Отговори
# 15
  • Мнения: 1 252
Ако бях аз незабавно я продавам. И 350 лв за модел от преди 3 години си е прилична цена.
За какво ти е нещо само да заема място в гардероба- сантименти някакви, глупости.

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Бих я продала и то без да се замислям.За какво са тези сантименталности, все пак имам снимки от сватбата.А да държа някоя рокля с години в гардероба за да я облича някога евентуалната ми дъщеря ми се струва доста смешно.

# 17
  • Мнения: 9
 Shocked офертата няма и 50% от цената,която си дала преди 2 години,ако ти е толкова мерак да се отървеш от нея,има далеч по изгодни идеи от тази Thinking

# 18
  • Мнения: 1 335
Хмм може би наистина предложената цена да е реална... знам ли, при мен е водеща сантименталната стойност - много си харесвам булчинската рокля и не бих я продала за смешни пари... при положение, че съм я купила за 5 пъти повече. Може би все пак виж дали няма да  успееш да я дадеш под наем в някой магазин...

# 19
  • Мнения: 2 369
само за справка да кажа,че моята рокля я продадох на 1/4 от цената.

# 20
  • Мнения: 10 547
Моятм си седи мирно и кротко в калъфа си и ме дразни невероятно вече 8-ма година. Заема място, събира прах и ми напомня, че ми предлагаха повече от добра цена, която отказах от инфантилен снтимент. Е, днес е музеен експонат, събиращ от време на време любопитните погледи на децата и племенниците ми, но и те вече не са впечатлени. Та, съветът ми е, продавай, докато държи цена. Утре ще сд радваш на предложени 250 лв.

# 21
  • Мнения: 2 401
Сантимента е друга работа. Аз такива неща не продавам за никаква цена. Нищо не може да ме изкуши, честно. 

# 22
  • Мнения: 5 710

Представям си как след години показваш на деца и внуци роклята на първият ви танц, сватбената, роклята с която си била когато си съобщила, че си бременна и така нататък важни моменти:)
Имаше един филм "американско сватбено одеало", където от такива значими за групичка жени дрехи, направиха едно одеало и втъкнаха част от себе си и мъдростта си в бъдещето на новата булка. Ех, Холивуд..

Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 03:39 от Tatti

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз не бих ... се омъжила изобщо Mr. Green Joy Така че няма как да стигна до подобна дилема.

А в конкретния случай ти си знаеш най-добре.
350лв са малко пари, но ако те дразни да ти се мотае из гардероба и да събира прах, я  продай  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 369

аз пък съм меркантилна и си продадох моите рокли (не ми е първи брак Mr. Green),защото ми трябват пари,а от прашлясали парцали файда нямам никаква.освен,че съм меркантилна съм и практична;)
иначе нямам нищо против тези,които пък си пазят веществени спомени....характери всякакви има и аз ги уважавам.

Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 03:39 от Tatti

# 25
  • Мнения: X
Предполагам, че ако някога дам толкова пари за булчинска рокля, няма и да ми хрумне да я продавам. Бих си я изложила като виден експонат на видно място в специална за целта стая , за да могат идните поколения да си направят съответните изводи, а аз да не забравя това, което е наистина важно.

# 26
  • Мнения: 2 369
еееее не ми се е постнала публикацията днес след последния коментар на НЕмеркантилната и богата девойка:) тя карА-варА и все пак успя да си дойде на думата Wink

аз също не бих дала толкова пари за рокля на това ми социално положение де.разпростирам се според чергата.ако дам толкова пари за рокля или повече трябва да съм следователно и по-богата,а пък ако съм толкова богата не би ми пукало дали ще я продам на толкова евтина цена.ама много взех да размишлявам.... newsm78

# 27
  • Мнения: 5 710
Предполагам, че ако някога дам толкова пари за булчинска рокля, няма и да ми хрумне да я продавам. Бих си я изложила като виден експонат на видно място в специална за целта стая , за да могат идните поколения да си направят съответните изводи, а аз да не забравя това, което е наистина важно.

нещо такова ли визираш?http://www.huffingtonpost.com/2011/07/22/kate-middletons-wedding-dress-buckingham-palace_n_906512.html#s313477

# 28
  • Мнения: X
Ами в случая е все едно как ще изглежда роклята. Тази на Кейт дори не бих посмяла да я облека. Най-малкото защото бих изглеждала наистина нелепо в подобна одежда, и най-вече, защото и на сън не бих могла да си я позволя.
Имам предвид, че аз ако изобщо някой ден реша да се оженя, цял банкет ще вдигна Laughing
То бива, бива резерви, то бива чудо - и най-накрая все пак да реша и аз да съм като хората и да се скипросам в роклище за чудо и приказ и колкото 3 средни заплати в провинцията, това ще е такъв куриоз в моето лично хистори. Ще трябва да съм супер откачена да си продам роклята на безценица на някаква пикла с жълто по устата, която не знае пишка ли й се или й се жени.
Не, роклята ще трябва да стои на видно място като символ на заричането и вричането. Вричането да си верен до гроб, и заричането, че никога няма да направиш това и онова. Всъщност не знам в нашите църкви използват ли го това: " Докато смъртта ни раздели", явно доста се разсейвам по тези сватби напоследък, докато бърша прочувствените сълзи на милото.

# 29
  • Мнения: 5 710
. Ще трябва да съм супер откачена да си продам роклята на безценица на някаква пикла с жълто по устата, която не знае пишка ли й се или й се жени.

на някакви медикаменти ли си в момента , бутински мило?

Общи условия

Активация на акаунт