Иван, Вихра и "най-добрата майка"...

  • 55 587
  • 462
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 170
Тя беше една друга Вихра , не тази на Андрей.

Пък тя и Вихра не е на Андрей! Wink Laughing

# 181
  • Мнения: 5 462
А спомняте ли си Вихра от периода, когато водеше някаква рубрика при Гала? Нещо от рода на "Шев и кройка" беше... Много ми е симпатична, но когато знаеш с какво се захващаш, си плащаш цената рано или късно.
Шушон, срамота!!!
Баш ти да объркаш шивачката Вихра с отчаяната съпруга!!!

Вихра от "На кафе"
Не, не бъркам и не става въпрос за тази Вихра, която скоро се появи при Гала.
Тази Вихра е от самото начало на "На Кафе " , тоест съвсем не е от скоро при Гала.
Шушон в грешка си , абсолютно .

# 182
  • Мнения: 6 417
А онзи букет от рози, който Вихра получи в ефир, от какъв зор й го изпрати Иван. Или не беше от него?  Thinking

# 183
  • Мнения: 198
Този букет не беше ли от "тайнствен обожател". Сигурно Вихра в отчаянието си е решила да си го изпрати, за да привлече вниманието на Иван  hahaha

# 184
  • Мнения: 1 560
От къде е Вихра, сто пъти прочетох, че е от малък град, но не видях от кой?

# 185
  • Мнения: 2 478
Добре, че не съм известна и каквото и да ми се случи, няма да го дърпат и обсъждат хилядите потребители в бг-мама.

# 186
  • София
  • Мнения: 2 079
Продължението на интервюто им от събота:
Това не е влюбване в девойка с вафли в косите

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1008729

# 187
  • Мнения: 60

Въпроса е по скоро принципен - смятате ли че трабва да има малко морал в любовта или като те връхлети и да и се отдадеш без задръжки?

Отдавай се без задръжки когато си без деца и необвързан.Е,зависи от приоритетите на човека все пак Peace

А пък статията от 24 часа е едно захаросано и лицемерно обяснение на цялата  лиготия на двамата "влюбени". Лошо е човек да не осъзнава какво има и за съжаление разбира чак, когато е твърде късно. И смешно е да се твърди, че липсата на романтика е причина да се разделиш. А за въпросната липса 50% има участие всеки от двамата. За мен това е крайно нескопосано обяснение за моментно увлечение.  Който иска - намира начин, а който не - си намира оправдания. Много стар лаф, но много верен.
Описанието на прозрението,което обзело Иван и Сарачинова по време на обеда е толкова сапунено Stop

Другото леко смешно нещо в цялата история е, че въпросната дама допреди няколко години описваше живота си като вълшебна приказка - целувки под вода, разходки до екзотични курорти, къща-мечта с двор, куче, две деца и т.н.(или по-скоро се е опитвала да убеди форумската аудитория в това) И в следващия момент тегли чертата на всичко това под предлог че нямало романтика. На такова му се вика намерило та пренамерило.
Всъщност нека си прави каквото иска,но да се опитва да убеди хората,че това е най-правилното решение и същата дама да води предаване НАЙ-добрата майка е меко казано тъпо.Особено с великото си изказване,че няма смисъл да се жертва за децата си, защото те щели да пребивават временно в живота й - около 20-тина години... newsm78

Остава въпросът дали ще има следващ с едно наум към Ирина.Съпругът й я пожелал 1 година преди да се запознаят,Иван си имал едно наум 11 години.Бас държа,че ще изскочи още някой мераклия

По принцип не следя драмите около нашите псевдозвезди,но звездата в случая съм я засичала често в обща тема,та бях леко заинтригувана bowuu


Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 01:50 от Origanum vulgaris

# 188
  • Мнения: X
За какво говорите?  newsm78  Иван не беше ли женен за Андрей?

# 189
  • Мнения: 2 792
 Напълно излишно интервю и погрешен ход, ако някой не те познава, няма как да му обясниш взетите решения, много кофти пр стратегия. Правилния ход в публичното пространство, би трябвало да е, съжалявам че нараних толкова хора, а не имам правото на...
 С прекалено много публично говорено е тази история, тези хора не се ли себеуважават?

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 00:55 от Кифлата

# 190
  • Мнения: 198
От Харманли е. Тъпото е, че го крие, обикновено казва,че е от Пловдив.

# 191
  • София
  • Мнения: 2 623
- Притеснява ли ви общественото мнение?

Иван: ... В личните ми дела ме притеснява оценката на най-близките до мен хора. Именно кръга от най-близките ми роднини и приятели се стремя да не разочаровам и никога да не огорчавам.


Малко ли разочарование и огорчение е, да спиш под носа на жена си
с колежката й /възможно и приятелка/ и да й кажеш след няколко месеца ???


Иван: Знаех каква медийна “сензация” ме очаква. Още по-наясно бях за това какви ужасни неща ще се кажат и ще се изпишат по адрес на Ирина. Тя също знаеше. Двамата напълно съзнателно поехме риска на общественото неодобрение. Не очакваме от никого да ни разбере. Мисля обаче, че дълбоко в себе си всеки човек някога си е задавал въпроса, “Ами ако и на мен ми се случи същото...?


Ако и на мен се случи същото Иване,
ще имам доблестта и смелостта да кажа
на човека, с който сме делили радост и мъка 10 години,
още в самото начало. Няма да го лъжа, да се търкалям
в чужди чаршафи, а после да лягам до него, все едно
няма нищо. Дали Вихра заслужава подобно унижение и
предателство ?
Да, ние познаваме участниците само от екрана.
Не знаем за техните отношения в личния им живот,
но това интервю показа, че в името на любовта, ти можеш
да унизиш човека до теб и това е оправдано ?
Съжалявам, но няма как да оправдая лично аз подобна постъпка.

А това вече е върха на сладоледа  ooooh!

Иван: ...Мисля, че тук е мястото да кажа няколко думи за Вихра. Тя е момичето, с което пораснах. До този момент всичко най-хубаво в моя живот се свързваше именно с нея. Освен това аз и Вихра завинаги ще останем свързани по прекрасен начин чрез нашата дъщеря. По една или друга причина обаче постепенно с Вихра се отдалечихме един от друг и през последните ни семейни години мисля, че всеки от нас по свой начин не беше напълно щастлив в брака ни.

Последните семейни години ...
А сватбата ? За чий им беше ?
Рейтинг ... разбира се.
По-лошото в случая е, че излъгаха с тяхната уж "приказка",
всички онези, които по един или друг повод са гледали тяхното
предаване и са им вярвали, а това да лъжеш зрителя, този
заради който си на екран е меко казано обидно.
Много задълбах, но това интервю ме накара да се замисля.
Да се замисля, че хората от екрана са фалшиви, лицемерни
и за съжаление са ужасен пример за подрастващото поколение.


# 192
  • Мнения: 1 912
Ирина една кака с...особен глас ли е? Мудна такава  Thinking Ако е тя- много ме дразни  Crazy Mr. Green

# 193
  • Мнения: 60
Попаднах на този конетар и напълно го споделям:

"жената е истинска професионалистка..................все пак е PR.Всичко е поднесено на аудиторията по много сполучлив начин-чиста любов, любов над предрасъдаците и фалшивия псевдо морал на лицемерното общество.Всеки дръзнал да посочи с пръст прелюбодейците е нищо повече от тесногръд лицемер, защитаващ някакви измислени семейни ценности.А да си отговогорни родител, не е нищо повече от " лошо родителстово" .Как така ще "жертваш" любовта, заради отговорностите, заради ти пред децата!?Не и не, обземе ли те поредното нежно чувство събираш си партакешите и го изживяваш докрай, всеки около теб да се спасява сам, а ако някой посмей да те заклейми , като лош родител веднага го поставяш на мястото с клишета от рода"една двойка щом едни родители не се обичат децата са нещастни"Ок само че колкото и да сме влюбени, любовта не е вечна идва ежедневието ,монотонността и кво прайм захвърля ме всичко и се хвърляме на врата на новата любов ....и така докога, но иначе си имаме оправдания за всичко"

# 194
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
   Медийните звезди на  всякъде по света са пример за подражание и в това няма нищо необичайно  и странно Grinning  Чуждите звезди също се дънят понякога но не правят от това ПР , шоу и т.н. те също понякога изневеряват , развеждат  не го правят показно, не е нещо хубаво ,такива истории някак бързо се  покриват , не е нещо с което да се гордееш и да развееш  Rolling Eyes
Страхотен пример ни дават медийните личности тук Tired

   Да си известен е отговорно от теб взимат пример хиляди , еле па подрастващите те попиват всичко  Rolling Eyes

   Живота , семействата на холивудските звезди е гАсиМу скуката ам , снимат ги само с децата насам на  там , с половинките им , как спортуват или почиват  Wink Дам пример за нормален семеен живот и цености  Peace А в България всичко на опЪки  Tired

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 02:19 от Desss

Общи условия

Активация на акаунт