Най-добрата марка за хладилник

  • 29 800
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Либхер Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 773
[quote
Този клас хладилници на Либхер са неоправдано скъпи, поне според мен.
Впрочем, може ли някой да разясни с какво тази марка толкова много превъзхожда всички останали или просто отдаваме чест на хитро измислени маркетингови стратегии?
[/quote]
С нищо не ги превъзхожда. На свекърва ми "великия" Либхер се развали доста бързо. Изобщо не я поглеждам тази марка.

# 17
  • Мнения: 459
Важното е да има по- дълга гаранция и добър сервиз.

# 18
  • Мнения: 5 920
[quote
Този клас хладилници на Либхер са неоправдано скъпи, поне според мен.
Впрочем, може ли някой да разясни с какво тази марка толкова много превъзхожда всички останали или просто отдаваме чест на хитро измислени маркетингови стратегии?
С нищо не ги превъзхожда. На свекърва ми "великия" Либхер се развали доста бързо. Изобщо не я поглеждам тази марка.
[/quote]

Кой пък определи в кой клас е Либхер?Ако наистина има някаква официална класация по някакви показатели,моля покажете я.
С какво ги превъзхожда и дали,може да каже само безпристрастен специалист.И на "великия" Мерцедес му се случва да се повреди.Както казва шопът "Що е машина,все се е разваляло"

# 19
  • София
  • Мнения: 409
[quote
Този клас хладилници на Либхер са неоправдано скъпи, поне според мен.
Впрочем, може ли някой да разясни с какво тази марка толкова много превъзхожда всички останали или просто отдаваме чест на хитро измислени маркетингови стратегии?
С нищо не ги превъзхожда. На свекърва ми "великия" Либхер се развали доста бързо. Изобщо не я поглеждам тази марка.

Кой пък определи в кой клас е Либхер?Ако наистина има някаква официална класация по някакви показатели,моля покажете я.
С какво ги превъзхожда и дали,може да каже само безпристрастен специалист.И на "великия" Мерцедес му се случва да се повреди.Както казва шопът "Що е машина,все се е разваляло"
[/quote]

Поставих въпроса за определен модел хладилници, а именно "сайд бай сайд",
пример с който съм дала в пост малко по-нагоре.
 Този клас хладилници имат цени
от около 2-3 хиляди, а Либхер са от 5 нагоре. По този повод се чудех дали превъзхождат
двойно и в качеството(и с какво), както и в цената?

Питам от чисто практична гледна точка, защо да плащам повече, когато мога да платя по-малко
за също толкова добра стока?

Потърсих и други мнения , за да съм наясно и само разсъждавах, без да се заяждам  Peace




# 20
  • Мнения: 5 920
Не смятам,че се заяждаш.Убягнало ми беше,че става дума за определен вид хладилници.
Преди да купя хладилник, доста поизчетох в мъжки форум.Категоричното мнение беше-"не" на италиански хладилници.Преобладаваха предпочитания на Либхер.Немска марка.Вярно,че са произведени в България /по-ниския клас,какъвто е и моя/,но това не променя нещата.Щом германците си слагат марката,контролът е железен.За хладилниците от класа,от който се интересуваш зная,че са произведени в Германия.Можеш да гледаш каква марка е компресорът-ако е "Данфос" /или Данфус? / е чудесно.Мненията са "Имаш Данфос-нямаш проблеми".

# 21
  • Мнения: 7 987
Либхер.

# 22
  • София
  • Мнения: 409
Не смятам,че се заяждаш.Убягнало ми беше,че става дума за определен вид хладилници.
Преди да купя хладилник, доста поизчетох в мъжки форум.Категоричното мнение беше-"не" на италиански хладилници.Преобладаваха предпочитания на Либхер.Немска марка.Вярно,че са произведени в България /по-ниския клас,какъвто е и моя/,но това не променя нещата.Щом германците си слагат марката,контролът е железен.За хладилниците от класа,от който се интересуваш зная,че са произведени в Германия.Можеш да гледаш каква марка е компресорът-ако е "Данфос" /или Данфус? / е чудесно.Мненията са "Имаш Данфос-нямаш проблеми".


Благодаря за отговора,W!
От поста ти разбирам, че е важна марката/вида на компресора, както и да се избягват италианските модели.

По принцип не робувам на марки, но се питам каква е целта на тази темичка_
дали с добронамереност и желание за взаимопомощ взаимно да се ограмотяваме за техническите характеристики на различните модели хладилници на пазара или е конвенционално маркетингово проучване, поръчано от търговец или производител.

Не мога да си обясня, случайни включвания с по една дума. Тези които го правят, може би биха били по-полезни за всички нас, ако споделят защо именно тази марка за тях е номер едно!?












# 23
  • Мнения: 7 987
Защото са качествени и се произвеждат в България, което прави лесен и достъпен севриза. А сервиза е много важен за една такава техника, без която не можем.

# 24
  • Мнения: 5 462
Аз съм замислила за ето такъв, но нямам идея за качеството. Rolling Eyes
http://www.smeguk.com/Catalogue/SearchResultPreview.aspx

# 25
  • Мнения: 1 232
http://www.technomarket.bg/products/09106100/aeg-s-73600csw0
Едно предложение и от мен!
Обаче, ако го поставите в горещо помещение, енергетичния клас ще му отиде на кино!!!

Общи условия

Активация на акаунт