"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 5

  • 40 612
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
На Цоци, благодаря за темата!
На вас, уважаеми дами пожелавам положителна, пълна с добри емоции тема.
Няма значение, кой ще победи, важното е за мен да си открадна идея. Харесвам предаването от първия ден и съм му фен, гледам с добро око на него.  Hug

# 16
  • Мнения: 95
Някой знае ли още колко седмици ще е предаването?

# 17
# 18
  • Мнения: 221
Мама Цоцоланка   bouquet
Гласувах за Марта,но гледам на рекламите Поли май суши им правила....така че не се знае-може да има изненади.

# 19
  • Мнения: 1 252
Гласувах за Марта, макар , че с двоумя- Денди не е за подценяване.
Евгени ми е.. нечистоплътен, неискрен...Едиственото хубаво е , че ще готви в едно прекрасно селце , но няма да дават селото, я. НЕ ми допада тоз човек...

Маме,  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 365
Тази седмица участниците са доста различни, дано се получи интересно. Имам резерви към всеки един от тях, надявам се да ми променят мнението към добро.

# 21
  • Мнения: 5
Тази седмица участниците са доста различни, дано се получи интересно. Имам резерви към всеки един от тях, надявам се да ми променят мнението към добро.
Peace

# 22
  • Мнения: 256
Харесвам Марта, Денди ми е любопитен, за другите май нямам мнение. Дано има интересни ястия.

# 23
  • Мнения: 529
И аз се включвам с благодарностти към Мама Цоцоланка за новата темичка.
Моите прогнози са ,че Марта ще се справи най-добре с кулинарните задачи (не може да не е прихванала нещо от дружката си Катето Евро). Мисля, че ще е приятна вечерята с Евгени Дойнов .Към другите подхождам с резерви.

# 24
  • Мнения: 238
Есте и аз съм за Марта Grinning GrinningНе може тази широко скроена душа,да не готви добре Peace PeaceСамото и присъствие на масата,ще бъде голямата изненада PeaceЗавиждам на съотборниците и Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Някой знае ли още колко седмици ще е предаването?
Тази и следващата са последните "редовни", а от 29-ти август до 2-ри септември е сèдмицата на "Великолепната петорка", с която и приключва сезонът.

# 26
  • Мнения: 5 698
И аз гласувах за Марта.Смятам ,че тя ще се предразположи най-добре гостите и ще се представи отлично!

# 27
  • Мнения: 6 714
Харесвам Марта, Денди ми е любопитен, за другите май нямам мнение. Дано има интересни ястия.

И аз така.  Simple Smile

Маме, благодаря за темата.   bouquet

# 28
  • Мнения: 15 213
Мама Цоцоланка,   bouquet !

Харесвам Марта, но гласувах за Денди - безкрайно ми е любопитно, как ще подходи към толкова различни помежду си личности.

Само Поли Генова не знам коя е.  Blush

# 29
  • Мнения: 6 714


Само Поли Генова не знам коя е.  Blush

Участва в Евровизия.

Общи условия

Активация на акаунт