The Lying Game

  • 20 974
  • 215
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 517
Ами не знам на мен много ми се бавеха след сцената и все си играех с контрол и стрелките да ги оправям. Не знам защо.

# 166
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
В един момент се зачудих дали истинското дете на Тед не е този левент, а близначките да са използвани, за да се добере Ребека до него. Като цяло ми се губят подробностите от сериала. Малките неща, които уж са "открити" и са "истина".

# 167
  • Мнения: 181
Здравейте,
искам да си сверя часовника, че нещо се обърках. Джъстин - бившето гадже на Лоръл, каза, че още си спомня как Тед е държал в ръката си гривната на майка му, когато е излизал, за да му съобщи за смъртта й. Това означава, че все пак е бил достатъчно голям, за да помни този момент. И същевременно  стана ясно, че Тед е излязъл от операционната, по времето, когато още са правили опити за дете с Кристен, т.е. преди раждането на близначките? Е как е възможно, при условие, че са почти връсници и учат в гимназия? Аз ли нещо съм объркала или пространствено-времевия континиум във филма е пречупен? Simple Smile
Иимам усещането, че накрая ще се окаже Алек бащата на близначките - Ребека явно е имала отношение и с двамата, но е била влюбена в Тед и си вярва, че е той, но ... Не случайно, Теър има друг баща ...

# 168
  • Мнения: 1 517
Тангео май си права, аз за Джъстин си спомням , че имаше нещо с тази гривна, но май не беше тогава за в болницата, не беше ли по- ксъно това, смисъл вече да са родени близначките и Лоръл и той да е бил на операция, а кристен да ми е звъннала. Спомням си, че имаше една сцена , в която тя обясни защо му е звъннала, но не си спомням какво беше

# 169
  • UK
  • Мнения: 600
Здравейте,
искам да си сверя часовника, че нещо се обърках. Джъстин - бившето гадже на Лоръл, каза, че още си спомня как Тед е държал в ръката си гривната на майка му, когато е излизал, за да му съобщи за смъртта й. Това означава, че все пак е бил достатъчно голям, за да помни този момент. И същевременно  стана ясно, че Тед е излязъл от операционната, по времето, когато още са правили опити за дете с Кристен, т.е. преди раждането на близначките? Е как е възможно, при условие, че са почти връсници и учат в гимназия? Аз ли нещо съм объркала или пространствено-времевия континиум във филма е пречупен? Simple Smile
Иимам усещането, че накрая ще се окаже Алек бащата на близначките - Ребека явно е имала отношение и с двамата, но е била влюбена в Тед и си вярва, че е той, но ... Не случайно, Теър има друг баща ...

Май, май е баш така...

Като цяло има доста пропуски в историята... издиша си филма, но близначките са страшни Wink

# 170
  • Мнения: 1 517
По - скоро Чанко е страшна, тя е една Mr. Green

# 171
  • UK
  • Мнения: 600
По - скоро Чанко е страшна, тя е една Mr. Green

Да де, Peace ама и ги прави уникално двете, и на двете героини симпатизирам!  Mr. Green

# 172
  • Мнения: 1 517
По - скоро Чанко е страшна, тя е една Mr. Green

Да де, Peace ама и ги прави уникално двете, и на двете героини симпатизирам!  Mr. Green
Мен Сътън доста ме дразни честно казано. Иначе да получава и се доста добре.

# 173
  • Мнения: 565
Може ли малко помощ  Peace Свалих си първи сезон да си го догледам че само го бях започнала, но не мога да си намеря субтитрите за 13, 14, 16 епизод.  Mr. Green

# 174
# 175
  • Мнения: 2 477
Много интересно става вече.
Искам Ема и Итън заедно.Нещо с Теър не ми допадат.
И Ема не мога да я разбера.Обича Итън,а пък е с Теър.
Сътън е ужасна просто,толкова са различни с Ема.
Не мога да разбера Алек добър ли е лош ли е?
Изглежда,че иска да разкрие нещо,но какво ли е?
А Тед доста е загазил.Личи си че вече не знае какво да прави.Изглежда изплашен,но затъва все повече.
Нямам търпение за следващия епизод Simple Smile

# 176
  • Мнения: 1 517
Аз пък се разочаровах нещо от Итън. Не ми хареса и как Ема падна до там, че да го използва. Сътън е ясна.....дразни ме. Ребека обаче повече.
Аз мисля, че Алек не е лош, даже започвам да го харесвам за сметка на Тед.
За жалост следващата серия е последна преди ясно дълга почивка

# 177
  • Мнения: 2 477
Почивка??? Weary
Колко ще е дълга?

# 178
  • UK
  • Мнения: 600
Мен пък Сътън хич не ме дразни, Ема по-скоро прекалява с това, че реално иска да превземе живота на Сътън Mr. Green
РЕБЕКА е ужасна обаче!
Итън - на ръба съм... Ема не ме кефи нито с Теър, нито с Итън... обаче Сътън и Итън са ми любими заедно Laughing

Алек определено е много интересен персонаж...
ТЕД яката е загазил... и 100% е невинен, просто всичко е нагласено, според мен от Ребека за да го притисне и тя да дойде и да го спаси... и така да се сближат! Sunglasses

# 179
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Почивка??? Weary
Колко ще е дълга?

 newsm78 Тоя сериал май беше на два транша Thinking Май лятто продължават Rolling Eyes Няма дата  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт