фиш спа гара руфа

  • 7 889
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 038
Опитах от интерес. Първия път си взех ваучери от сайтовете с намаление за мене и дъщерята.
Ходихме в това студио http://www.garrarufaspabg.com/kop1.php
Всичко беше много хубаво, момичето много мило, обясняваше всичко.
Първо измива краката с антибактериален гел, дава еднократни чехли и влизаме в басейнчета с рибки. Обясни, че при твърда кожа или напуквания по ходилата трябва да се правят няколко процедури една след друга за да има ефект. Нашите крака си бяха поддържани, мекички, нямахме гореспоменатите екстри. Първото чувство е малко странно. Аз съм много чувствителна на гъдел, дъщерята дойде само за да ми гледа сеира. Но се търпеше, даже ми стана приятно. Тя по не можеше да изтърпи хапенето на рибките, но накрая и на нея и хареса. Излязох си от там с много леки крака, бях като пречистена и подновена. От тогава при всяка оферта в сайтовете си взимаме ваучери. Дъщерята ходи с приятелка и в друго студио - Нова, в Младост до метрото.
Там не и харесала нито обстановката, нито обслужването, нито хигиената. А и тя, и приятелката са бивши маникюристки, сега фризьорки и имат поглед над обслужването.
Препоръчвам студиото, за което съм дала линк по-горе. Имат и малки басейнчета за маникюр.
А и са единствени вносители на рибките за България и при тях всичко е най-добро.

# 16
  • Мнения: 3
Имаше ли видима разлика от парвия път?
Не може да се очаква, че краката ти ще изглеждат, както след стандартен педикюр, но разлика има.
Освен това е по-здравословния начин за почистване на крака Simple Smile
В крайна сметка услугата се рекламира като спа, а не педикюр.
Абе не го мисли - струва си да се опита. Simple Smile


Къде в Бургас има такова нещо?

# 17
  • Мнения: 1
Във Варна има ли такова нещо ? Искам да отида и то само заради ръцете, имам проблем с кожата и предполагам ще ми се отрази добре  Grinning Hug

# 18
  • Мнения: 226
Имаше ли видима разлика от парвия път?
Не може да се очаква, че краката ти ще изглеждат, както след стандартен педикюр, но разлика има.
Освен това е по-здравословния начин за почистване на крака Simple Smile
В крайна сметка услугата се рекламира като спа, а не педикюр.
Абе не го мисли - струва си да се опита. Simple Smile
Наскоро моя приятелка опита в хотел Приморец.

Къде в Бургас има такова нещо?

Общи условия

Активация на акаунт