Жените Рак 4

  • 21 625
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 736
Аз пък даже отпразнувах края на жегата, която ненавиждам.  Mr. Green Дай ми есен на мен, може и пролет, но температурният екстремизъм ми е много чужд. Аз на студ мога, но на жега не издържам, луда ставам.

# 76
  • София
  • Мнения: 512
Аз предпочитам лятото, но откакто преди 2 години станахме скиорчета цялото семейство, вече посрещам  и зимата с удоволствие. Но мека зима, с много сняг, а не "студ на кутийки"  Wink

Но темичката ни замря, защо ли  Naughty

Ние си прибрахме детенце от село и тази седмица тръгна на градинка, но той е старо куче и ходи с удоволствие. Порастнал, поумнял, на мама гарджето  Heart Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 1 735
Коя група е гарджето!? Laughing
Дъщеря ми хич не е ентусиазирана за 2-ра група. Mr. Green
Иначе аз обичам май всички сезони.Обичам да ми е топло,даже горещо,но и на студ издържам,но да има снежец.В последно време откривам очарованието на есента,особено два пъти ходим есенно време в Родопите-е,няма такава красота от цветове! CrazyЗа пробуждането през пролетта-няма какво да се коментира.

# 78
  • Мнения: 3 736
Да, есента е най-красивият сезон.  Heart Eyes

Аз мълча, щото шетам, днес ми пристигат гости отвъд Дунава, с други думи свекървата и девера с жена му. Отсега съм в лек стрес, щото те ще дойдат с план-програма какво да разглеждат. Е, няма да напират и ние да сме нон-стоп с тях, ама все пак ще се правим на гидове.

# 79
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
И аз да се включа, стига само съм ви чела Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 133
Добре дошла,Чавдарова!  Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 0
sensuallbella..тук те намерих   Grinning Не мога да ти прята ЛС, разчисти си кутията , плийз  newsm28

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Не ми се иска да идва зима.Студ, вятър, много дрехи. Е, има си и предимства повече ходене и посрещане на гости.
ИрПуц мъжът ти румънец ли беше?










# 83
  • Варна
  • Мнения: 133
Манееееееееееее,давай ако е румънец разказвай за негоооооооо Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 3 736
Румънец е, да.  Mr. Green

sensualbella, какво да разказвам, аз май вече съм споменавала какъв е герой.  Laughing

# 85
  • Варна
  • Мнения: 133
Разказваййййййййй!!  Heart Eyes Той на български говори ли?

# 86
  • Мнения: 61
Айде и аз да се запиша!
Момичета само на последната тема хвърлих едно око,но никой не споменава половнките коя зодия са LaughingПри мен няма много съвместимост,да не казвам никаква,водолей е Laughing най се разбирам с риби Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 7 005
A, след 2 години с водолей, надявам се никога да не ми се налага да си го причинявам пак.
Половинка нямам Crazy

# 88
  • Мнения: 958
А бая и мъжете обсъждахме Simple Smile
Ако мъжете водолей, са като жените водолей, ... ужас Simple Smile
При мен майка водолейка, свеки и голяма дъщеря. Всяко си има характер, инат и негов си живот, аз просто балансирам .....
Аз съм казвала и преди, моят е рак, предрекоха ни кратък семеен живот, ама се надявам да ги оборя. Всичко е ок между нас, макар че вчера много ме ядоса....
Така ми се крещеше, така исках да се скарам с някой, ама то като няма отсрещна реакция и човек губи мотивация. Да си дойде майка скоро да се поскараме, че аман !

# 89
  • Мнения: 61
Просто не съм прочела старите теми и не знаех,че и тях сте обсъдили Laughing
Вярно,че всичко е индивидуално,но все пак малко или много (поне според мен) зодията си казва нейното.Мъжете и жените водолей (а и по принцип др. зодии) не са еднакви. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт