ЮЛЧЕТА с любов и грижи обградени - "Добре дошли в Родени"!!!

  • 29 696
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 250
Teodora_, Честит Имен Ден на сладката Мария! Да ви е жива и здрава и да си носи с гордост прекрасното си име!   bouquet

Ние ползваме шезлонг с вибрации, но те ни действат приспиващо  Grinning Общо взето, тя цял ден си спи на шезлонга с вибрации на дупето  Peace

# 16
  • Мнения: 3 248
Юпи, вече сме в родени!  newsm44 newsm44 newsm44 СУПЕР!

Танче, браво отново за оформлението!  Hug

Честито на всички именници! Да ви е живо и здраво името!   bouquet  

Чета ви от време на време на просекулки и нещо хич нищо не съм запомнила от последно коментираните теми...  Blush

Ние онзи ден направихме геройска разходка: първо навън, после се прибрахме за обедно папкане, после до мола бяхме и накрая се кърмихме в колата, а мъжо обикаля, когато се наяде бебока.  Heart Eyes За разлика вчера си бяхме цял ден в къщи и почти през цялото време или на цица, или на ръце, или рев! Беше много тежко. Днес отново успяхме да направим хубава разходка и отново се кърмихме навън. Вече и мисля да спирам да го тегля при всяко хранене, че си мисля, че вече е достатъчно попорастнал, за да не спи, ако е гладен.  Thinking А и с тегленето к'во, само виждам, че изяжда по-малко, отколкото искат от нас докторите, но така или иначе не мога да го накарам да изяде повече. Успокоявам си се, че си имаме хубаво количество пишкани и акани пампи. Може на килограми да не наддаваме много, но пък на дължина сме дръпнали доста добре. Та явно толкова си му стига на човечето и за него си е добре...  Thinking

И да ви се похваля с най-важното, направо ще взема и да почерпя! Днес най-накрая ни падна пъпа!!! Разгеле, време беше! Да ви и питам: сега колко време още трябва да се обработва със спирт? И след колко дни ще може да го къпя в коритцето?



Прекрасен и по-малко ревлив следобяд на всички!  Hug

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 19:43 от Епона

# 17
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Хайде и аз да се запиша в новата ни хубава темичка в "родени"! Hug

# 18
  • Мнения: 0
Танче, една забележка само:
в началото все още пише "бъдещи мами, които очакват своето чудо", да напишем, че вече сме мами,а?

 Hug Коригирах го! Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 250
Ако ви е интересно, може да видите, Симона тук  Heart Eyes

http://simonappetrova.multiply.com/video/item/2/2

# 20
  • Мнения: 283
Ако ви е интересно, може да видите, Симона тук  Heart Eyes

http://simonappetrova.multiply.com/video/item/2/2

Пете, много са сладки!!! Heart Eyes
И Коско така все иска да гушка и целува малчо!!! Heart Eyes

За шезлонга, бебо нещо не го хареса и аз го върнах! Може би избързах или пък този не беше нашият шезлонг, незнам newsm78 Коско порасна без това и бебо ще го изгледаме така! Wink

За слинг, и аз съм се замислила, ама се чудя дали да не си купя плат и да си го направя сама newsm78 или пък да си взема най-обикновен за проба... newsm78 май ще е най-добре, ако мога да взема от приятелка за проба, че да не стане като с шезлонга hahaha Иначе слагах бебо вднъж в кенгуру, че бях лудлала един ден и той си заспа почти веднага, както и батко му като беше малък hahaha Но пък май е рано на тази възраст за кенгуру??? newsm78

Коско и баща му са навън, Рори спинка по корем - днес само така спи - и аз тука да не изпусна нещо hahaha bowuu

П. П. Момичета, искам да попитам някоя от вас знае ли къде мога да намеря и купя пластмасови фугирки на смърфовете за торта? Както и плюшен смърф newsm78
Коско иска да рождения си ден торта с пластмасови фигурки, то има време до 16.10, ама аз от сега се оглеждам, че да мога да украся и най-обикновена торта, защото планираме да сме някъде на почивка за РД на Коско!!!

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 20:04 от Bulechka™

# 21
# 22
  • Мнения: 33
юпииииии newsm44

# 23
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Страхотна тема най-накрая и ние в родени  newsm44
Танче    bouquet
Честито на всички именици с здраве да си носят името  newsm51
За сега само толкова че се пробужда моичкия
За всички  Hug
Лека и спокойна(спяща) вечер без колики и ревящи бебешоци

# 24
  • Мнения: 540
въпрос към ЛЛЛ

в събота съм на сватба и тъй като бебето ми е само на кърма и суче,се чудя проблем ли ще е да заместя няколко хранениа  с АМ,притеснението ми е,че никога не е пило от шише,а кърма незнам дали ще мога да изцедя тъй като досега не съм цедила от раждането и не мисля че ще мога да отделя повече от 20-30гр./Ще помоля за съвет какво ще е най добре да направя.през деня ще имам възможност поне 2 пъти да накърмя малката,но все пак тя хапва на по около 2 часа и искам да съм спокойна,че ще бъде сита докато ме няма.

# 25
  • Мнения: 1 175
Хелоууу  Hug

Танче, благодаря за темата   bouquet Най-накрая сме в родени  newsm44

Епона - и на нас днес ни падна пъпчето  newsm68 т.е. педи го махна  Rolling Eyes Каза, че още от днес мога да си го къпя във ваничката, но аз смятам от утре да започна  Mr. Green Обаче забравих да попитам колко време трябва да го третирам със спирт... newsm78 дано някой ни помогне.
Гърдите ми пак потекоха и се наложи да се цедя ooooh!  
Миленка, Капризче, ако не възразявате и аз бих се радвала да се присъединя към вас  Embarassed
Нас пак ни налазиха коликите   Tired Педи в петък ме посъветва да ги спра...е няма такава грешка...бях забравила какво е да гледам мъничето как страда  Cry Доста време прекарваме на ръце  Tired Добре, че баба ми е тук и ми помага.
Честито на всички празнуващи! newsm51
За шезлонг - и аз се каня да купя...как още не съм взела се чудя  newsm78 Надявам се като взема да отвикне от носенето на ръце.  Rolling Eyes
Някой беше питал кога да отиде на контролен преглед...е аз бях днес. Всичко е наред  Peace
 ooooh! Майка ми пък накупи на бебчо страхотни летни гащеризончета от Мothercare, но уви на бебчо са му твърде големи и едва ли ще може да ги сложи даже  Confused Ама на като се раздава...сега ще ги пазим за следващото бебче  Embarassed
Днес бяхме на преглед за второ мнение...е хернийка си е, но педи ни посъветва след 6месец да направим операция, ако всичко се развива нормално.  Peace  Да се похваля вече сме със 780гр по-тежки. Педи също така ме посъветва да спирам АМ  newsm44 Много се радвам...хич не му бях фенка  Whistling
Пете Heart Eyes много е сладка малката...какви усмивчици пуска само  newsm76
Спокойна вечер!  Hug

Последна редакция: пн, 15 авг 2011, 22:12 от besyto

# 26
  • София
  • Мнения: 1 609
Хоп, в темичката! Танче, много е хубава, както винаги - благодарности, че си се постарала!   bouquet

Честито на всички именници, да сте живи и здрави!

За пъпа и къпането в корито: на мен педито ми каза докато още секретира пъпчето, да я къпя под течаща вода и да го обработвам със спирт и антибиотична пудричка и като спре, тогава в корито. При нас секретирането трая една седмица след като падна пъпа.'

За слинга - на мен ми подариха, борих се като прасе с тиква с него един час, докато разбера как се връзва и как се слага бебето вътре, но след като успях, се родих - хем си я гушкам и тя мълчи, хем са ми свободни ръцете и мога да си върша това-онова. За кенгуру май са малки още дечицата ни, ама знам ли, всъщност...  newsm78

Шезлонг мисля да си взема, не знам дали ще иска да стои вътре, но ще пробваме, пък ако не стане, ще видим какво ще правим.

А сега мисля да се опитам да поспя, снощи много късно и трудно заспахме, а през деня съвсем малко подремнахме и ми е едно уморено... Лека нощ!

# 27
  • Мнения: 206
Rakkaus, а откъде са ти го купили знаеш ли? И твоя тип шал ли е или с халки?
Аз май избрах да бъде с халки, че по-лесно се слагал...нямам представа и аз как ще се боря с него, но се надявам да се преборим, че да мога и аз да съм "hands free"  Mr. Green
Юлияна, благодаря и на теб за отговора  Hug

# 28
  • Мнения: 83
Танче  smile3525

Хоп и ние вече сме в родени!

Честито на всички празнуващи на днешния ден!

Ние днес оставихме Никол през деня при родителите ми и тя през цялото време е спинкала сладичко на двора и като си я взехме и влязохме в къщи страшен рев едвам го усмирихме бебчето, сега най- накрая се унесе и дано спинка до 4-5 часа.

За памперсите - ние сме на 2-ка, но започнаха да ни се отбелязват по крачетата и ще минаваме вече на 3-ка.
Вигантол давам по 1 капка.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт