Януарки 2011 Тема 20

  • 24 735
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Жоржи честит празник - само прекрасни моменти и много усмивки   bouquet

# 676
  • Мнения: 6 446
Добро утро и от нас!

Жоржи, честит рожден ден! Здраве, усмивки и много успехи!
smile3525
newsm51


Дани тази сутрин падна от спалнята.Мислех че се е разминал само с плача, но едното му око е зачервено и сигурно и ще посинее.Мазах с Арника, дано да минава бързо.Но като и погледнах състава и онемях- има 5 парабени.Някой има ли такъв крем да погледне или аз попаднах на скапана фирма?

Бебеш, бързо да се оправя дундичка!  Hug Пиши какво е станало с изследванията.Мила, пиши и ти как е Вяра.

Какче, и аз знам, че от зъби висока Т не се вдига.

# 677
  • Мнения: 295
Жоржи,честит рожден ден!Желая ти купища здраве,щастие,любов и сбъднати мечти!  bouquet
Всички болнички деца да оздравяват маскимално бързо!
Прекрасен ден!

# 678
  • Мнения: 1 449
Пате, аз има Веледа с арника и няма парабени  Peace

# 679
  • Мнения: 2 376
Пате, окото може да е посиняло от удар по главата. Виж, ако има цицина, сложи компрес с вода. Като пребориш цицоната окото само ще се оправи.

Надявам се Тея днес да е по-добре.

# 680
  • Мнения: 6 446
Търсих, няма цицина.То всъщност не цялото око, а под окото. Ако е паднал по лице може точно там, където е зачервеното да се е ударил.Въпреки че не съм сигурна.

# 681
  • Мнения: 186
Добро утро!

Жоржи, честито порастване.


Бебеш,Мила, пишете как са хлапетата.

Какче, сигурна съм, че педиатърката е добра, но ако и днес е все още с висока темп. защо не потърсиш и второ мнение.

Пате, ще водиш ли малчо на лекар?

Всички болнички малки и големи да оздравяват.

А Кали не се тръшка, да започва да реве когато някой излезе от стаята, но се успокоява. Няма тръшкане, обаче рита много силно. Когато я сложа на повивалника, и понеже не спира за момент, такива ритници ми раздава точно в стомаха. Понякога забравям да се пазя и направо може да се превия от болка  Laughing

# 682
  • Мнения: 2 376
И Топчо сега на почивката се мята няколко пъти от спалнята докато се усетим да го държим в кошарата  Crazy Единият път и кръв имаше под окото, уцелил чехъла на баща си.
Забравих да се похваля, че инцидентите се случиха, тъй като започна да сяда сам и пропълзя.. Докато пиша кака му е нарисувала челото с фулмастър.

# 683
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Докато пиша кака му е нарисувала челото с фулмастър.
Joy

# 684
  • Мнения: 6 446
Докато пиша кака му е нарисувала челото с фулмастър.

 hahaha Сладури!

Пепита, не мисля да го водя.Ако видя нещо притеснително като повръщане, раздразнителност или да спи повече от нормално ще го заведа.  Peace

# 685
  • Мнения: 186
Докато пиша кака му е нарисувала челото с фулмастър.

 hahaha

ПатеPeace

Май само моята разбойничка не е падала от някъде /засега/.

# 686
  • София
  • Мнения: 116
Жоржи, Честит рожден ден  Hug Пожелавам ти много здраве, много семейно щастие и съвсем скоро EFP   bouquet  newsm59 nbirthday newsm67

Честит имен ден на всички именници  Hug Да сте живи и здрави   bouquet

# 687
  • Мнения: 2 631
.........уцелил чехъла на баща си.

Докато пиша кака му е нарисувала челото с фулмастър.

 hahaha Joy Joy
Хахаха  Mr. Green

Някой преди 2 страници беше питал дали е нормално да тече още кърма от гръдите... Ами четох по разни форуми, че е нормално няколко месеца след това все още да могат да се цедят капки... И аз така спрях да кърмя, уж като намалих количеството на цедено мляко и един ден просто не се изцедих...
ЛЛ каза, че няма смисъл да ме тъпче с хапчета (били много силни), след като гърдите са ми меки и не усещам никакво напрежение. Аз обаче не смея да се стисна...  Whistling

Сирене - педи каза, че каквото и да взема, все тая. Важното е да е краве и да го обезсолявам.
Масло ползвам на Бор Чвор - аз такова си ям, краве е с висока масленост и много си го обичам...  Blush

Жоржи, честит рожден ден! Да си жива и здрава, и много щастлива!   bouquet

# 688
  • София
  • Мнения: 116
Ох от вълнение по двете чертички на Джорджи забравих да почерпя и аз Simple Smile Днес моята щерка става на седем месеца, заповядайте:
 

# 689
  • Мнения: 509
Жоржи, честит рожден ден
Диди, честита месечинка на Никол!
Честити месечинки и на другите бебончета - бонбончета!

Все се каня да пиша, ама много кокита на едно място и се отказвам  Laughing

Да ви питам тези , които давате попара - поотделно ли си въведохте преди това продуктите или направо я дадохте? Понеже Калоян досега не е ял нищо от съставките на попарата. А сега му давам жълтък и сигурно след няколко дни ще започна със съставките на попарата. То докато въведа всичко ще мине и този месец.

За маслото, педи каза да е от немските масла. Питах дали може да е домашно козе, и каза, че може. Макар че домашното масло отиде вече в баницата Grinning

Някой беше питал за сухари - и аз взех на Хип, като свършат ще потърся и други.

Сетих се още какво щях да пиша още Simple Smile

Честити 2 чертички на Наска и Клео. Неочаквани, но със сигурност ще ви донесат много щастие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт