Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 11

  • 58 555
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 381


...добра вечер ....и от мен, прекрасни сте!  bouquet

# 16
  • Мнения: 36 752
Добро утро  newsm51 newsm51 newsm51 и добро настроение  Peace Денят ви да бъде спорен и успешен Peace

Снощи гледахме още един епизод в който Галип все още опознава Сабиха....Епизод изпълнен с любов и нежност....До тук имаше много хубави и незабравими моменти.....Запознахме се с миналото на героите.....Но от довечера започват проблемите на Галип и Сабиха....Повечето от тях им ги създават странични хора.....но по един или друг начин Галип и малко повече Сабиха ще предизвикват тези проблеми....Дори Сабиха доста често сама ще си ги създава и ще се опитва да ги преодолява....Но пък филма е прекрасен....Играта на актьорите страхотна....На нас ни остава само да се наслаждаваме на това което се случва на екрана  Peace
Един поздрав и малко спомени с Галип и Сабиха  Hug Hug Hug


# 17
  • Мнения: 36 752
Кралице   bouquet в последно време не се засичаме, за което много съжалявам. Тази седмица шефа няма ли да ти отпусне почивен ден  newsm78
Темата е прекрасна
Желая ти хубав и спорен ден и най-вече безпроблемен  Hug Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 36 752
Разходката на госта по Босфора  свърши. Според уговорката Ръза трябва да ги чака на уреченото място и Галип да изпрати г-н Карстен на летището.....




Очите на Галип и Сабиха греят от щастие....Той дори проговори на немски с господин Карстен  Naughty

Галип: Прекарахме чудесно Сабиха....

Сабиха: И на мен ми беше много приятно...Наистина беше чудесно.....

Галип: Най-хубавото беше, че те видях да се усмихваш....















Сабиха се изненада от последните думи на Галип.....Те малко я озадачиха, но й стана приятно, че някой се интересува от нея, че забелязва усмивката й.....

# 19
  • Мнения: 0
Добро утро!

Честита нова тема! Благодаря на Кралева! newsm51 newsm51 newsm51

Смятам, че прекалено бързо изписваме темите, на Кралева не й остава друго освен да прави нови и нови, ако искате да я оставим да си поеме дъх малко, мм? Кво ще кажете?
Довечера в епизода ще има много емоции, не съвсем положителни този път.. Sad
Положително да е настроението ви и днес обаче! Лека и спорна работа!!! Peace

# 20
  • Мнения: 36 752









Галип е притеснен, че ще закъснеят за летището.... В този момен се появяват Нурсел и майка й....Госпожа Къймет любезно кани госта и Галип на кафе у тях....Госпожа Къймет иска от Сабиха да преведе за поканата.... Галип благодари и обяснява, че бързат за летището....Не иска да отклонява от пътя двете дами и им дава да разберат, че не е особено очарован от срещата им.....

# 21
  • Мнения: 36 752
Добро утро Сани   bouquet Желая ти хубав и успешен ден  Hug Hug Hug Hug
Аз не мисля, че в темите се пише нещо излишно.....След като филма се повтаря разбира се, че емоциите се възбудиха отново....Всеки иска да напише нещо за това което се случва на екрана.....Така, че не е необходимо да се ограничаваме....
Само не ми харесва това постоянно цитиране на цитираното....Получава се една обърквация и се затруднява четенето....Може би в това трябва да се ограничим....С отговора се разбира за кой от поставените въпроси се отнася....Аз така мисля......но и аз го правя.....но ще се постарая занапред да не се случва често.....

# 22
  • Мнения: 36 752


İŞTE AKSANLI TÜRKÇE KONUŞAN DİZİ KARAKTERLERİ!
18.08.2011 09:30:00

İŞTE AKSANLI TÜRKÇE KONUŞAN DİZİ KARAKTERLERİ!

TÜRK DİZİLERİNİ KIRIK TÜRKÇE MODASI SARDI!

İZLEYİCİLERİN KALPLERİNİ KAZANDILAR!

MERAK EDİYORSANIZ

# 23
  • Мнения: 36 752

'ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ' FIRTINASI BAŞLIYOR!Geçtiğimiz yayın sezonunda ekranda fırtına gibi esen Öyle Bir Geçer Zaman Ki 6 Eylül'de başlıyor..18 Ağustos 2011 09:00

Geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni dizisi Öyle bir geçer zaman ki yeni sezon için çekimlere başladı. Dün çekimleri başlayan dizinin yayın tarihi 6 Eylül Salı olarak açıklandı.

Peki nerede kalmıştı?

# 24
# 25
  • Мнения: 36 752

Османчо голям артист и сладур.... Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 36 752
Yeliz Kuvancı  - Инджи от Ойлето



# 27
  • Мнения: 4 381
...привет на всички, изчетох ви.....прекрасна серия сте гледали, снощи! И аз довечера ще гледам...с вас, до по-късно...
......Мамче, хубави новини...ще ги погледна, днес....но,като се прибера, тръгвам....бай...засега!   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Желая ви хубав и усмихнат ден! До довечераааааааааааааа bowuu  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт