В смях и гукане щастливо расте малкото ЮНСКО дете! - тема 4

  • 22 229
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честити месечинки на днешните бебоци!  Hug
Августа, честит рожден ден! Да си здрава и много щастлива!  Hug
Чин и Магнет, весело изкарване на сватбите!  Wink  bouquet
Майденли, и на вас приятно на гимнастиката.  Wink
Каринце, има време още, ама да не забравя - Лек пък до БГ и дано всички сте доволни от пътуването и ваканцията.  Hug И ние возим децата на климатроник, не е проблем, само да не духа пряко в бебето.  Peace
Мушмуронко, радвам се за вас, че сте имали хубава вечер, браво!   bouquet
Момичета, мерси за хубавите думи около темата, ама аз нищо толкова не направих - цопнах едно заглавие и 4 снимки и готово, другото е от труда на Чин.  Peace  bouquet
Само да не забравя, но мисля и аз да направя такива снимки на Вихрен - с тиква и диня, много са забавни.  Mr. Green Joy
Хубав ден!   bouquet

# 46
  • Мнения: 199
Благодаря ви много,момичета!  bouquet  bouquetСрамота,но не мога да ви пусна почерпка.Както и да е-пийнете по едно винце за мен днес. Wink(педито ми каза,че може по една чаша вино или бира,не било проблем Laughing)

Симпли,щом Пеперудка е минала толкова км и вие ще се справите.Приятно изкарване ти пожелавам. Hug

Кари,лек път и на вас.Ние също ползваме климатика,но внимаваме.

Честити месеинки на бебоците! Heart Eyes
На сватбарките-весело изкарване.Миналата година и ние бяхме на сватба в Априлци на нашия кум.Аз съм на обяд с родата на мъжо(сестра му е рожденничка също),а довечера ще празнувам със сестра ми-и тя е рожденничка. Simple Smile Heart Eyes

Идеята с общата снимка е супер,Роси.Децата са ти прекрасни! HugПу-пу.

# 47
  • Мнения: 4 370
Августа, честит рожден ден! Весел празник днес!

Магнет, една чаша вино може, а с повод и две!  Mr. Green Аз си пийвам винце с хубава компания и кърмя. Не ми е проблем.

Весело изкарване на сватбите момичета.

# 48
  • София
  • Мнения: 142
Момичета, само набързо влизам с предложение за среща:
утре, в 11 часа на централния вход на Южния парк (откъм Витошка).
Ние със зверчето ще сме там със сигурност, давайте да се съберем и да се видим!

# 49
  • Мнения: 199
Аз за съжаление едва ли ще успея утре.Бих могла в сряда или вторник.Но ви пожелавам много приятно изкарване. Hug

# 50
  • Мнения: 2 837
Здравейте, прибрахме се окончателно, Явор се скъса от рев, откакто сме си вкъщи, явно му е жега  Confused
Благодаря ви за пожеланията - по случай третата месечинка бяхме в Ягодинската пещера и Триградското ждрело Simple Smile
Обсъждали сте връщането - наистина при него често става въпрос за рефлукс, но когато бебетата качват на тегло, рефлуксът е неусложнен и принципно няма проблем, постепенно се израства. Ако бебето е на АМ, понякога изписват антирефлуксно мляко, но обикновено това е при недобро наддаване.
Магнет,  виж тази табличка за алкохола и кърменето. Бих искала да те питам, защото пишеш, че кърмата ти намалява, колко често цедиш? А искаш ли да пробваш поставяне на бебето на гърда? По-трудно е тази възраст на бебето, но не е невъзможно - пиши ми, ако имаш интерес  Hug.
Чинче, наистина не е лошо да си пуснеш хормони за всеки случай, макар че наистина ти ядеш и спиш малко вероятно, а и си имаш фитнес уред, та не е чудно, че слабееш... За кърменето - съжалявам, че не успях да ти помогна - все още мисля, че предложението ми да се видиш с консултант или с д-р Попиванова не беше лошо, но ти беше подложена на огромен стрес тогава и съвсем естествено беше много объркана. Иначе Тамара е страхотна жена и е мед. работник, но няма добър опит с подобни случаи. А че ти си страхотна майка, тук никой не се съмнява  Hug.
За кърменето навън,аз се престраших чак с това дете, нищо че съм консултант по кърмене - съвсем престана да ми пука, откакто ме пуснаха как кърмя по Канал 1 ooooh! Гледам да е дискретно обаче, аз никак не обичам демонстрациите. По време на това пътуване Стефан ми е направил страхотни снимки как кърмя - просто го е правил с обич и си личи. В тази връзка, Китичка, вярно, че не сме същите като преди, но пак сме си привлекателни за мъжете, сигурна съм  Hug
Прегръщам ви всички и ви оставям, че пак зарева страшно вувузелата... Mr. Green
Искам и аз срещааа...

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 22:01 от Ана2

# 51
  • Мнения: 14
Момичета, само се обозначавам, изпитите ми наближават, а сега ми се натресе и ремонт неочакван и съвсем нямам време. Вече кърмя и навън - в тоалетните в заведенията, в кафенетата ако позволява обстановката, обикалям по офиси и магазини на приятели по центъра.... Ама вкъщи не се трае, мир има вън и за двете ни. Чувам гладен рев, до скоро  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 79
Чин, Магнет весело изкарване на сватбите, да се забавлявате много.

Кари, лек път. Ние се возим с децата на климатроник, то иначе не се издържа в колата.

Симпли лек път и на вас, ще уцелите празниците в Истанбул.

Теди_варна, леко четене.

Много крадът напоследък. Вчера пазарувах в Кауфланд и като качвах покупките ми се скъса торбата, една бутилка с оцет се мушна под колата. Много навътре беше и си викам по-добре да преместя напред колата и така да я взема. Качих се в колата преместих я три метра напред и като слезнах бутилката беше изчезнала. Това стана за секунди. А бях с майка ми и на брат ми приятелката , никой от нас не видя какво се случи.

Дребното заспа, отивам да храня каката. Ако знаете какъв глад ме гони напоследък, само каквото не съм видяла само това не съм си навряла в устата. И като се замисля все са неща, които по принцип не ям - бирени фъстъци например, дано на Вени не й се отразят нещо, че нали са алерген.

Лека и спокойна вечер от мен.
Взе да ми подскача текста

# 53
  • Мнения: 4 370
Ох, и аз само ям! Затова от утре почвам 90 дневната диета. Искам да сваля 2-4кг максимум.
Никога не съм пазила диети, но тоя корем не се трае вече. А тази диета ми се видя най приемлива.

# 54
  • Мнения: 4 411
Ани2, добре дошла. Дано сте си починали.
Завиждам ви момичета утре за срещата, дано да се съберете повечко мами.
Теди, леко четене. Хич да не ти пука, кърми си където те свари. Все пак си храниш детето, нали  Peace
Села ви, до към 3ия месец някъде ядях каквото видя. Сега се нормализираха нещата, но пък на Марти му остана един навик - да препълва хладилника със суха храна за среднощна закуска  Joy
Августа, честит рожден ден. Весело изкарване.
Кари, честита месечинка на бебче.
Ние с Йоана следобяда спахме доста. Поне като се кокори да съме се наспала и да не ми тежи, като ме вдигне пак в 5 сутринта.

# 55
  • Мнения: 49
Весело да си изкарате, много целувки Simple Smile Колата е с Пламен, така че ние се разхождаме само в нашата градинка Cry

И аз ям, то си ми личи- дайте съвет за някакъв уред, защото до фитнеса не мога да стигна въобще...

ТЕДИ, ДЕСКА, ЧИН, как ви се чете  newsm78

АНИ2, добре дошла  bouquet Скоро пак ад се спасите Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 3 069
Ани2, добре дошла и от мен  Hug

Аз да ви кажа, че беше страхотно състезанието, събрах красота за много време напред  Simple Smile Публиката беше много екзалтирана, особено на ансамбъла, ама и те много добрииии  Heart Eyes Много хубаво преживяване, за малко развличане от ежедневието.
Викито обаче плакал накрая много, той по принцип към 7-8 вечерта става нервен, преди къпането.

Приятна среща утре  Hug

Кити, ако можеш вземи си кростренажор, за мен е най-добрият уред - кардио прави (от което реално се отслабва) и то комплексно на цялото тяло. Всеки ден по 20 минути и мисля, че много бързо ще имаш резултат. Тренира се на ниска степен повече време с цел отслабване. Повече стягащ ефект и трупане на мускули е когато се тренира на по-високите степени.

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 22:53 от Maidenly

# 57
  • Мнения: 9
Честита да ни е новата темичка! Прекрасна е!
Ана2 Hug
Момичета, днес моят малък мъж е доста неспокоен, почти не спа ooooh!
Стиснете по едно палче за утре Praynig Имаме час чаааак за 19.30...дано не се побъркам до тогава...
Дано сватбарките се забавляват Peace
Хубава вечер и успешна нова седмица Hug

# 58
  • Мнения: 2 456
Здравейте, прибрахме се Simple Smile

Сватбата беще страхотна, най-хубавата, на която съм ходила до сега. Църковният брак беше в Семинарията, а "забавата" в резиденция Лозенец, прекрасно място. С много танци, весели, а не ощурени младоженци и малко игри с dj.
Нико си го прибрахме. Малко повечко облечен и с изпит изцяло чай - 100мл  Rolling Eyes но е жив и здрав и вече си е при мама, която не спря да го мисли през цялото време.

Села Ви, не ги ли е срам, бутилка оцет...  Twisted Evil

Ани2, с второто живот и здраве ще съм много по-упорита и няма да се дам на провокации.
Надявам се да сте си изкарали добре.

Инсайд, стискам силно палци.

Аз утре няма да мога да дойда на срещата. С една кола сме, а Слав има работа.  Tired Весело прекарване.

Августа, честит рожден ден.. все още няма 12 и не съм закъсняла. Пожелавам ти безброй усмивки и много щастливи моменти с домочадието.

Кити, въобще не ми се чете, но нямам избор, а и време за жалост.

Магнет, чакаме те да споделиш впечатления и ти от сватбата.

Лека и спокойна вечер Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 169
Добър вечер и от мен  Hug
Ние днес цял ден скитаме, до Борисовата, до свекърва ми, оттам до Метро, в 10 се прибрахме, набързо изкъпахме Крис и отдавна си спи сладко сладко Heart Eyes
Кити, и аз ти препоръчвам крос тренажор, наистина от него най-добре се отслабва, пък и тренировките не напрягат корема. Аз чаках да минат 2 месеца от секциото и смятам да започвам и аз (аз си имам отдавна такъв уред и съм много доволна). Точно както Мейдънли е писала, можеш да тренираш на ниска степен, което те кара да се потиш, което е важно за отслабване, без да правиш мускули. А живот и здраве, след като отслабнеш ще увеличиш степента и хоп ще се стягаш Laughing Mr. Green
Кити, а ти нали каза, че ще се опиташ с такси да дойдеш на срещата, няма ли Sad
Инсайд, стискам палци за утре. А за неспането и Крис има дни в, които не иска почти да спи....предполагам е нормално...
лека и спокойна от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт