Как споделяте снимки и клипчета с роднините

  • 3 318
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Да,да пикасата разпознава файловете, които са тип снимки -jpeg и други, и докато не дадеш команда да се спре ooooh!, почва да качва снимки.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 11 315
Лурдес, работя с Фликр от почти 4 г, имат си собствен софтуер, който като ти е качен на компа, можеш с него много бързо да прехвърляш снимките там. Само дето за да са повече от 200 трябва да плати за про абонамент.
Във фейса избягвам да качвам много, защото там снимките стават собственост на фейса и могат да ги ползват за лични цели.
Обикновено преди да ги качвам някъде, ги оразмерявам, за да са по-малки като пиксели и байтове.
Има безплатни програмки за това из нета.
Ползвах мултиплай преди, но разваля качеството на снимките.
А има и вариант като Немирница - собствен сайт, в който си правиш галерия, качваш си снимките там и даваш линкове само на който трябва. Могат да бъдат заключени с пароли. Аз така процедирам като приготвя галериите на клиентите.
Пикаса не ползвам, защото разваля качеството на снимките. Снимка.бг и фотобъкет е същата работа.
Май само имиджхак като фликр не го развалят. Уебшот отдавна спрях да ползвам - изключително тромав сайт.
Клипчета - в тубата.

Кейси, я кажи по колко плащате там при вас за качване на снимки във фейса. Последния месец ми отхвъркна чивията от цените на моя мобилен доставчик и бях решила да не ползвам повече тая опция.

# 17
  • Мнения: 7 837

Кейси, я кажи по колко плащате там при вас за качване на снимки във фейса. Последния месец ми отхвъркна чивията от цените на моя мобилен доставчик и бях решила да не ползвам повече тая опция.

Ами, аз не знам да има пакет само за фейсбук. Има интернет пакети, почват от 200 мб и нагоре. $10-15 е май цената за 200 мб, но не съм сигурна. Аз съм с комбиниран план, който включва неограничен интернет достъп.

# 18
  • Мнения: 11 315
Явно ще сменям пакета. Кейси, много благодаря!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт