Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 479
  • 462
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 253
Да, а и най-"забавното" е, че водят семейни, майчински рубрики. Не мога да си представя в други общества телевизията да им поднови договора, но у нас едва ли ще е проблем.

Принципно, никой не би се впечатлявал от аферите и приключенията на Иван и Андрей, ако амбициозно не се бяха впуснали и в следобедния уикендов семеен сегмент. За какво им беше и жените им да водят? Те си имат имидж на купонджии и веселяци, една афера или раздяла не е новина. За какво толкова си афишираш семейните опити? Тъпа работа.

В интервюто най-смешното е как Иван обяснява, че Вихра си остава в Отчаяни съпруги; после Ирина казва, че ще продължи да си води рубриката... Пълна каша и проява на лош вкус. Остава Ирина и Вихра просто да си разменят ТВ местата, и да продължат да коментират и поучават... С какви очи точно?

Тия хора изобщо не разбраха, че публичната работа носи и известна доза отговорност.

# 196
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Тия хора изобщо не разбраха, че публичната работа носи и известна доза отговорност.
Именно известните трябва да са отговорни уви не е така , не и тук  Tired




Притеснява ли ви общественото мнение?

Иван: С ръка на сърцето мога да заявя, че общественото мнение за моя личен живот никога не ме е притеснявало и сега това остава непроменено. В личните ми дела ме притеснява оценката на най-близките до мен хора. Именно кръга от най-близките ми роднини и приятели се стремя да не разочаровам и никога да не огорчавам. Как може да ме притеснява мнението на някого, когото не познавам, който ме познава само от екрана на телевизора си и който си позволява да изказва мнение за мен и за морала ми на база на статии, които чете във вестниците. Или нормално ли е човек да се притеснява от някого, който използва анонимното поле за изява в интернет, където, без дори да има смелостта да напише истинското си име, получава свободата да плюе и мрази на воля. Получава свободата да налага виждането си за живота, света, вселената и всичко останало. Това е нелепо. В професионален план обаче общественото мнение е важно за нас, защото именно на база на обществените настроения правим предаванията си. Тези хора ни гледат и ние трябва да ги уважаваме, защото една голяма част от тях, гледайки предаванията ни, ни даряват с доверието си, а това е много важно за нас.



 Mr. Green Каква ирония само




п.п. един бърз пример : Чарли Шийн бързо го порицаха заради пианското държание и оргии , дори го махнаха от сериала. Такива неща не се толерират.
Ако не се лъжа преди време Иван имаше май изцепки с алкохола , катастрофа май и нищо .... остана ненаказано това поведение .....

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 03:11 от Desss

# 197
  • Мнения: 1 253
Абсолютна ирония.

Аз се замислих - да оставим настрана медии и публика, обаче Иван явно е на море с новата си любима + близки приятели на него и Вихра. Сигурно и е супер гадно. До миналото лято са ходили заедно със същата тази компания на същото място. Не знам, от приличие някакво можеха малко да поизчакат или да отидат някъде по-далече поне и без семейните приятели... Когато човек е влюбен и щастлив, не пречи маааалко да пожали чувствата на зарязания партньор. А иначе в интервюта - "Именно кръга от най-близките ми роднини и приятели се стремя да не разочаровам и никога да не огорчавам.... "

А иначе харесвам Иван, наистина. Не ги гледам, но през последните години, когато попаднех на него, все ми оставаше усещането, че никак не е щастлив и че излъчва нужда от някаква промяна, дали работа, жена, Андрей, не знам. За съжаление едва ли точно тази нова жена и по този начин ще го направи щастлив и балансиран, но му го желая.

# 198
  • София
  • Мнения: 3 099
Чета ви и се чудя, наистина ли всички сте толкова устойчиви на изкушения и сте толкова коректни към семейство/партньор? Никой да не се разпознава и засяга моля, но като знам колко е "издигнато" нивото на семеен морал в днешно време, се чудя тук от къде се събрахме/те?!   Mr. Green

Сайтовете за запознанства бъкат от семейни люде, в офисите въздухът трепери от сексуално-емоционални вибрации, в подножието на Витоша бизнесът с дискретни семейни хотели процъфтява, пък тук четем, че това е илюзия...  Laughing

Няма абсолютна истина, но е хубаво човек да си плюе в пазвата при такива примери, защото представа нямате как хората търпим трансформации, в състояние сме да шокираме дори себе си... Да, да, знам, за вас това не се отнася!  Mr. Green

ПП. Още ми е жал за децата в историята тук, де! Wink

# 199
  • Мнения: 2 478
Моралът е архаична думичка...вече!
И аз си плюх в пазвата Laughing

# 200
  • София
  • Мнения: 3 099
Моралът е архаична думичка...вече!
....

Отпаднала е нуждата от нея в съвременния български език, викаш?!  Laughing

# 201
  • Мнения: 80
едно нещо не разбирам-защо след като са им толкова неприятни коментарите и отрицателните мнения-защо изобщо бяха нужни тези захаросани клишета и розови заучени фрази-видиш ли любовта граници няма,еле пък тяхната,осенила ги тъй внезапно  Outta Joint
Стойте си там мирно и тихо,не ни се обяснявайте и никой няма да се занимава с вас.
Иначе  да ви кажа за мен как стоят нещата- мъжът на Ирина  е първият оттеглил се от семейството.Естествено Ирина бърза да си осигури стандарта,на който е свикнала.Иван  не е най-добрият вариант,но пък с две малки деца няма да е лесно да се намери по добър.Други версии ми се струват меко казано странни за човек като Ирина,за който определено парите не са без значение.но каквато и да е истината -няма да е зле да спрат да се обясняват -само повече затъват.

# 202
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
100% съм сигурна ,че сега мъжът на Ирина ще поведе война за децата.
Ако тя естествено не му ги остави както направиха няколко български ''звезди''.

# 203
  • Мнения: 198
Абе не му е лесно на Иван сега - ще издържа бивша съпруга, 1 дете, новата си любов и нейните 2 деца.

# 204
  • Мнения: 26
Вчера е влизала във форума и е променила екранното си име госпожата.

Един цинизъм ме жегна най-много от цялата история - че децата са някакви си индивиди, които в най-добрия случай ще се помотаят 20 години в живота ти и ще изчезнат. Явно смята да изкара с Иван поне три пъти по двайсет, колкото е изкарала и с предния, разбира се, защото то и там нали голяма любов и розова мъгла......Но все пак донякъде съм склонна да уважа тези размишления, защото съществува вероятност И.С. да не мисли наистина така, а само да се утешава по този начин.

# 205
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Вчера е влизала във форума и е променила екранното си име госпожата.  

Мдаааааа, щото не й пука на госпожата какво пишат по форумите за нея.  Whistling

Иначе, Иван до нея е като... малолетен направо. И то не защото последният младее.

# 206
  • София
  • Мнения: 2 840
Вчера е влизала във форума и е променила екранното си име госпожата.  

Мдаааааа, щото не й пука на госпожата какво пишат по форумите за нея.  Whistling

Това пък изобщо не схванах.
Сарачинова е част от форума, така ли да разбирам?

Трябва да ви кажа, че тази "новина" първоначално не ме развълнува никак даже. Първо ми се стори нелогична. После - безразлична. След това леко комична.
Обаче почва да ми става жал за Вихра. Де да зная защо.
Децата...хъм...те са малки. Освен това родителите им не са починали, просто няма да живеят заедно. Но родителите, ако са нормални хора, ще могат да запазят емоционалния комфорт на децата си с достатъчно споделени мигове на грижа и забавления.
По-кофти е за Ава, защото много трудно е да обясниш на едно малко детенце защо тати се прибира при други две дечица, които даже не са негови, а при него не се прибира. Следват тъпите отпуски, в които не е ясно как ще се конфигурират - Иван, Ирина, нейните деца и Ава - тъй ли? Гадничко е.
Но след 10 години тези неща няма да правят впечатление на децата, макар да съм убедена, че тая лов стори няма да продължи толкова. Grinning

# 207
  • Мнения: 170
Това пък изобщо не схванах.
Сарачинова е част от форума, така ли да разбирам?
Да, има профил и е била активна във форума!

# 208
  • София
  • Мнения: 2 840
Брей!
Дайте линк, де! Трябва да е била интересна, нали е "най-добрата майка" и лайф коучинг, сигурно много полезни мнения е дала.

# 209
  • Мнения: 2 222
На мен по мненията й ми изглежда такава добра домакиня (и вързана в семейството), че въобще не мога да я свържа с историите сега  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт