Ще ми се да чуя вашето мнение

  • 15 367
  • 309
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 947
И защо да ползва начина, които на теб ти допада?  Laughing
Айде де, приемете я такава, каквато е.

# 196
  • Мнения: 61
Истината е,че не трябва да влизаме в спор относно кой какво мнение имал,и какво харесвал.Аз единствено,не харесах изказването на авторката,която иска да си дадем мнението по въпроса,и след като някои потребители дадоха такова(различно от нейното),бяхме обвинени за "болно общество",едва ли не защото това,че предпочитаме по слаби жени/мъже,ни прави несъстрадателни,критични и прочие към по-пълните..Няма такова нещо.Това,че всеки си има вкус ,предпочитания и идеал,не го прави критичен към всичко останало..И,да..някои хора се изказват по-остро,но те са си такива,не можем да бъдем съдници на всичко и на всеки

# 197
  • Мнения: 7 947
Истината е,че не трябва да влизаме в спор относно кой какво мнение имал,и какво харесвал.Аз единствено,не харесах изказването на авторката,която иска да си дадем мнението по въпроса,и след като някои потребители дадоха такова(различно от нейното),бяхме обвинени за "болно общество",едва ли не защото това,че предпочитаме по слаби жени/мъже,ни прави несъстрадателни,критични и прочие към по-пълните..Няма такова нещо.Това,че всеки си има вкус ,предпочитания и идеал,не го прави критичен към всичко останало..И,да..някои хора се изказват по-остро,но те са си такива,не можем да бъдем съдници на всичко и на всеки

 Peace Peace Peace

# 198
  • Мнения: 1 081

 Laughing Той Сотето убаво ме нареди.  Mr. Green Joy
Дейзи, веднага спирам търсенето. Ама да не го забравиш, ей! Че турска невяста без фередже не върви. Тюх, да му се не види, та не съм знаяла отпреди два дни, че съм такава. Бях по таквиз места, та щях да се уредя с едно поне ....  ooooh!

Соте, да махнеш снимката на Сомбрето с фереджето веднагически  Crossing Arms  Mr. Green
От къде всъщност я имаш, ммммммммммммм???  Flutter  Whistling  Mr. Green

По темата:

Въпрос на вкус, казало кучето и си облизало задника.  Mr. Green

# 199
  • Мнения: 61
Що така се хванахте за това фередже Laughing

# 200
  • Мнения: 135

 Laughing Той Сотето убаво ме нареди.  Mr. Green Joy


Виноват Сомбре...виноват!!!! Embarassed
Само се притесних...коя поред ханъма ще бъдеш...че тогава ще падне чакане докат ти дойде реда!!!! Joy

Инак по темата...пълничките мадами пък съм забелязъл че са доста добродушни...ей затова им свалям шапка!!!! Peace

# 201
  • Мнения: 7 947
Мче откога мъжете търсят добротата в леглото?

# 202
  • Мнения: 1 081
Що така се хванахте за това фередже Laughing

Щото на снимката с фереджето Сомбрето е леко закръглена. Много секси ..
Про каза, че си заслужава висенето зарад таз гледка.

По лично мое скромно мнение повечето мъже харесват такива жени. Аз също  Mr. Green

# 203
  • Мнения: 135
Соте, да махнеш снимката на Сомбрето с фереджето веднагически  Crossing Arms  Mr. Green
От къде всъщност я имаш, ммммммммммммм???  Flutter  Whistling  Mr. Green

Ама верно ли е тя бре Дейз....махам я само ако Сомбрето поиска...да не вземем да я разсърдим!!!! Laughing

# 204
  • Мнения: 1 081
Мче откога мъжете търсят добротата в леглото?

Що па само в леглото?

# 205
  • Мнения: 7 947
Мче откога мъжете търсят добротата в леглото?

Що па само в леглото?

Не се ли говореше за сексапил и легло в темата?

# 206
  • Мнения: 1 081
Соте, да махнеш снимката на Сомбрето с фереджето веднагически  Crossing Arms  Mr. Green
От къде всъщност я имаш, ммммммммммммм???  Flutter  Whistling  Mr. Green

Ама верно ли е тя бре Дейз....махам я само ако Сомбрето поиска...да не вземем да я разсърдим!!!! Laughing

Верно я  Outta Joint  Mr. Green

Нема да я махаш  Naughty
Я глей къв фен клуб събра  Crazy  Flutter  Mr. Green

# 207
  • Мнения: 1 081

Не се ли говореше за сексапил и легло в темата?

Не само в леглото ма натам я завлякохте темата.  Whistling
Няма нищо лошо една закръглена жена да е и добра в леглото обаче  Mr. Green

# 208
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Виноват Сомбре...виноват!!!! Embarassed
Само се притесних...коя поред ханъма ще бъдеш...че тогава ще падне чакане докат ти дойде реда!!!! Joy


Ко речи? Аз и поредна? Ааа, веднагически удушавам онзи с фереджето.  Crossing Arms Mr. Green
http://vbox7.com/play:90b439f3
 Mr. Green Joy Joy Joy

# 209
  • Мнения: 81
Упсс, да уточня - аз харесвам Сомбрето с фередже, а не коя да е със закрито лице...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт