Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 12 -Тема 84

  • 16 473
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 640
Да, в "Проследяване на пор." трябва да гледаш, а не при съхранените-там са само предварително набраните,но непуснати поръчки.

Искам да питам за трицветните гланцове/4,50лв./ виолетовият нюанс дали е мн. тъмен?

# 31
  • Мнения: 220
Момичета клиентка иска много овлажняващ лосион,да попива бързо и да не е мазен  Crazy от тези на 123 стр. - може ли да ми препоръчате - с витамините или с меда да поръчаме?

# 32
  • Мнения: 0
Привет и от мене успешна кампания на всички! Да се запиша и аз в новата тема и да дам своя отчет- поръчка за около 180 лв, не ми се набутваше с 10 лв с моя поръчка за някакви си още 5%, 6 бой без никакво участие от моя страна за близка парфюма LRD i Full Speed Intense, като дойде утре поръчката ще споделя впечатления за тях. За мене само спирала супер шок от демото. Вече сам вапцана  Grinning  в главата с боята - страхотна е и мога да ви кажа дори, че една ще стигне за боядисването на дълга коса (Туйг  боядисай се смело, не знам колко ти е дълга твойта, но на мене ми стигна) В безплатните материали това:
7600­0   1 ПAHOPAMA K14/2010              4901990000 
7101­9   1 БPOШУPA K14/2010               4911101000 
7107­6   1 ПPИЛOЖEHИE ЗA K14/2011                     
7103­5   1 HETHA OФEPTA K14/2010          4901990000 
9209­8   1 LITTLE RED DRESS * 5 SAMPLES   3303009000 
3147­6   1 ЛИCTOBKA C MOCTPA LITTLE RED D 3303009000 
1193­2   2 ЛИCTOBKA C MOCTPA CHRISTIAN LA 3303009000

# 33
  • Мнения: 136
Аз тази вечер ще пускам поръчка, дано да няма някакъв проблем при обработката, че нали ще трият набрани поръчки. Не съм платила и старата фактура, срока ми е удължен нещо (или на мен така ми се струва Thinking)

Ще си пусна от боята 3-ка и 4-ка, да видим какво ще стане. Някой боядиса ли се вече с тях?

# 34
  • София
  • Мнения: 4 178
Днес се боядисах. Много добре хвана, даже и местата дето обикновено не успявам да направя и те се боядисаха /зад ушите/. Моята коса е къса, но много гъста /въпреки, че е филирана отвътре/. Laughing Та една боя ми дойде точно и достатъчно. Много хубав цвят стана.

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile

Да ви се оплача какво ми се случи днес:

Аз съм координатор и ходим с колежки по проспектинги. Та от там една жена си взе каталог и ми остави номера си за контакт. Звъннах и както се бяхме разбрали и ми поръча 2 бр. рол-он за 5.90.
Днес и се обадих да и кажа, че са при мен и да се разберем кога да мине през офиса да си ги вземе и ето тук настъпи потресаваща за мен ситуация.....въпросната жена каза , че няма да си вземе продуктите защото цитирам: " Аз има при кого да си поръчвам, но представителката ми беше на море и сега си дойде и няма да си ги взема от вас"  Shocked Аз и обясних  , че я разбирам и тя си решава при кого ще си поръчва , но все пак да си вземе нещата. Тя ми отвърна , че се извинява, че ми е поръчала мислела си, че няма значение НО...... НЕЙНАТА ПРЕДСТАВИТЕЛКА и обяснила , че не може така бъркал се реда и не било редно!!!!! ............е мили момичета как ви звучи newsm09

Последва разговор и колко и да се стараех да съм любезна явно от другата страна имаше много ............... жена с просташко държание. Както и да е рискове на живото предаване му викам аз  Sad  но все пак ако това е истина много ми се иска да се срещна с нейната представителка очи в очи да и обясня някои неща.... но това е невъзможно за съжаление   Confused 

И така Simple Smile аз вече съм с близо 70лв поръчка , но за жалост нямам нито една боя , но има време  Wink

Успешна кампания на всички   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 4 178
Леле, нямам думи. Добре, че поне само това е поръчала. Представяш ли си някоя по-голяма поръчка?!
Наистина, това е рискът при непознати. Затова аз си работя с мъничко хора, но изпитани и сериозни. важното е, че за мен си взимам евтино и на децата. Иначе печалба кеш рядко има.

# 37
  • Мнения: 0
Да , добре е че е малка поръчката. По принцип за по големите се подсигурявам като искам капаро - все пак с непознати внимавам  Flutter Но факта как се извъртяха нещата ме възмути, как може да лъжеш толкова долно и да си играеш с хората......

# 38
  • Мнения: 4
Midichka, леко си се отървала...при това жената е била непозната. При мен изпързалянето дойде от съседка, с която живеем врата до врата вече 21г. и то два пъти. Първия път беше с парфюм на промоция, който и предложих на покупна цена, за да си направя необходимите 8 броя за максимална отстъпка / имаше един парфюм  Аква с подарък кристал Сваровски /. Намерих му клиент и го продадох на по-висока цена , но след 2 кампании. Около година след това изобщо не съм и показвала каталог и след едно настояване от нейна страна пак се хванах на въдицата - този път с фон дю тен в най-тъмен цвят. Същият престоя при мен повече от 2 г. , но тази година го прибавих в подаръка на дъщеря й за абитурентския й бал  Crazy
Дано не ни се случва вече  Peace

# 39
  • Мнения: 12
Midichka, затова е най-добре да взимаш 50% капаро... Аз не се доверявам на непознати, затова не им предлагам каталози...

Иначе засега поръчката ми е малка, но имам време до 5-ти септември да събера още, имам една сигурна боя, колебаят се за втора, много искам да имам 4, че ми хареса адски много сешоара като му четох описанието.

А иначе наистина новият душ гел Холивуд е страхотен!

# 40
  • Мнения: 95
Успешна кампания на всички!

# 41
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Добро утро!

 Снощи след 10 часа пуснах поръчка и вече имам фактура. Всичко е налично. Имам и една боя. Поръчката беше около 150 лв., вече изгубих високия процент и не мисля да се натискам да го гоня с ненужни поръчки от своя джоб. С всяка изминала кампания губя интереса си към Ейвън. Клиентката ми, която ми правеше големи поръчки/над 100-140лв/, събираше ги от свои колежки, замина на работа в Германия. Така аз увяхнах съвсем. Не мисля да търся нови клиентки. Все едно като координаторките да тръгна да пресрещам хората по улиците, да хваля продуктите ейвънски, да обещавам подаръци и отстъпки. Не! Колкото, толкова. Crossing Arms

 Мидичка, аз на твое място не бих споменала дори, че не са си взели цели два рол-она. Голяма работа. Ами ако поръчката беше за стотина лева? Нали си координатор, щеше да си продадеш нещата. Виждате хора непрекъснато по проспектинги, нали редите продукти по масите. Все някой купува нещо на място. Бях координатор. Също вземах поръчки от напълно непознати. Има притеснение, но всеки преценява сам да вземе ли поръчката, или не. Не те критикувам, но ме изненада с оплакването си, честно казано.
 Бяха ми направили два пъти столевови поръчки глухонеми момче и момиче, влюбени бяха, той поръча парфюми и пръстен. Е, взех поръчката и ги чаках в офиса да дойдат да я получат. С тях по телефон не можех да говоря по разбираеми причини. Дойдоха, бяха коректни.
 Бях дала каталог на жена при един проспектинг и дори не я помнех коя е. То толкова каталози давахме тогава. Е, обади се тази жена и направи поръчка 80-90лв. Остави ми телефон за връзка. Като получих продуктите й звъннах, но номерът не беше активен....Тя се обади сама, отидох в тях да дам нещата. Оказа се, че тази жена е съпругата на кмета на града ни/бившия/.
 Имах пък една такава непозната клиентка, която пожела да й занеса нещата до блока. Не била длъжна тя да идва, където на мен ми е удобно. Била ми направила достатъчна услуга.  Shocked Беше поръчала два рол-она и два спрея. Нагла беше и нахална. Но простака не можеш да го опростачиш повече. Носих нещата до тях.
 Стана дълго, но разказах това, за да се види, че риск има и ние щом се хващаме, ще си сърбаме попарата после.  Peace

  Благодаря, че ме прочетохте! Успешна кампания на всички!

  А кафе?

# 42
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
О, Нели, о, злато мое - взимам кафето и поръчвам още едно!
Две вечери поред си лягам след 1 часа, но размазващото е, че втората се оказа точно вчерашната, днес на работа, рано зарана .... да се обяснявам ли повече? Имам нужда от кофа с кафе.

И на мен на два пъти се е случвало да не си вземат поръчка като последният беше точно от непознато момиче барманка в едно кафе. Напуснала, хванала си багажите на някъде, `айде 15 лева в маалата. Продадох продуктите после, но на доставна, че и под нея цена. Кофти е, за това не се доверявам много.

Ако сколасам, ще пусна поръчката преди обед. По-вероятното е обаче да си я оставя да довечера. Сама съм пак и ще си я оправя спокойно у дома.

И след безуспешните ми опити да се боядисам с ейвънската боя, ставам все по-упорита в успешните да се омажа с латексова такава. Този път с цвят, близък до туигълската ми душа - ароматно зелено в бозав нюанс. Ако се сещате за мента със сметана - ей ти нещо такова се получи.

# 43
  • Мнения: 6
Честита кампания на всички и много поръчки!
Ани, честита рожба! Да ви е жив и здрав малкия Иво и много да ви радва! Laughing

Аз малко ви поизпуснах, но бях на морце и сега се връщам да ви изчета, че много сте писали. Сега започвам да раздавам каталози за К12, но вече имам поръчана 1 боя.
Хубав ден на всички  Laughing

# 44
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Веселинке,  Hug, нали знаЙш, че сайта на Ейвън няма да е достъпен от 15 до 18 часа днес?
 Недей се мая, ами пускай поръчка навреме.  Wink

 Анито дали не е изписана вече?! Да ни запознае с Ивайло искам!  Hug


       
             

Общи условия

Активация на акаунт