След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 188

  • 23 876
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 017
Добро  утро Heart Eyes Hug  bouquet

Варна и аз забелязах халката на Халит,че е много тъничка,но и пръстчето му е надебеляло #Crazy Joy Може да имат за делник и за празник Joy Joy Joy



Да ви е сладко    love001  love001  love001

/ много,много моля майсторките на чашките,да направят по още една и с "другото " лице,за да имаме "сервиз" baby_neutral #Crazy

# 46
  • Мнения: 617
Добро утро на всички и хубава седмица! Hug

 Да напомня, че тази събота Берг има рожден ден!  Heart Eyes

На Дарито и Надето леко пътуване към България! Hug



Момичета, забелязахте ли, че Берг и Халит като че ли имат нови халки, по-тънки. Тук се вижда тази на Халит, но във видеото от пост 16 се забелязва, че и Берг носи такъв венчален пръстен. Може това да е бил подаръкът на някой от двамата за годишнината от сватбата им.  newsm78


                 Добро утро!  bouquet

                 Успешна седмица!  bouquet  bouquet  bouquet


           Да, има разлика във венчалните халки. Втората снимка е от интервюто пред гръцка тв. за ролята на СС преди около 4-5 месеца.

 

# 47
  • Мнения: 11 116
Добро утро! Hug Hug Hug



Simo, !

Варна, Hug Hug Hug! Ето тук се виждат - наистина са нови! Heart Eyes Heart Eyes



Стеф,  Hug Hug! Краси, от сутринта ме развеселяваш! Ами така е, тези сигурно са за празник?! Laughing Laughing Laughing

Хубава нова седмица на всички! Hug
Емоциите са незабравими! Усмивките на Халит и Берг също! Hug

http://www.youtube.com/watch?v=NlxGXQpZc_E&feature=player_embedded#!

# 48
  • Мнения: 4
Добро утро!
Виждам,че и Дари се появи! Grinning Hug
Хубава седмица на всички! Hug Hug Hug
Simo,Miki   bouquet  bouquet
Краси,ще пия кафе преди работа! Hug
Варна ,халките са различни ,да-може би наистина са ги сменили за годишнината си. Thinking
марман     bouquet
Стеф  Hug
Майдрийм,виждам,че пишем едновременно! Laughing Hug

# 49
  • Мнения: 617


                Момичета, четете!!! Ако Гугъл превежда грешно ще  fight hit fight


          - Какви са плановете ви за двете  бъдеще- Какви са вашите планове за бъдещето, както в работата и личния живот?
хали: Ами, ние имаме план. Второ дете!
BERGÜZAR: Съгласен съм.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 017
Има и още нещо много сладко,детско,но ме е страх да го пусна едно към едно и за това  си го отворете  сами..... #Crazy newsm78 Joy Joy JoyВ момента единственото ми желание е до  щ и п я Blush Joy Joy

 http://www.casopiszornicka.sk/soubiznis/spravy-klebety/zahranicn … sexi-zadocek.html

# 51
  • Мнения: 617
Има и още нещо много сладко,детско,но ме е страх да го пусна едно към едно и за това  си го отворете  сами..... #Crazy newsm78 Joy Joy JoyВ момента единственото ми желание е до  щ и п я Blush Joy Joy

 http://www.casopiszornicka.sk/soubiznis/spravy-klebety/zahranicn … sexi-zadocek.html


    В въщия линк е интервюто с двамата! Вижте последния въпрос!!! newsm10 ( ако някой знае чешки, словашки, моля да ни зарадва, че правилно сме разбрали!)

# 52
  • Мнения: 7
Добро утро!

Майдрийм,за новата тема  bouquet

Краси,за кафето Hug

Момичета,спокойна седмица! Hug

# 53
  • Мнения: 10 803
Добро  утро Heart Eyes Hug  bouquet

Варна и аз забелязах халката на Халит,че е много тъничка,но и пръстчето му е надебеляло #Crazy Joy Може да имат за делник и за празник Joy Joy Joy



Да ви е сладко    love001  love001  love001

/ много,много моля майсторките на чашките,да направят по още една и с "другото " лице,за да имаме "сервиз" baby_neutral #Crazy

Красенце  Hug,мерсаж....поръчката ще бъде изпълнена , но....довечера bowuu Peace Joy Joy Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 1 017
Жане, wavey wavey newsm51 smile3525  love001  love001

# 55
  • Мнения: 617

                             

                             

             http://www.cas.sk/clanok/204908/seherezada-ocarila-divakov-v-prv … rajsi-vyhlad.html

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 1 017
Светланке, wavey wavey newsm51 smile3525  love001  love001

# 58
  • Мнения: 10 803
Жане   Hug Марман   HugКраси  Hug

Краси ...съгласна съм за щипането... Peace Joy  Joy Joy

# 59
  • Мнения: 7
Краси Hug Hug Hug

Насладете се,пиейки кафето си Hug

Общи условия

Активация на акаунт