повече...

# 1 181
  • Мнения: 22 524
Уффф, аз не мога, щото ми трябват още 10см. ((((

# 1 182
  • UK
  • Мнения: 3 959
Давай, нагоре не е трудно. Simple Smile

# 1 183
  • Мнения: 36
Е,значи е решено-всеки става модел и това автоматично изключва критиката по него.
Разгеле Laughing

# 1 184
  • Варна
  • Мнения: 289
Според мен въпроса е не точно в слабата фигура, а в пропорционалността Simple Smile Както не винаги е красиво жена над 80 кила, така и под 45 ... Wink Освен това са важни освен бюста и талията, например добре оформени крака които в къси панталонки и дебели и много слаби не са гот.Мисля че в крайностите няма много сексапил Simple Smile
Темата - дразнят ме освен хора неспазващи лична хигиена и такива които изпадат в крайности - много изрусени коси, много грим, много дълъг маникюр и педикюр, много обем в косата...ей такива...

Общи условия

Активация на акаунт