Начало на учебната година в ТУЕС

  • 2 292
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Поне предишната година беше само баскетбол и плуване. За освобождаването не мога да кажа.
Учат общ английски и ако изкарат на изпита под 4.50 трябва да се явят отново, но не се повтаря годината. Не бих искала да коментирам нивото на английски език, защото преподавам английски език и съм доста субективна и критична. Учебните часове са на блок от два или три часа и не са от лекторски тип.  Разбира се, че ще има стрес - обстановката, учителите и реда са нови. Но с повече позитивизъм и подкрепа децата ви ще се справят. Синът ми казва, че ако отново трябва да избира пак би избрал ТУЕС. Това е от мен. Дано съм успяла да ви бъда полезна. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 22:38 от shushtarkova

# 16
  • Мнения: 19
 shushtarkovа, много благодаря за полезната информация!   bouquet
 
Хубаво е да знаем какво ни очаква и на какво да обърнем внимание. Дали ние, родителите не бихме могли да настояваме за родителска среща, за да знаем  какво се случва с децата ни в училище и да реагираме своевремено, ако е необходимо?

# 17
  • Мнения: 8
Предполагам, че бихте могли да говорите с класната, да поискате телефона й и да се консултирате първо с нея, ако имате проблем. Имаше една родителска среща в 9 клас само за учениците, които остават на поправителен по математика с конкретна учителка. Само това знам. На мен лично не ми се е налагало да ходя до училището освен за бележка за детски надбавки, защото сина ми споделя всичко с нас относно училище. Затова съм толкова добре информирана. Един последен съвет - най-добра информация може да получите от портиерките в ТУЕС - децата винаги питат тях.  Simple Smile

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 18
shushtarkovа, много ценна информация! Благодаря !!!  bouquet
Пожелавам успешна учебна година на всички дечица ! Дано бързо да се адаптират, да намерят своето място и да се чувстват добре в новото училище!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт