В смях и гукане щастливо расте малкото ЮНСКО дете! - тема 4

  • 22 269
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11
Ваче, 20 лежа беше при Драганов преглед и ехо + една лекция за това как българските момченца за нищо не стават и ще ми виси на полата до 30 години и как сме го съсипали това дете като възпитание и психика още на 1 месец Simple Smile Доколкото разбрах от приятелки това го чете на всички с момченца. Малко ме хвана яд после, но всички разправят, че бил от най-добрите (съмнявам се, но айде).
Шунка, как се казва този магазин? Аз преди много ходих в Мол София, но вече имам по-близки от него и все не стигам до там за жалост. А иначе в зара нещата да ви кажа според мен са качествени доста и цените са приемливи сравнително.
Силви, на кой да се дава кисело мляко имаш предвид??

# 721
  • Мнения: 3
Ами на бебето....чудя се дали може да му се дава кисело мляко, някои дават, други го отричат - и аз не знам дали е редно, тъй като има много противоречиви мнения  newsm78 А все пак нас едно време само с кисело мляко са ни хранили  Rolling Eyes

# 722
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добре дошъл на бг-тати! Дано ти е добре сред всички нас.  Wink
Силвие, не може да сравняваш сегашното кисело мляко с предишното, пък и тогава не е имало АМ. Ако си решила да даваш нещо, го направи с АМ.  Peace
Хелън, мин. събота имаше в Севлиево състезание.  Wink

# 723
  • Мнения: 3
Така е, няма база за сравнение, точно затова питам дали някоя от вас се е престрашила, но явно не Simple Smile

# 724
  • Мнения: 4 370
Здравейте!

Ние снощи се замъкнахме всички в механата, но бързо намерихме гледачка  Laughing и се забавлявахме до 1ч, когато Никола се събудил за хапване. В заведението имаше една групичка, танцьори, очите ми останаха в тях. Поканиха ме и мен да ходя с тях на уроци. Обмислям идеята.

Цвети, да оздравявате бързичко всички. Жалко, че се е наложило Симонка да пие АБ.

Аз къде мога да видя чийзкейка на Чин?  Rolling Eyes С тази диета не знам дали ще мога да го ям скоро, но все ще му дойде времето.

Ваче, Ники спи през деня - у нас кратки сънчета от по половин час, а на вън спи почти през цялото време.

Дни като днешния много ги мразя. Първо че мъжа ми отиде на работа, и второ като се върне ще чистим, а още нямаме баби да изведат децата поне.

П.П. Ето малко снимки за да ни видите: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2335286338657.137588.1144791217#!/media/set/?set=a.2335286338657.137588.1144791217&type=1&notif_t=like

# 725
  • Мнения: 2 456
А н и, гледам по новините, трагедия ви е сполетяла.  Tired
Чийзкейка ще ти напиша пак рецептата...

1пакет бисквити - обикновени/какао - няма значение
2 пакетчета крема сирене
1 малка заквасена сметана
1 бурканче сладко от ягоди/малини... няма значение
1/2 или 1 пакетче краве масло

Бисквитите се правят на трохи, маслото се разтапя и се смесват. Слага се в тавичка, изравнява се докато не стане като блат. Смесват се крема сиренето със зак. сметана, може да се сложи една лъжичка пудра захар ( аз не слагам). Разстила се върху блата от бисквити, отгоре се слага сладкото и готово. Ако престои малко в хладилник, става още по-хубаво.

Ние излизахме на разходка, ама моя Никола ако е буден в количката си повече от 10мин. не иска да стои.  Twisted Evil Twisted Evil

# 726
  • Мнения: 49
ЧИН, аз не знам дали са различни, ама на етикета пише Обайди, т.е с "Б".

КЪДРОКОСКЕ, мерси, че питаш Heart Eyes- на мен тук ми е много добре, а за отношенията вкъщи- май още не мога да преценя.

ХЕЛЕН- аз досега на Дара все по-обикновени неща и взимах като дрешки, но  реших, че трябва да й купя й нещо по-така- та значи от МАЙОРАЛ (за който ШУНЧИ пише) купих 2 страхотни комплекта суичър с по две долници, много сладък плюш; от ЛК Вайкики- страхотно дънки, от Обайди- боди-ризка, и от някакъв неизвестен- костюмче в три части- гащеризон, блузка и жилетка. Тук има още една хубава марка- Бамболино, но не е с намаление Confused

СИЛВИ, защо толкова държиш на кравето мляко newsm78 Все пак дори повечето от нас не сме гледани с краве мляко, а пък и това е било в 20 века, вече сме 21-ви.........

# 727
  • Мнения: 0
Ние от Wenice на Витошка до парка харесахме и накупихме много приятни дрешки... само че се поувлякохме - накупихме много летни бодите, роклички, костюмчета, дето сега са й големи, а догодина лятото ще са й малки... Ама така е с първо дете и като искаш най-най-прекрасните неща за него и не мислиш много много...

# 728
  • Мнения: 4 370
Да Чин, голяма трагедия!  Cry И снощи като излизахме към 20ч пак гледам момчета на неговата възраст без надзор обикалят града. А тоя психопат и близо до нас живее.  Shocked

Благодаря ти много за рецептата. Звучи вкусно, но не се връзва за нито един ден от диетата , защото се смесват белтъчини и въглехидрати. Но като приключа, ще доставя удоволствие на Ивко да го направим заедно.

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Здрасти! Ние и днес се увлякохме в разходки из центъра. Купих си трико за слинг от тия, дето се омотават много. Хеберлеа, ти как ши трикото? Аз нямам оверлок и не знам дали ще ми се получи.

Кити, Обайби е бебешката серия на Окайди. Simple Smile Напълно те разбирам, че сега ти се пазарува само за Дара. Като се почувстваш по-добре в своята кожа, пак ще си пазаруваш с кеф и за теб, сигурна съм, че няма така да се оставиш. Wink

Съншайн, Mayoral са дрешките, магазинът е на втория етаж до Манго.

Ваче, като почнат наистина зъбките, ще взема и аз нещо с лидокаин, съмнявам се Бочкото да помогне тогава.

Силви, голямото ми дете на 3 месеца ядеше кисело мляко, нищо й нямаше, ако това питаш. Но не го ядеше вместо АМ.

# 730
  • Мнения: 380
Здравейте мами  Grinning Grinning от много време не съм сядала на компа,беше развален  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes как са бебчовците  Hug Hug Hug Ние вчера бяхме на езерата,но без бебка.Малко са се разтоварим,че напоследък не мирува много  Grinning Grinning Grinning Вече гукаме постоянно и раздаваме много усмивки  Grinning Grinning Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Целуваме ви

# 731
  • Варна
  • Мнения: 58
Ани2, изивнявай, чак сега успях да стигна до поста ти - изведохме го малко навън и като че ли е една идея по-добре. Даже в момента е още буден, но не пищи, а си гледка.
И на двете гърди прави така, няма определени часове. Ето, днес като се прибрахме, се разрева още
на входната врата. Бяха минали тъкмо 3 часа и го сложих - писна. Баща му го взе, полюшка го 10-15 минути, след което вече си яде нормално. Гледах за млечница, натисках ушенцата - нищо. Не съм забелязала извиване, след повръщане може би по-скоро му олеква малко.
Абе да не излезе стрес от многото гости за почивните дни .....  newsm78  Но пък свекърите по цял ден ги нямаше - обикаляха с каката, а той си беше сам с нас.

Хелън, мерси много  Hug Голям е сладурко, стига само да е спокоен Simple Smile

Свърши тая с гледкането Sad  

# 732
  • Мнения: 2 456
А н и, той е по-малък от мен, но и аз го познавам. Изключително нагъл тип, няма да се учудя ако наистина е той.  Rolling Eyes
Горкото дете..

Господ да пази децата ни, ние сами не можем!

# 733
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте
Чин мерси за рецептата беше ме срам ти я поискам пак
Кити честити покупки така е сега започваме да купуваме на децата ние сме на заден план,кога се прибирате
Ние днес сме по добре благодаря ви за пожеланията
Момичета пръскате ли в нослетата физиолгочен разтвор на спрей имам Чуството е мн силна струята newsm78

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 16:41 от tzvetihc

# 734
  • София
  • Мнения: 142
Здравейтеее
Ние се звърнахме от морето!  Прекарахме си просто чудесно Heart Eyes  Обаче цяла седмица не съм припарвала до компютър, сега ще имам доста за четене и навксване...Надявам се всички да с добре Hug
Връщам се назад да чета Wink

Общи условия

Активация на акаунт