Спамо-чат /22.08 - 28.08/ Лейзимаммадженаралспамтийм /12/

  • 3 985
  • 171
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 081

А мааааа.... Joy требе първо да сЪ изпразнЪт....хахахаххааааа....

Ш съ погрижим и за туй де.. То нали требе да мезим покрай пиенето  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 1 081
Покрай неколко измивания, може и да го намериш бре ...жокера де  Flutter Whistling Joy

п.п. Силве, с какво са бурканите? Да знам и аз дали да идвам ... Да си хапна малко, не за друго Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy хубава компания се заформихме ... липсва ни само ... жокер  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 4 433
Ша ви разочаровам скъпи мои, ама са за манджорно, не КЪМ пиьенето....



ПС/

Мон, начи така ша напрайм ти идваш ЗА ХАПВАНЕТО, Деската за миенето.... Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 433
А никой не липсва, много сме си добре само трите бих казАла аз.  Whistling

# 49
  • Мнения: 1 081
Арееееееееееееееее, скива ли Аморе.. дойде Силвето и ни отнесе жокера  Shocked Shocked Shocked  Joy Joy Joy Joy

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Покрай неколко измивания, може и да го намериш бре ...жокера де  Flutter Whistling Joy

п.п. Силве, с какво са бурканите? Да знам и аз дали да идвам ... Да си хапна малко, не за друго Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy хубава компания се заформихме ... липсва ни само ... жокер  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

'начи аз ги изпразвам /похапвайки и пийвайки  Mr. Green/, Аморето ги измива /бурканите де Whistling/ ... и се пълнят наново ...  newsm78 от Силвето  Mr. Green Joy

# 51
  • Мнения: 4 433
Е ако жокера е по средата, мож да помисля...  newsm78

# 52
# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Арееееееееееееееее, скива ли Аморе.. дойде Силвето и ни отнесе жокера  Shocked Shocked Shocked  Joy Joy Joy Joy

...като куцо пиле домат  Mr. Green

То па в целото село нЕма да е Идин само, я  Crossing Arms Whistling  Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 4 433
Покрай неколко измивания, може и да го намериш бре ...жокера де  Flutter Whistling Joy

п.п. Силве, с какво са бурканите? Да знам и аз дали да идвам ... Да си хапна малко, не за друго Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy хубава компания се заформихме ... липсва ни само ... жокер  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

'начи аз ги изпразвам /похапвайки и пийвайки  Mr. Green/, Аморето ги измива /бурканите де Whistling/ ... и се пълнят наново ...  newsm78 от Силвето  Mr. Green Joy

 newsm09 newsm09 newsm09

Браво бе Мон, не съм го очаквала от тебе, вие да се забавлявате със жокери, а аз...  Joy поне докарайте чифт.  Joy

# 55
  • Мнения: 1 081
Нема да ги докарваме а ще ги намираме и отмъкваме  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 1 081
пп Важното е да са тек.. аз да не съм жена само за един мъж, я!  Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 4 433
Хахахха чак лаптопа ми заби като прочете последния пост.  Joy

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Joy Joy Joy
Ш'им се вземе акъла на жокерите .... с таА фурия наоколо  Mr. Green Whistling Joy Joy Joy Ш'вземе да им 'ареса, после като си тръгнем, Силве, как ще се оттървеш от ... жокери не знам Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy Joy Joy

Кво се оплаквате не ми е ясно.. аз за вас мисля  Crossing Arms
Ще има повече ядене и пиене само за вас  Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт