Звездни компромати-109

  • 60 065
  • 685
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 2
Благодаря за новата тема  bouquet

Евгени много се е отпуснал Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 158

А какво става с Пайнерските и т.н. турнета това лято???
Питам, защото нещо не виждам снимки...няма мат'риал  Mr. Green или пропускат това лято?  Thinking

# 21
  • Мнения: 162

А какво става с Пайнерските и т.н. турнета това лято???
Питам, защото нещо не виждам снимки...няма мат'риал  Mr. Green или пропускат това лято?  Thinking

Това лято, доколкото знам, няма да има турне  Wink (Това вместо запис Crazy )

# 22
  • Мнения: 155
Пише, че е имала флирт с Любо още от студентка, може би затова съм решила, че не е по-млад  Mr. Green

# 23
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Джия благодаря за темата.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 280
Имало е турне на Фен тв.

# 26
# 27
  • Мнения: 183

А какво става с Пайнерските и т.н. турнета това лято???
Питам, защото нещо не виждам снимки...няма мат'риал  Mr. Green или пропускат това лято?  Thinking
Тази година няма да има турне .

# 28
  • София
  • Мнения: 1 762

Що бе, какво и е? Това, че е на 57 години и не трябва да е в булченска рокля ли? Ако беше Елизабет Тейлър / която и на последната си сватба беше булка/ по щяхме да го приемем  Laughing

Пупинка, нищо към теб, просто на мен ми харесва, че е избрала толкова нежна рокля  Peace

# 29
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Просто "ахнах" от цветовото съчетание. Изглеждаше ми на жена със стил, но това е далеч от моята идея за стил  Joy Иначе е докарала кукленска визия, няма лошо.
Нямам против да се жени ако ще и с 10 тоалета, стига наистина да беше нещо впечатляващо, което да ме остави с доволно отворена уста  Mr. Green
Пък и съгласи се, че не винаги, когато се женят световни знаменитости, оставаме очаровани от цветове, рокли, аранжировка и т.н. Аз лично това гледам, дори и на сватбата на някой световнонеизвестен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт