Какво мислите за мъж, който не шофира ?

  • 31 414
  • 555
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 927
     Така е, понякога си мисля, че ще си забравя шофьорските умения Simple Smile, а имаше време когато не слизах от колата.
     По темата - нищо не мисля. А и много ми допадна обяснението на познат, възрастен мъж, който никога не беше карал кола: "Като се знам как се разсейвам и по-всяко време започвам да мисля за чертежи и детайли, по-добре да не излагам семейството си на риск". Човекът беше конструктор на машини, със страхотни идеи, но с лошия навик да прави изчисления на ум по всяко време и на всяко място.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 331
Ми може и просто да си знаят способностите.  Laughing Ако живеят в голям град - няма проблеми, има ГТ. В малките населени места, където болници, училища, големи магазини са отдалечени - не само мъжете - и жените трябва да шофират.

точно обратното.
на 15 мин пеша от дома ми се намират 3 детски градини, 2 ясли, 1 основно и 3 средни училища, болница, медицински център, МВР, кметство, читалище, кръчми, кафенета, книжарници, ресторанти, 2 пазара, центъра на града, парк ... и още и още
офиса в който бях преди беше на 3 мин пеш , сега на 15 ...
за какво ми е кола през по-голямата част от седмицата?
Говоря за малко, забутано селце, примерно. Баща ми живее в такова и хляб не може да си купи без кола, защото магазинът е на 3 км. Майка ми живее пък в малък, но добре уреден град. Там кола й трябва за да стигне само до окръжната болница за нещо много сериозно или до мол-а .

# 17
  • Мнения: 1 630
По- зле от мъж, който не шофира е само мъж, който шофира като жена  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 209
По- зле от мъж, който не шофира е само мъж, който шофира като жена  Laughing

Познавам жени, които шофират в пъти по-добре от някои мъже. Предпочитам мъж, който не шофира пред такъв, който го прави рисково. Живота ми е мил.

# 19
  • Мнения: 14
Познавам жени, които шофират в пъти по-добре от някои мъже.
Жена шофьор и негър скиор...  tooth tooth tooth

# 20
  • Мнения: 64
Мога  да  си помисля  само  едно и то  е - б.си тъпунгера.  Mr. Green Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 5 477
Абсолютно нищо странно не виждам в това някой да не шофира.
 Имам един познат,който ако някой ден вземе книжка ще се моля да не го срещам по пътищата,опасен си е  Laughing Не от всеки става шофьoр,той е типичен пример за човек,който не бива да застава зад волана.

# 22
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Хех ... Че кат не шофира, да не би да е без п***а? Mr. Green

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Какво ви хрумва на първо време като разберете, че някой познат/ непознат мъж не шофира, не кара кола ?

Нищо не ми хрумва. Mr. Green

Макар че е полезно умение, което е добре да го има човек. Не се знае кога и за какво може да му потрябва  Peace

# 24
  • Мнения: X
Жените първо взеха гащите на мъжете.
Сега и колите.
Е,защо един мъж да не може да се възползва от опцията "личен шофьор"? 
    Laughing
Тъкмо ще си пие питиетата без ограничения.

# 25
  • Мнения: 30
Доста странно животно ще да е това мъж не познавам такива или по-скоро не предполагам, че познавам такива. Но ми е странно определено. Моя мъж без кола до супермаркета на 10минути пеша от къщи не ходи камо ли някъде другаде.

# 26
  • Мнения: 186
Малко е странно,особено в по-големите градове.Обикновено тинейджърите едва дочакват да вземат книжка.Затова почти и няма такива мъже.
Първата ми мисъл обаче бе-Един кретен по-малко на пътя.
Аз изпуснах момента за книжка и сега съжалявам,но хич не ми се занимава.А с това,което виждам на пътя направо е невероятно колко хора си карат на майтап.Лошото, е че може и да ми се наложи с това ходене на дг.

# 27
  • Мнения: 135
Нещо не разбрах съвсем...това че някой мъж не шофира кво общо има ...нима го прави по малко мъж или кво???? newsm78
И без това шосетата се превърнаха в бойни полета...така че завиждам на мъж дето не шофира...поне ако не друго, всички разходи по колата, ще ги дава за децата...ако има таквиз!!!
По тази логика мога да попитам..какво мислите за жена дето не поправя покрива...какво мислите за жена дето не обича да гледа футбол...какво мислите за жена дето не работи като асансьораджия...и така до безкрай мога да питам, нали...та не виждам нищо странно в това мъж да не иска да шофира...пък и не всички могат да карат колело..не всички могат да плуват..та и не всички имат необходимите качества и рефлекси за да могат да шофират...по добре да не шофира, отколкото да утрепе някой невинен, щото няма необходимите качества за шофьор...медиите са пълни с таквиз!!!! Peace

# 28
  • Мнения: X
Че сигурно обича да ходи пеш. Или да пътува с влак. Или че го е шубе като мен.

# 29
  • Мнения: 1 174
Нещо не разбрах съвсем...това че някой мъж не шофира кво общо има ...нима го прави по малко мъж или кво???? newsm78
....


Колко мъже, които не шофират познаваш ?
И как ходи този мъж със семейството си на почивка ?

Общи условия

Активация на акаунт