Отговори
# 90
  • Мнения: 36 086
зашото си собственик на албума

# 91
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз имам процедурно предложение. Да вземем да направим един албум в бг-фото или на друго място и там да ъплоудваме (брех, ква дума! newsm78) снимките. Защото иначе става много разпиляно и някак си не-конкурсно, а? Mr. Green
Ако се навити веднага правя албумчето Hug

# 92
  • Мнения: 1 428
Хайде и от мене две-три  снимки!И аз нямам снимки без бебето -все с нея се снимам откакто се е родила....
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=15477
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=15477&photo=2
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=15477&photo=3

# 93
  • Мнения: 694
Егати мадамите-не ви вярвам,че сте раждали-какви са тия бебета на ръцете ви,чии са??? Party Naughty Naughty Naughty

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Аз имам процедурно предложение. Да вземем да направим един албум в бг-фото или на друго място и там да ъплоудваме (брех, ква дума! newsm78) снимките. Защото иначе става много разпиляно и някак си не-конкурсно, а? Mr. Green
Ако се навити веднага правя албумчето Hug
Много добро предложение, мисля.

И понеже има сайт с кърмачески албуми в бг-фото си позволих да добавя нов албум към него.
Ето тук може да качвате снимките за конкурса!

Аз още се ослушвам, но до нова година дано да сколасам с някой снимка за участие, не че мога да се меря с някои манекенки от вас, но и аз малко жаба си падам Wink

# 95
  • Мнения: 1 502
Хайде още една жаба в гьола.  Mr. Green Аз малко не разбрах как да кача мои снимки в сайта, затова ги пускам тук. Имам една авторска, поради липса на някой да ме снима  Embarassed и една с дебелачко

# 96
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз не разбрах как да ги кача в бгфотото Embarassed

# 97
  • Мнения: 2 282
Ето снимка и от мен Grinning То и аз нямам без детето или мъжо Wink Но поне на тази се виждам добре, а циците са в сянка Wink
хехе:) таман си мислех, че мамите, които се появиха в "Биберон", са доста добра пропаганда на кърменето, и няма начин да не са от нашите  Heart Eyes Офтопик: Браво на момичетата Hug
И аз само ще гласувам, че още доста вода ще изтече, докато заприличам на човек. всъщност... първата кърмаческа снимка като че ли не е особено зле - просто нищо не се вижда  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 101
Jade, дай парола и потребителско име за албума, че така може само да се разглежда, но не и да се качват снимки. Ако ги пише някъде, се извинявам, но не съм ги видяла

# 99
  • Мнения: 980
Jade, дай парола и потребителско име за албума, че така може само да се разглежда, но не и да се качват снимки. Ако ги пише някъде, се извинявам, но не съм ги видяла
ime: beboci, password: mlqko Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1 101
Jade, дай парола и потребителско име за албума, че така може само да се разглежда, но не и да се качват снимки. Ако ги пише някъде, се извинявам, но не съм ги видяла
ime: beboci, password: mlqko Simple Smile
Мерси! Много оригинална парола Wink Laughing

# 101
  • Мнения: 36 086
не е лошо да ги кръщавате тези снимки Simple Smile

# 102
  • Мнения: 4 242
Снощи се мъчих, мъчих, но не ми дава да надпиша снимката. newsm78 Да няма промяна в сайта или аз нещо не съм у ред? Crazy

# 103
  • Мнения: 4 242
А да ooooh!
Джейд много добра идеята за бгфото, браво! Hug
Щото аз в webshots не ги виждам снимките, предполагам и други такива мами има.

# 104
  • Мнения: 36 086
влез с името и паролата, тогава се появява "промени" и може да прекръстиш снимката

Общи условия

Активация на акаунт