Ще ми се да чуя вашето мнение

  • 15 354
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 274
Истината е, всички слаби жени мразят пълните/дебели такива, най-малкото защото не могат да си представят какво е да имаш килограми отгоре. А тези, които са били пълни и са отслабнали, са още по-крайни, до степен непоносимост, точно като бившите пушачи. "Слаба съм и това звучи гордо!" - "Пухкава съм и не ми пука!".

# 256
  • София
  • Мнения: 10 471
Вили, комплексите на жените идват от други жени. Абсолютно вярно е. Една дебела, друга с криви крака, трета с лоша кожа. Всички ние се доказваме колко сме готини предимно пред приятелки и колежки. Разбери най-сетне, че нито един мъж няма да те погледне с лошо око ако си уверена в себе си и си се харесваш, въпреки леките ти несъвършенства. Но жена веднаги би ги забелязала.
Ето, давам ти пример със себе си. Таз мацка дето си я пляснала я знам - има оголямо чело, къси крака и е ниска.  Whistling
И не си вади изводи, че съм пълна и затова се успокоявам със статията. Аз проблеми с килограмите нямам, но имам с височината. Висока съм и сума ти години съм страдала от това. Казвам го на база лични наблюдения - жените са по-злобни по отношение на външния вид на други такива.

# 257
  • Мнения: 741
Истината е, всички слаби жени мразят пълните/дебели такива
Това пък как го установи? Имам много познати с наднормено тегло и пак дебело подчертавам - това не е критерият, според който ги определям като личности и според който проявявам лични чувства!

"Слаба съм и това звучи гордо!"
Тук си права - поне за мен. Наистина се гордея, че нямам грам излишно тегло!

# 258
  • Мнения: 84
Истината е, всички слаби жени мразят пълните/дебели такива, най-малкото защото не могат да си представят какво е да имаш килограми отгоре. А тези, които са били пълни и са отслабнали, са още по-крайни, до степен непоносимост, точно като бившите пушачи. "Слаба съм и това звучи гордо!" - "Пухкава съм и не ми пука!".

Не е точно така аз бях много слаба....ама много после забременях и качих пак много сега сам в нормата,която спорите,но пак си тренирам харесвах се както и да съм,но предпочитам да съм слаба и най-вече със стегнато тяло newsm78 нима трябва да се срамуваме от това,но пък имам приятелка доста едричка,хич не и пука и самочувствие си има и други такива познати имам и забелязвам,че по-слабите както им казвате са по-притеснени от вида си от по-пухкавите момичета....не става въпроси за злоба.....мен едри жени са ме подигравали от както се помая:"скелет на батерии,модел на Аушвиц,ще те духне вятъра и т.н." нима само слабите са злобни?

# 259
  • Мнения: 7 947
Вили, комплексите на жените идват от други жени. Абсолютно вярно е. Една дебела, друга с криви крака, трета с лоша кожа. Всички ние се доказваме колко сме готини предимно пред приятелки и колежки. Разбери най-сетне, че нито един мъж няма да те погледне с лошо око ако си уверена в себе си и си се харесваш, въпреки леките ти несъвършенства. Но жена веднаги би ги забелязала.
Ето, давам ти пример със себе си. Таз мацка дето си я пляснала я знам - има оголямо чело, къси крака и е ниска.  Whistling
И не си вади изводи, че съм пълна и затова се успокоявам със статията. Аз проблеми с килограмите нямам, но имам с височината. Висока съм и сума ти години съм страдала от това. Казвам го на база лични наблюдения - жените са по-злобни по отношение на външния вид на други такива.

Ммм, не знам, при мен не е така. Никога не ми е пукало какво си мислят жените за мен. Но виж - в погледите на мъжете доста съм се оглеждала. От там съм "черпела" идеи за външния си вид.
Мацката на снимката е напълно произволна, просто слаба жена, която изглежда прекрасно, в противовес на предните постове, че мъжете си падали по по-закръглени. Та питам аз - тази значи няма да я харекат, така ли? Ми не е така. Разбира се, че харесването не идва само от килограмите. Но те са важни, това е. По дрехите посрещат, казано е - не от мен.
И да, хубавото тяло е определено един от основните мотиви жената да се харесва. И да бъде харесвана. Не мога да го отрека, само за да накарам пълните или дебелите да се почувстват и те ценени. Да си ценен е едно, но да имаш добър външен вид - друго.

# 260
  • Мнения: 61
Вили, комплексите на жените идват от други жени. Абсолютно вярно е. Една дебела, друга с криви крака, трета с лоша кожа. Всички ние се доказваме колко сме готини предимно пред приятелки и колежки. Разбери най-сетне, че нито един мъж няма да те погледне с лошо око ако си уверена в себе си и си се харесваш, въпреки леките ти несъвършенства. Но жена веднаги би ги забелязала.
Ето, давам ти пример със себе си. Таз мацка дето си я пляснала я знам - има оголямо чело, къси крака и е ниска.  Whistling
И не си вади изводи, че съм пълна и затова се успокоявам със статията. Аз проблеми с килограмите нямам, но имам с височината. Висока съм и сума ти години съм страдала от това. Казвам го на база лични наблюдения - жените са по-злобни по отношение на външния вид на други такива.

Ммм, не знам, при мен не е така. Никога не ми е пукало какво си мислят жените за мен. Но виж - в погледите на мъжете доста съм се оглеждала. От там съм "черпела" идеи за външния си вид.
Мацката на снимката е напълно произволна, просто слаба жена, която изглежда прекрасно, в противовес на предните постове, че мъжете си падали по по-закръглени. Та питам аз - тази значи няма да я харекат, така ли? Ми не е така. Разбира се, че харесването не идва само от килограмите. Но те са важни, това е. По дрехите посрещат, казано е - не от мен.
И да, хубавото тяло е определено един от основните мотиви жената да се харесва. И да бъде харесвана. Не мога да го отрека, само за да накарам пълните или дебелите да се почувстват и те ценени. Да си ценен е едно, но да имаш добър външен вид - друго.

 Peace Peace

# 261
  • Мнения: 61
Истината е, всички слаби жени мразят пълните/дебели такива, най-малкото защото не могат да си представят какво е да имаш килограми отгоре.
Ми не е това истината.Аз не мразя никой,само и само защото бил пълен,дебел и т.н. Харесването на по-слаби жени/мъже не ме прави автоматично,човек който отрича всички останали,които са различни от моите виждания,най-малко пък да ги мразя..какво общо има?!Ей така като почнете,не харесвам ли пълните и по-закръглени,било равносилно на омраза..

# 262
  • София
  • Мнения: 10 471
Вили, ще я харесат мъжете слабата мацка. Но жени ще й намерят кусури, капиш?
Ай стига вече - ако мъжете харесват едно, то те не харесват друго! Смешно е. Не говорим за това

, а за нещо тип

# 263
  • Мнения: 7 947
Е, нещо тип е просто  ooooh! ...Красота. Доволна ли си  Laughing

# 264
  • София
  • Мнения: 10 471
Ми нормална жена на средна възраст. Доволна съм. Да хване да се гръмне, че не е 50 кила.

# 265
  • Мнения: 1 748
Ми нормална жена на средна възраст. Доволна съм. Да хване да се гръмне, че не е 50 кила.


Но момичето от първа страница какво общо има с жената гонеща 60 години? дали ще е в този тип или в другия посочен от теб Thinking

# 266
  • Мнения: 7 947
Ми нормална жена на средна възраст. Доволна съм. Да хване да се гръмне, че не е 50 кила.

Е, кое е нормалното в това шкембе? Айде и ти сега слагаш епитети. Ми за мен не е сексапилна.
Трябва ли да я харесам всъщност? Длъжна ли съм?

# 267
  • София
  • Мнения: 10 471
Говоря за това дали би искала да отслабне с магическа пръчка (по Вилико). Аз на нейно място не бих искала. Или темата е само за 25 годишни?
Вили не си длъжна да я харесваш, но защо така със злоба говориш за шкембето й?  newsm78  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 7 947
 Joy
Абе каква злоба ви гони в последнит естраници?
Реагирам на твоя пост просто.
И не ти вярвам, че не би искала малко да смъкнеш насъбралото се около липсата на талия  Crossing Arms

# 269
  • София
  • Мнения: 10 471
Дреме ми в какво вярваш. И да, звучиш злобничко. Айде, със здраве. Остани си все такава, каквато се харесваш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт