Токуда Болница - София - 11 тема

  • 67 865
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
четох доста суперлативи в една друга тема  Peace

# 16
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
a.l.e.n.a мерси за темата   bouquet
ronisum звъни възможно най-рано  Peace в петък даваха часове за 05.09. дано на теб ти дадат за по-рано, понеже си накрая  Praynig

# 17
  • Мнения: 2 231
a.l.e.n.a мерси за темата   bouquet
ronisum звъни възможно най-рано  Peace в петък даваха часове за 05.09. дано на теб ти дадат за по-рано, понеже си накрая  Praynig
Току що се обадих. Като им казах че съм пациентка на Димитров и ще влизам в 9 месец ми дадоха веднага още за тази сряда час.  Peace Сега остава и да се харесаме  Mr. Green и още по-важното е всичко да е наред.  Wink

# 18
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ronisum супер, много се радвам Simple Smile после да разкажеш и леко раждане, когато и при който и да е  Hug

# 19
  • Мнения: 697
Jane Doe, според мен на д-р Илиев трябва да се обадиш в такъв случай, все пак той следи.  Аз като пример ще ти кажа, миналата ми (неуспешна) бременност като беше, и следяхме известно време ЧХГ, но за да не ходя всеки път, ми беше казал да му звъня и ако не вдига тел да му напиша смс със стойностите и той ще звънне при първа възможност. И така и стана, изобщо, беше много съвестен и затова сега съм се насочила пак при него, дано да потръгнат и сега нещата с него.  
Иначе, с  натоварения график имам чувството,  че при който и лекар да си е все така, аз затова като ходя на преглед, срам не срам вадя списък със въпроси и отмятам... Embarassed , защото те си гледат на бързо да мине, и аз ако съм без списък забравям повече от половината неща.
На мен за гъбичките ми се случи като теб, но понеже при Евтимова и аз от нея нищо не очаквам, изобщо и не пробвах да й се обадя. Но първо е Евтимова, и второ е по касата…. А при теб би трябвало да си е различно.

# 20
  • Мнения: 67
Момичета, влизам да докладвам какво ми казаха днес от Токуда за фактурите за раждане секцио. Има два начина за изписване на услугите във фактурата и вие си избирате кой предпочитате в зависимост от това какво ви признава фондът.
1ви начин - Избор на екип - 900 лева, като останалите 900 лева /300 лева от тях са обезболяващи/ се плащата дарение
2ри начин - Допълнително медицинско обслужване, свързано с престоя в болницата - 1800 лв. т.е. това включва всичко, което плащате за самото раждане, друг е въпросът обаче дали фондът ви ще го одобри.

# 21
  • Мнения: 4 358
четох доста суперлативи в една друга тема  Peace
Може ли жокерче да ми дадеш Алена Praynig Hug ако за стоматолог съм те разбрала ,че пишеш.
срам не срам вадя списък със въпроси и отмятам... Embarassed , защото те си гледат на бързо да мине, и аз ако съм без списък забравям повече от половината неща.
Аз също така правя за мен и за детето.Въобще не ме е срам.Правя го с цел пестене на време защото не се чудя какво щях да питам newsm78 а отмятам по списък.Забелязала съм, че повечето лекари са доволни ,че се пести време, всичко става систематизирано и организирано.И нито един мой въпрос не остава без отговор Peace

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, влизам да докладвам какво ми казаха днес от Токуда за фактурите за раждане секцио. Има два начина за изписване на услугите във фактурата и вие си избирате кой предпочитате в зависимост от това какво ви признава фондът.
1ви начин - Избор на екип - 900 лева, като останалите 900 лева /300 лева от тях са обезболяващи/ се плащата дарение
2ри начин - Допълнително медицинско обслужване, свързано с престоя в болницата - 1800 лв. т.е. това включва всичко, което плащате за самото раждане, друг е въпросът обаче дали фондът ви ще го одобри.

ех, жалко - вече не мога да редактирам 1 пост, но нищо - ще споделяме с питащите  Peace

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
четох доста суперлативи в една друга тема  Peace
Може ли жокерче да ми дадеш Алена Praynig Hug ако за стоматолог съм те разбрала ,че пишеш.

за съжаление изобщо не съм опитала да запомня име, ако за тов апиташ, но няколко човека са споделяли суперлативи в тази тема, а много повече в темите за колективно пазаруване

т.е пусни търсачка на "Токуда" (без кавичките) в раздела "на пазар" и ще ти излязат мнения  Peace

# 24
  • Мнения: 295
Алена,мерси за темичката  bouquet

# 25
  • Мнения: 82
При др Илиев. Не мисля, че съм улучила кофти момент, защото той винаги е претоварен, т.е. аз няма как да случа да е по - спокойно, че да ми обърнат внимание. Ясно, че това не ми е особено приятно, но нещото, което реално ме притеснява, че ако възникне някакъв проблем, в суматохата никой няма и да забележи Sad

Аз съм само на частни прегледи, нищо не ми минава по здравна каса.

Jane Doe, първото ми раждане беше при Илиев. Освен телефона си, ми беше дал и e-mail. На няколко пъти ми се случваше да се прибера след преглед и да се сетя нещо, което съм пропуснала да уточня с него. Пишех му e-mail и най-късно на следващия ден имах отговор от него. Това, което ме впечатли при Илиев е, че още на второто ми посещение ме помнеше и то по име. Не ми се е налагало да му припомням всеки път историята си. Но ако нещо те притеснява не се колебай да го питаш - по телефон, e-mail или лично  Peace

Сега ползвам случая да се похваля с раждането на втората ни дъщеричка - Мария. Този път благодарности дължа на д-р Димитров. В екип с д-р Колева се справиха страхотно. От секциото се възстанових много бързо и без никакви усложнения. Две години след първото раждане сякаш останах с по-добри впечатления от престоя си. Не усетих онова напрежение между АГ и Нео-то, което първия път ме поизнерви.
Радвам се,че избрах Токуда за раждането и на двете си деца (чак ми е малко тъжно, че няма да има трети път  Wink ).

a.l.e.n.a, благодаря за новата тема   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 404
Да, Илиев е страхотен. Асистираше при моето секцио на д-р Колева и постянно ми разказваше вицове и беше ведър и усмихнат.
Не се сърдете на лекарите там, че гледат да мине бързо...
Понеже лежах в отделението 2 седмици преди да родя, лично съм виждала как, например Колева, от нощна смяна си тръгва, спи 2 часа и идва към обяд за операции.....

# 27
  • Мнения: 1 262
Здравейте! Опитах се да отворя връзката за детската кухня на Токуда, но изглежда е повредена, защото не се отваря.  Confused

# 28
  • Мнения: 4 358
Smile'S 'честита дъщеричка.Много да ви радва Hug
Пък за третия път..то не се знае Wink
Маринелс видях Анастасия В Моето дете Peace.Много е сладка PeaceНа снимката в басейна с  таткото Heart Eyes.Къде я водите да плува?В токуда има ли такова нещо newsm78
И с риск да стана досадна Embarassed пак да попитам на Зъболекар в Токуда ходите ли и при кого?
Алена търсих където ме прати, но..нещо не се ориентирах като хората Rolling EyesДа не вземеш да търсиш вместо мен Naughty-не се ангажирай.Ще поразпитам още малко приятели и ще реша.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт