Лидл ::7::

  • 96 050
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 216
В новата брошура, която ще е в сила от четвъртък , харесах поларени пуловери за деца - 10лв и за по-големи деца - 12лв, както и термо чорапогащник или клин за 6 лв

# 721
  • Мнения: 1 707
Дано се усетят навреме и спрат покачването на цените, иначе... постепенно ще си изгубят дори редовните клиенти Confused...


Към някои продукти съм пристрастена и не виждам как съвсем ще спра да купувам, но вече определено повече си правя сметката какво купувам.

# 722
  • София
  • Мнения: 588
И плодовите млекца - тези, в който се смесват мляко и сладко - бяха 0,89 стотинки. Вече са 0,99... В Германия бяха не повече от 40 цента, преди половин година примерно, когато съм купувала последно Naughty
Сега са 25 и 29 цента, зависи кой модел Simple Smile

Да, и на мен ми се струва, че тяхната марка бяха под 30 цента, но понеже обожавам плодови млека, а тук няма особен избор, в чужбина купувам промишлени количества всякакви млекца, не бях съвсем сигурна за цената Peace

Значи в момента тук са почти двойно по-скъпи, отколкото в Германия... Хубаво - транспорт, разлика в ДДС... Ама 100% отгоре ooooh!

# 723
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_12259.htm
http://www.lidl.de/de/Die-Backzeit-beginnt-ab-10-10-/ERNESTO-Zit … sse-Passiermuehle
Сравних този продукт и се ядосах ... не е стока от първа необходимост ,но все пак ,разликата в цената е полза на германците.

# 724
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дразнещо е.
Ако им залеем пощата с писма в това отношение, дали ще има някакъв ефект. То бива маркетинг, то бива стратегии и пазари, ама на нашето магаре явно и 100 тояги са му малко  #Cussing out

Гневът ми не толкова срещу покачването на цените, което в тази криза и намалено потребление ми е странно просто, а от това, че за еднакви продукти тук се плаща повече. Не се доставят млекце по млекце все пак, нито единични бройки, а всичко е в търговски количества, и то на производствени цени.

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 15:21 от `ТуиГ

# 725
  • Мнения: 2 697
Към някои продукти съм пристрастена и не виждам как съвсем ще спра да купувам, но вече определено повече си правя сметката какво купувам.

Аз, за щастие, нямам подобни пагубни пристрастявания към никоя лидлска стока (може би само към кроасаните с нуга, но те и сега не са евтини), така че ако качат цените просто ще се преориентирам към друг магазин - честно казано, в нашия район има и къде-къде по-богато заредени вериги. Просто купувам заради цените на Лидл, но ако се изравнят с тези в другите вериги, ще си променя нагласите и определено няма да съм единствената Confused

# 726
  • Варна
  • Мнения: 10 796
този кашкавал дали е хубав? не мога да разбера български ли е или вносен?  Thinking

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_12165.htm

# 727
  • Мнения: 1 045
На нас много ни харесва. Произведен е в Германия.

# 728
  • София
  • Мнения: 44 210
и ние само такъв си купуваме + гауда и ементал. Но като за кашкавал само този откакто отвориха лидл Simple Smile
немски е

# 729
  • София
  • Мнения: 220
Нямам представа как го правя, но влезна ли в ЛИДЛ, по- малко от 40- 50 лв сметка не плащам. Уж смятам, вземам само определени неща и пак така се докарам на края. Сега например си подхапвам от френските бисквитки-  много ми харесаха - тип маслени са и сладички-  и понеже си взех само една опаковка за проба, та сега се чудя, дали утре да не се разходя за още две- три.

# 730
  • Мнения: 2 697
И ние взехме днес от този кашкавал за проба - приятно съм изненадана, хубав вкус и обективно добро качество, ще вземаме пак Wink А за сирената - аз вече май купувам всички сирена от Лидл, само фета не съм вземала още. Иначе всичко, което съм пробвала от сирената и кашкавалите им на мен лично ми допада на вкус Peace

Уау, как ги правите тия сметки? Laughing Аз явно съм адски стисната, щото рядко излизам изобщо от магазин със сметка над 20-30 лв, освен по празници, когато направо ме боли сърцето колко пари се хвърлят по магазините, пък и накрая все остава Wink В ежедневието малките сметки ми идват и от това, че най-чинно ходя със списък като примерна немска домакиня Laughing Ако милото не беше импулсивен по отношение на ядене, бих правила и списък с менюто за седмицата, ама трудно... И все пак, шегата настрана, откакто пазаруваме основните стоки от Лидл значително намалихме сметките, което много ме радва.

# 731
  • Мнения: 4 916
На мен Лидл ми е близо и рядко оставям повече от 10 лв. там, понеже знам, че по всяко време мога да се върна, ако съм забравила нещо.
Съжалявам, че вече не носят рукола, сега трябва да я купувам от Пикадили (вече си имаме цели три в нашето кварталче).

# 732
  • Мнения: 1 726
Този салам е супер вкусен и е много сух, струва си цената - http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_12228.htm

# 733
  • София
  • Мнения: 44 210
рукола има и във фантастико също и по пазарите...ако си имате в квартала и толкова недолюбваш пикадили Simple Smile

# 734
  • Варна
  • Мнения: 10 796
мерси за мненията за кашкавала - ще го купя, стига да не е свършил  Mr. Green

на мен Лидл ми е квартален магазин Flutter

Общи условия

Активация на акаунт