Върти се без проблем МАРТенче от гръб по корем - тема 7

  • 24 670
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 160
Сиренце какъв е тоя шезлонг дето се трансформира? Стана ми любопитно.

# 31
  • София
  • Мнения: 160
Момичета софиянки,

Значи срещата е за Южния парк, понеделник /22.08.2011/ в 17 часа, откъм Нишава (новата ремонтирана част). Засега сме само аз и zina.
Хайде, момичета, ако не ви е удобен денят и часът, предложете нещо друго, но да се организираме:)

Значи към групичката се присъединява и Anelisa
Sirence, кога ти е удобно на теб? Ако и другите мами са съгласни, да променим деня?

# 32
  • София
  • Мнения: 160
redreny против комари използваме една калинка, която определено действа

Tasha, откъде се купува тази калинка? От детските магазини ли?

# 33
  • Мнения: 3 622
redreny против комари използваме една калинка, която определено действа

Tasha, откъде се купува тази калинка? От детските магазини ли?

Купих си го от магазин тук във Варна
Същия имат и онлайн пазаруване http://sladurite.com/
Но може да попиташ и в други детски магазини

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Преди да се оженим с моето мъжле (преди повече от 3г) дълго време мечтаехме за бебе, работихме по въпроса и взе, че стана. Решихме да се оженим, за да е всичко, както трябва. 2 седмици преди сватбата док ми каза, че бебе няма. Кухо яйце. Точно 7 дни преди сватбата беше кюретажа. Доста тежко го приех, но се съвзех и продължих напред. Изчакахме няколко цикъла и пак почнахме опитите. Получи се. Габриел го правихме общо 2 години и половина. Затова за мен беше важно името му да означава, че е дар от Бог. Защото той наистина беше такъв. Стана от един единствен опит онзи месец  Laughing На същата дата като и предишното "бебе". Т.е. съвпадения много, и не случайни Simple Smile
Аз много харесвах имената Божидар и Теодор (Все дар от Бог означават), но мъжото не ги одобри. Затова се спряхме на Габриел, което означава същото Simple Smile
Самуил е друга бира  Grinning Той стана случайно, непланирано и неочаквано. Мъжът ми беше много против да го задържа - каза, че било рано. Все пак Габи беше само на годинка когато разбрах, че съм бременна. Аз обаче се заинатих, че ще раждам и туй то  Crazy Седмици наред с мъжа ми не си говорихме заради моето решение. Обаче аз бях категорична - и без него дори аз пак ще родя и ще си гледам децата. След време той омекна и разбра, че това е правилното решение. Когато дойде време да избирам име се чудех какво точно да е. Както знаете към края на бременността имах проблеми и сериозни съмнения, че съм болна от множествена склероза или съм прекарала микроинсулт. Заради това, а и заради това, че мъжа ми беше против, започнах да се моля всичко да е наред с бебето, все пак да има шанс да живее въпреки непотвърдената ми диагноза. Имаше моменти когато обаче се молех пък да стане нещо лошо с него, защото усещах, че ще ми е много трудно. Радвам се, че Бог чу първоначалните ми молби и детето е здраво и страхотно.Отделно имах и страшни проблеми заради сестра ми и психически бях много натоварена. Предложих името на мъжа ми, той го одобри. Другият ни вариант беше Давид, но нещо не ме грабваше в него так както Самуил  Heart Eyes
Та накратко - Габриел - изстрадан, дълго чакан и абсолютен дар  Heart Eyes
Самуил - измолен от Бог да е здрав, да има шанс и татко му да го заобича  Heart Eyes Както и стана  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5
Сега като ви чета какво пишете за имената на бебчетата се сещам да пусна още 1 въпрос: Тази ви бременност планирана ли беше или не и как реагираха по-големите ви деца като им казахате ( за тези, които имат по-големи дечица)?

# 36
  • Мнения: 160
Не бих казала че моята бременност беше "планирана". Бяхме планирали сватба за октомври и аз бях категорична, че искам да не съм бременна на сватбата си. Но си знаехме, че един ден ще имаме дете.

Просто един път решихме да не се пазим, като аз знам наши приятели колко време им отнема да си направят бебе. Тогава след секса аз се замислих и мъжа ми каза : Какъвто ни е късмета! , като никой не вярваше от двама ни, че такъв ще ние късмета  Laughing


Бяхме забравили, докато не ми закъсня. Бях страшно объркана като си видях теста. Почувствах се толкова малка и нищо не знаеща за отглеждането на деца Simple Smile Е, да видите сега какъв съм специалист Simple Smile

Та на нас Господ ни показа, че с тея неща не бива да се правят планове. ( все пак бях бременна на сватбата си - в края на 4 месец Simple Smile )

# 37
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не съм казвала на Габи, че ще имаме бебе. Направо му го показах. Той и без това беше (е) толкова малък, че нищо не разбираше  hahaha Обаче много го обича (пу-пу дано и занапред да е така). Постоянно ходи и му се радва и вика "бебе Мамиии" (вместо Сами)  hahaha

# 38
  • Мнения: 138
ехо, привет в новата тема
чудесна е марис
ена4, заглавието е страхотно, както винаги   Wink
не съм ви чела от сто години, надявам се някой ден да наваксам

ние сме във ваканция, бяхме в Хисаря за 5-6 дни, изкарахме си страхотно, утре заминаваме за Банско
Няма да мога да дойда на срещата и да дам ниблерите, затова ще ме извините
минерални целувки от нас

# 39
  • Мнения: 81
При нас таткото беше настойчивия, аз не исках да ставам майка (чувствам се още малка). Пробвахме един път и аз си знаех, че е станал опита успешен. Не беше съвсем плануван, а по-скоро се пробвахме и то взе, че стана. Сега сме доволни много от опита и Кирил е наистина желано бебе, което ни донесе много любов.

# 40
  • Мнения: 77
  записче....
 love001

# 41
  • Мнения: 5
  tiptoe запис и от мен!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Хайде и аз само запис, спи ми се и не ми се пише нещо  Crazy

# 43
  • Мнения: 44
Ние преди малко се връщаме от първата целодневна екскурзия извън София на малкия - прекарахме чудесен ден на събора на Кладница! Марио си беше кротичък целия ден.

Стефанова, Аманита  Hug Съжалявам за тежките моменти, които сте преживели и вие. Вашите истории още веднъж доказват, че както писах и по-рано - децата са съвременните чудеса! Да са ни живи и здрави, и още такива да ни се случат - на тези от нас, които ги искаме Hug

Мами, аз ще дойда утре, ако я изтеглите срещата поне в 16.00, за да мога да постоя до 17.30, или ако я преместите за вторник или сряда. Ако не - другия път.

Лилироуз, нали ще си дойдете до края на месеца?  newsm78 Wink  Че нямам търпение вече за ниблера  Hug

Кукуминдрела, тя трансформацията не е кой знае каква, но все пак си е добре измислено - такъв е шезлонгът - този модел на Fisher-Price, но в синьо-лилаво:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=132001&e=detail&s … bgb&pid=50568

Е, да - планувана ми беше бременността - много желана  smile3504

Маринелс, какво реши - морето ли избра, или мъжа си Wink

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 23:35 от sirence

# 44
  • София
  • Мнения: 160
Мами, аз ще дойда утре, ако я изтеглите срещата поне в 16.00, за да мога да постоя до 17.30, или ако я преместите за вторник или сряда. Ако не - другия път.
Zina, Anelisa, казвайте как предпочитате утре в 16 часа или вторник/сряда в 17:00 часа? Аз тази седмица би трябвало да се явявам на листовки. Все още не знам кога точно, но предполагам, че тези неща са сутрин, така че нямам претенции.

lilyrose, тъкмо ще имаме повод за още една среща:)

Общи условия

Активация на акаунт