Точици са те сега, а през МАРТ ще станат малки чудеса 2012

  • 26 264
  • 723
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 876
Страхотна новина,  *Мира*! Много се радвам за теб   bouquet

# 91
  • Мнения: 571
Благодаря ви  Hug
Толкова се радвам,че оставам с вас.Всички да ни пази Господ и бебенцата ни да са живи и здрави Praynig

# 92
  • Мнения: 0
Зизинка и Няма ме - кураж и само напред, ще чакаме да се похвалите отново  Hug Hug Hug
Мира, много се радвам за хубавите новини....много, много прегръдки... Hug
аз днес от сутринта се опитвам да се свържа с МЦ Марковс, но опитите са безуспешни...упорито ще продължавам да опитвам да си запиша час за октомври  Simple Smile
Хував ден на всички  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 6
Зизинка, много съжалявам! Тъй като искам да те накарам да се усмихнеш поне за малко - замисли се, скоро пак ще можете да правите най-страхотният секс - няма да се налага да се пазите  luvbed аз така като не ставаше, не ставаше и една мацка ми вика - ооо, я се успокой, то си чака зодията Wink Желая ти всичко най-хубава и да не ни забравите с Няма ме и да се похвалите с 2 чертички.

Мирааааа, браввооо Simple Smile ооооххх, така тръпнех от вълнение! Браво на бебооо, просто е още мъниче Simple Smile хип хип хорейй Никакви априлки, стой си при нас Wink

Имам няколко въпроса, цяла нощ си мислех как седя и ви пиша, щото не спах от жега:

1) на вас подути ли са ви коремчетата, защото аз съм като бременна в 4 ти месец, а иначе видимо отслабнах, дори поизпразних сутиена. Видях, че и на daniart1 й личи, но другите си трайкате  Wink

2) Вчера ми се спука веничка, малка стана като паяжинка, от страни на корема към кокалчето, мн странна болка, все едно те хапе бълха, мънинка е около 0,5 см, идеята ми е защо? и как да се предпазя да няма нови такива, аз знам, че стане ли така, няма оправяне.

3) Появиха ми се 3-4 лишея, кръглички, по-суха кожа, не сърби, не е червена. Знаете ли какво значи, че ми липсва и тях какво да ги правя - да питам Джи пито ли или да чакам септемви да питам гинеколога, те са ми по краката и ръката. Малки колкото 1-2 стотинки.

Отделно да ви споделя се мажа с Джонсън бейби ойл, но гела. Моя приятелка с него си изкара бременността, та кожата ми не е суха.

 Hug на всички и честит петък на тези, които са на работа хихи

# 94
  • Мнения: 1 092
Здравейте   bouquet
Зизинка  съжалявам за случилото се при теб. Надявам се ти и Няма ме да се възстановите бързо.

Мира много се радвам за развитието в твоя случай. Успех и щастливо и здраво бебче на финала

mamenceto_Rumi  при мен също има промени. Имам си коремче, въпреки, че не всеки може да различи от какво е. Колкото до другите ти въпроси най добре се посъветвай с доктор няма значение какъв.


Аз ходих на 4Д и доктора каза, че бебчето е много хубаво. Мери го, тегли го и даже пръстите му преброи. Сега си чакам резултатите от БХС-то. Не знаех, че е такава процедурата, но се оказа, че от тук (аз съм от Русе) вземат кръв и пращат попълнен лист с измерените стойности (които мерят с 4Д-то) в "Майчин дом" и от там пресмятат риска и връщат изследването. Така, че ще разбера резултата чак след 1 седмица. Успокоиха ме обаче думите на доктора, че всичко изглеждало много добре.
Моята отпуска свърши и от понеделник съм на работа. За мен това е свързано с отрицателни емоции (по други поводи, не за самата работа), но ще гледам да бъде над лошото и да съм положителна.     

# 95
  • Мнения: 52
mamenceto_Rumi, мога да споделя опита си пък ти си прецени. Моята  кожа е мн суха и аз имам същите лишеи, лекувам ги с олиото на Икаров против стрии( изцяло билково), много е мазно, с лоша миризма, но с чуден ефект.  С първата бременност нямам нито една стиичка , нито едно петънце. За /джонсън гел съм супер предубедена, особенно ако е купено от БГ пазар.

Последна редакция: пт, 19 авг 2011, 12:22 от sivanovaa

# 96
  • Мнения: 1 092
Женя 83 , мога да споделя .....

Благодаря за споделеното, но може би искаш да го споделиш на mamenceto_Rumi , а не на мен  Joy Joy Joy

# 97
  • Мнения: 226
mamenceto_Rumi При мен все още няма никакви промени с коремчето и не си личи нищо. Аз си мисляя че ми е още рано, а и не се натискам бързо да ми проличи  Whistling

Женя 83 и аз съм от Русе. Още не съм решила окончателно за БХС, но за момента мисля да го пропусна това изследване. Искам да те попитам при кого беше на 4D? Честно казано изобщо не съм в час къде в нашия град има 4D. Ако искаш ми пиши на лични за да не разводняваме темата.

Днес ми е последен работен ден и от понеделник съм една седмица отпуска. Ще отидем за малко на моренце и вече нямам търпение да глася багажа и да отпътуваме.   grinning039

# 98
  • Мнения: 52
Женя, хихихихи, и ти да си знаеш ако ти стане суха кожата Laughing

# 99
  • Мнения: 0
Зизинка , Няма ме много съжалявам за загубата ви  smile3518Кураж момичета и дано скоро се запишете в друга темичка  Praynig

Мира честито , искрено се радвам, че всичко с бебо е ок   bouquet И моето бебче се оказа априлче 01 04 но не мисля да се местя  Thinking

# 100
  • София
  • Мнения: 1 676
Ако някой има инфо за цената на БХС в Марков да сподели, че май и аз ще си го пусна там.
А коремчето на мен още изобщо не ми личи, плоско си е, но аз и не съм от най-слабите може би, тези които са по-слабички по им личи Simple Smile
Мира много се радвам за теб, това е страхотна новина

# 101
  • гр.Варна
  • Мнения: 0
Зизинка, много съжалявам.  smile3518Пожелавам ти да се възстановиш бързо.Ще чакаме да се включите скоро с няма ме в нов отбор от бъдещи мами и да се похвалите newsm51
Мира,честито!!! Най -накрая бебчо се показа.Дано оттук-нататък,бремеността ти е безпроблемна newsm10
Аз да ви кажа от вчера следобед нямам нет.Днес бях на преглед.Че се връщам и си "викам",ами сега как ще ви се похваля?!Но включих лаптопа и -изненада.Сега да ви кажа ,че моя бебчо се развива добре.Отлепването вече е изчезнало почти.То махаше с ръчички и краченца!И аз като маменцето Руми имам имам малко коремче .При мен няма как да не си проличи,защото съм 46кг и това си е видимо.А за храната и аз месо(всякакво) и риба изобщо от месец не мога да вкуся.Опитвам ,но веднага  SickЯм плодове,зеленчуци,препечени филийки,сладки неща.
За сега успешен ден на всички от мен lovekiss

# 102
  • София
  • Мнения: 1 185
Зизинка ... съжалявам!

----------------------------------------------------------------------------

Мира, радвам се много, че всичко при теб тръгва в положителна посока! Леки месеци до финала и повече никакви притеснения!

# 103
  • Варна
  • Мнения: 35
Здравейте момичета,

Мира - честито ! Най-хубавата новина Simple Smile

Аз днес си взех първите изследвания и като цяло са добре. Само да ви попитам имате ли идея какво означава следното на пробата ми за урина :

Урина - седимент -  резултат 10-12 еритроцита, масово бактерии при референтни граници (4-5 левкоцита, 2 еритроцита).  Правени са в Лаборекспрес. Аз не съм виждала до сега нещо подобно. Какво означава според вас?

# 104
  • гр.Варна
  • Мнения: 0
fufi 7,според мен,задължително,трябва да си пуснеш урина за микробиологично изследване(стерилна урина).

Общи условия

Активация на акаунт