Перяща прахосмучакка? Зелмер? LG? Друга?

  • 10 513
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
Здравейте,имам прахосмукачката  LG. Моля да ми помогнете със съвет. Проблемът е ,че докато чистя много често се случва да се чуе едно изпукване откъм филтъра на капака и прахосмукачката спира да смуче. Прави го и при сухо и при мокро почистване. Изключвам я , изчаквам малко време да мине, в някои случаи продължавам работа,в други не иска да смуче и това си е.В книжката пише, че се запушвала някаква клапа на филтъра, но аз не виждам да правя грешка или да има проблем,че да се запушва.Правя всичко както трябва,чела съм книжката 100 пъти.Не намирам причина за това спиране на засмукването.Случвало ли ви се е такова нещо?

# 16
  • Мнения: X
Аз наскоро си купих перяща прахпсмукачка ZELMER 919.0ST т.к. мислех да слагам мокети в апартамента с идеята да ги пера с тази прахосмукачка, но след това се отказах от мокетите и сложих ламиниран паркет. Сега на практика се чудя какво да я правя тази прахосмукачка пусках я веднъж да я пробвам, но само на сухо и си е супер, но за прането няма как да дам мнение т.к. в крайна сметка няма къде да я пробвам в апартамента..  Blush ooooh!





http://www.technomarket.bg/products/09061832/zelmer-919-0st

# 17
  • Мнения: 2 480
LG-слаба противна марка за всякакви изделия. Ние сме с Панасоник и нямаме проблеми. Не зная Целмер как е. За нея не мога да дам мнение.

# 18
  • Мнения: 19 485
LG-слаба противна марка за всякакви изделия. Ние сме с Панасоник и нямаме проблеми. Не зная Целмер как е. За нея не мога да дам мнение.
Аз пък съм много доволна от моята прахосмукачка LG - събира прахта в контейнер и го балира на кубчета, след като се напълни /което е доста време/ втвърдената мръсотия се изсипва лесно в боклука и се мие контейнера. Но няма перящи функции.

# 19
  • Мнения: 2 480
По-интересното е кога и по какъв начин ще се повреди. И колко ще струва ремонтът и. Това имам предвид.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
ние имаме доста неща на LG желязни са. Нямали сме проблем с нищо тяхно.

# 21
  • Мнения: 2 480
ние имаме доста неща на LG желязни са. Нямали сме проблем с нищо тяхно.

Блазе ви! Сигурно сте големи късметлии.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
надали Simple Smile доста неща в къщи не оцеляват дълго. Просто тези са си хубави.

# 23
  • Мнения: 2 480
надали Simple Smile доста неща в къщи не оцеляват дълго. Просто тези са си хубави.

За този марка моите впечатления са точно обратните и те не са потребителски. Познавам  изделията им отвътре. Доста от тях ремонтирам в продължение на много години. Откакто стана LG качеството се влоши още. Идеята е да изкара гаранцията и после скъп ремонт или на боклука. Някои са забравили, че преди фирмата се наричаше GOLDSTAR.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
Много на едро обобщавате .. пералня и прахусмукачка съответно 2 и 3 години след 5 и 3 годишната си гаранция нямат признаци на проблеми .. може да зависи къде и как се ползват уредите .. водата в София е мека и т.н.

# 25
  • Мнения: 2 480
За пералните им не зная. Но телевизорите, видео и аудио техниката им са под всякаква критика. Прахосмукачките също са наникъде.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
Ехе, ако бяха толкова зле нямаше да държат такъв пазарен дял.. особено за ТВ-тата, монитори и телефони .. виж ако говорим конкретно за партиди от Технополис, това вече е друго...

# 27
  • Мнения: 2 480
Ехе, ако бяха толкова зле нямаше да държат такъв пазарен дял.. особено за ТВ-тата, монитори и телефони .. виж ако говорим конкретно за партиди от Технополис, това вече е друго...

Ама че логика...... Нямам думи.

Боклукчийниците Технополис и Техномаркет не желая да ги коментирам.

# 28
  • Мнения: 5 160

Боклукчийниците Технополис и Техномаркет не желая да ги коментирам.

vl, откъде да пазарим?

# 29
  • Мнения: 2 480

Боклукчийниците Технополис и Техномаркет не желая да ги коментирам.

vl, откъде да пазарим?

Не зная, Зора също не са по-добре. А други май от доста години няма. Тези се превърнаха в монополисти и станаха изключително безотговорни по отношение на гаранцията. Ние пазаруваме от странство-Гърция, Италия и сме доволни от качеството. Само прахосмукачката Панасоник купихме от Технополис или Техномаркет. И тя е с дефектна ролка-кабелът не се прибира. Продават върнати от гаранция изделия, но който знае, знае. Бг е боклукчийницата на Европа.
В ЦУМ имаше филиал на Сони. Не зная дали още го има. Но там не продават прахосмукачки.
Не зная дали качеството на стоките в Метро и Карфур е по-добро. Който знае,  да каже.

Общи условия

Активация на акаунт