Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Хайде и аз да се разпиша,че пак заминавам. Grinning Бубче,хиляди благодарности!  newsm51 На мен пак ми се появи сутрешното гадене и повръщане...Някоя да има подобен проблем? Възможно ли е да е от растежа на косата? По-знаещите,моля да споделят мнение. smile3521 Положителен ден,коремчета и като се върна в неделя да няма пак някоя родила,че после по цели нощи няма заспиване. #Shocked Дано на вилата този път успея да хвана нет,че да ви следя по-изкъсо.  love001  love001  love001

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет и от мен в новата ни хубава тема! Бубче Благодаря   bouquet!

Бубче кофти с ниското кръвно. И аз вероятно ще трябва да отида да си прегледам очните дъна , въпреки, че на ЖК само ме питаха колко са диоптрите и това беше.

Сисинка много се радвам, че си се обадила и имаме новини от вас. Дано скоро се разпишеш в темата и научим хубави новини за малките ви принцеси  Hug!

jujinka-15 приятно изкарване!

Пожелавам ви хубав и отморяващ ден!

# 17
  • Мнения: 324
Лика, чак сега забелязах линка в подписа ти  Hug
Оттеглям си кандидатурата за фотошопа  Mr. Green
Оставам само кандидат-помощник за добавяне на майки и бебета.

# 18
  • Мнения: 72
и аз съм тук Party
бубче,супер е темата!а инчето е била ужасно сладко бебе Heart Eyes
на мен нощес ми потече кръв от носа може би за първи път в живота.както си спях усетих нещо,но мислех че е хрема и станах до банята.но какво да видя-кръв.малко по-късно ми се зави свят и хубаво че бях седнала иначе щях да падна 100 процента. 5 минути по-късно все едно нищо не ми беше имало #Crazy
дали е някакво вдигане на кръвното?!как мислите?

# 19
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Лика, чак сега забелязах линка в подписа ти  Hug
Оттеглям си кандидатурата за фотошопа  Mr. Green
Оставам само кандидат-помощник за добавяне на майки и бебета.

Ааа, не така!   bouquet В екип се работи по-лесно! bouquet А, що се отнася до линка - уви все още не съм сколасала да го доведа до по-пълен вариант, но все се надявам като си остана в къщи да имам временце и да си поиграя   Flutter

jujinka - хубава почивка! За гаденето - незнам, но е възможно от притискането да се получава!
desislava_iv - аз от известно време съм със страшно слаби капиляри и много често ми се случва, но принципно в тези моменти не отчитам разлика в кръвното!

# 20
  • Мнения: 2
Albena , хареса ми това с чая, трябвало след 36-38 седмица да се пие, задължително да е от листатс на малината. Аз чак се чуда, 5-ти месец като имах контракции се бях зарибила по чай от малини на туинингс, дали може с него да съм ги предизвикала? А това с арниката и аз не.схващам какво е? Чай или?

# 21
  • Мнения: 14
Е може ли да изпишете толкова много ?  newsm78

Бубче ,благодарноси ! А сега ще ви чета !
 
Аз предлагам инфото за тези чайчета и разни там , да ги архивираме някъде , че като му дойде времето да се подсетим кое как и защо Simple Smile
jujinka - Приятна почивка!
Мен много ме боли гърба , направо ужас !!!!!!!!!

Хайде лек и спокоен ден на всички Simple Smile ! Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 10:53 от Mishlence_2

# 22
  • Мнения: 11
Привет и от мен  и запис в новата ни темичка !  Grinning

Бубче, благодарности  bouquet ! Чудесна е идеята с иконата на Света Богородица с младенеца !

Радвам се, че новините от Сисинка са добри  Grinning. Продължаваме да стискаме палци ! !!

Поздрави и пожелания за приятен и позитивен ден !  Grinning

# 23
  • Мнения: 490
Оххх, кога сте изписали толкова много....тцтцттц....
Хайде, честита ни темичка и благодарности на бубчето   bouquet
desislava_iv, тази сутрин тъкмо си четох бременните книги за периода, в който се намираме и се оказа, че през 7 месец е нормално носа да започне да се запушва и да тече кръв, както и световъртежа е нормален, така че спокойно  Hug
Много се радвам за Сисинка, ще чакам с нетърпение включване от нея с повече подробности за малките мишонки  twin_neutral
Ако ви трябва още някой за добавяне на мамчета и бебчета - аз съм на линия, за фотошопа по-добре да се доверим на специалиста, но ако трябва и там помощ - мога да се включа Simple Smile


# 24
  • DE
  • Мнения: 967
Коремът ми расте със скоростта на светлината..
А вече не мога да ям колкото искам. Става ми ужасно тежко..Simple Smile

# 25
  • Мнения: 69
Здравейте, чета Ви от доста време, но чак сега реших да се разпиша и аз. Много ми е приятно да съм сред вас. Разписвам се с термин 22.11.2011г. Очаквам мъжко чедо!

Весел и приятен ден на всички!

# 26
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Привет, привет и от мен - аз докато вляза и сте изписали две страници - браво  bouquet
Хайде честита темичка и от мен, големи благодарности на Бубчето smile3525 (Бубче и на мен са ми разширявали зениците така че напълно те разбирам).
Сисинка - много се радвам за вас - дано по-скоро всички си бъдете в къщи.
За чайчетата - и мен ме заинтригувахте, ще потърся инфо и ще споделя.

Galski  welcome

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 12:43 от geryto001

# 27
  • Мнения: 14
Galski , Добре дошла сред нас !

Бубче , иконата е прекрасна ! Не мисля че някой ще има против !
mimoza, Радвай се че не можеш да ядеш колкото искаш , ако знаеш на мен какъв апетит ми се е отворил Simple Smile Хихихи

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ет инфо за билките http://www.rodilnitza.com/blog/pregnancy/herbs-in-pregnancy/

Galski welcome

# 29
  • Мнения: 724
Princess83 арниката е хомеопатично лекарство, продават се в едни малки ампулки,на зрънца. Хомеопатичните рлекарства си имат т.нар. потенции, на тях изписват с цифра и буква, примерно 5, 9 CH. А относно чаят жената, от която го разбрах си е запарвала в литър вода, около 5-6 листа. Подслаждала го е с мед и за цял ден го изпивала.
Радвам се за теб Сисинка, нека бързо наддават малките госпожички и занапред само раодст да ви носят!

Общи условия

Активация на акаунт