Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 165
Нашите са спестовни. Вторите, които смятаме да направим, също ще са такива, но при друг застраховател. Просто искаме да разпределим риска по този начин, не че не сме доволни от настоящия застраховател.

# 166
Имах такава застраховка в Алианц за 7 години. Втори път такава тъпа грешка няма да направя. Платих 4 200 лв (четири хиляди и двеста лв.). Получих 3 795, 33 лв. Смятайте на каква загуба съм. Гледат да нямерят балъци и да си взимат тлъстите заплати и комисионни. Така че всеки да си решава и да мисли. Аз не бих направила за нищо на света.

# 167
  • София
Black Scorpio само си представете обратното-не дай Боже се случи нещо с Вас още след първата вноска и компанията ви изплати голяма сума пари-тогава щяхте да коментирате, че сте много доволен, понеже сте прецакали застрахователя може би? Застаховката живот не е за да спестявате, а за имате сигурност в случай на заболяване или злополука Вие или Вашите наследници.

# 168
Имах такава застраховка в Алианц за 7 години. Втори път такава тъпа грешка няма да направя. Платих 4 200 лв (четири хиляди и двеста лв.). Получих 3 795, 33 лв. Смятайте на каква загуба съм. Гледат да нямерят балъци и да си взимат тлъстите заплати и комисионни. Така че всеки да си решава и да мисли. Аз не бих направила за нищо на света.

Потвърждавам мнението на merian64. Тук не се гони далавера а се предвижда риск.
Точно посочния застраховател ми плати при настъпило застрахователно събитие, както е написано по договор.
Не съм и мислил, че ще се наложи да ползвам тази застраховка.

# 169
ИЗМАМНИЦИ СА ВСИЧКИ ЗАСТРАХОВАТЕЛИ !!! А най-големите БУЛСТРАД ЖИВОТ
Личен опит, няма да изпадам в подробности, но сега когато подадох молба за изкупуване не мога да си намеря агента, нито по телефон, нито в офис, а преди да подпиша полицата същия този агент беше постоянното присъствие в моя офис.
Моля Ви хора бъдете много внимателни с тези НИЩОЖЕСТВА

# 170
  • София
ИЗМАМНИЦИ СА ВСИЧКИ ЗАСТРАХОВАТЕЛИ !!! А най-големите БУЛСТРАД ЖИВОТ
Личен опит, няма да изпадам в подробности, но сега когато подадох молба за изкупуване не мога да си намеря агента, нито по телефон, нито в офис, а преди да подпиша полицата същия този агент беше постоянното присъствие в моя офис.
Моля Ви хора бъдете много внимателни с тези НИЩОЖЕСТВА
Моля Ви, изпадайте в подробности и детайли, защо ги Жалите!?

# 171
  • София
А защо трябва обратното изкупуване да се направи при същия агент?
Отивате в техен офис с полицата и казвате какво искате.

# 172
Някой в Уника, много съм харесала тяхна застраховка и мисля да я направя.

# 173
  • София
Някой в Уника, много съм харесала тяхна застраховка и мисля да я направя.

Вярвам, че е за защита и сигурност, а не за печелене и спестяване.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт