ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 391
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 221
Днес вече мога да говоря и о, чудо - мога и да викам  Laughing Набързо ги строих и изкомандорих.

 Joy Joy Joy

Теди, с тези твои двама синове не можеш да си позволиш да боледуваш. Simple Smile

Аз съм прегракнала, гърлото ме боли цял ден. Та съм кротка и добра днес. Вчера с Иво ходихме да гледаме финалите по художествена гимнастика  в "Арена Армеец" и да викаме за българките. Добре съм викала.  Crazy

# 46
  • Мнения: 14 133
Vivi, съчувствия.  Sad Как си днес.  Rolling Eyes
Ели, браво на Алекс.  Peace Честито ви коте.  Hug
Amber, прекрасни снимки на красоти. И на мен Родопите са ми любимата нашенска планина.  Peace
Alabala, да дойда да се червим дружно.  ooooh! Адашът е същият. Няма ни една цяла прочетена книга от списъка.  Embarassed
ell7, радва се, че намина.   Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 4 397
Не сме единствените дето не сме чели книгите от списъка лошото е , че и от другите почти нищо не е чел, та се присъединявам към  Embarassed

# 48
  • Мнения: 2 125
Привет и от мен  Hug

Бети, благодаря за темата    bouquet

Честити котета на Ели и Амбър! Да са милички, послушни и много да радват децата  Hug. Аз коте вече няма да вземам, при мен няма начин да не излиза на покрива, а и Алек да преживее още една загуба - не (макар, че много ми се иска да си имаме)  ooooh! Thinking

Наборът брои дните до завръщането си в София - задрасква си ги в един календар. Вече му е толкова мъчно за вкъщи, че всяка вечер пита колко остана. Това лято съм го видяла за 20 дена само...и на мен ми е ужасно мъчно и нямам търпение Praynig Heart Eyes Малко да се закрепи майка ми след операцията, за да ми е спокойно и за нея. Ще си имам две деца тази зима - едното на 60, другото на 8  Mr. Green
За училище ще купувам тетрадки, моливи и нов несесер, но ще изчакам родителската среща. Ще кара със старата раница тази година, пък докогато издържи  Peace

# 49
  • Мнения: 14 133
stellina , как върви възстановяването на майка ти?  Rolling Eyes Дано всичко да е наред.  Praynig

# 50
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Като стана дума за тетрадките, разбрах, че няма да имаме родителска среща преди началото на учебната година, а не знам какви материали и помагала ще им трябват. Доколкото помня във втори клас се започваше да се пише на малки квадратчета и широки редове. Какви тетрадки купувате вие?

# 51
  • Мнения: 118
Здравейте,
не съм писала от мноооооооооооого време, но ето ме отново с наближаването на учебната година.

Амбър, за котето и тоалетната - ще помогне, ако намокриш с негова урина една салфетка и я оставиш в котешката му тоалетна. По миризмата ще разбере какво трябва да прави в нея  Laughing Имахме един Лео преди време и така безпроблемно го научихме. Сега Ния си има куче - лабрадор. Много го обича, но не може да го гушка като малко коте и й се иска и котка да има...нооооооооо -. не!

За еднополовите деца - Дейзи, аз разбира се също исках второто да е момче - "да ги нашарим" както казват, въпреки че този израз на мен не ми харесва. Но, не се получи и сега си гледкам две дъщерички. Но за мъжко не ми се ще да пробвам отново, че три ми се виждат много.

И аз нищо още не съм купувала за училище. Обезателно ще имаме нужда от нова раница. Миналата година бяме с тези с колелцата долу - еми много неудобни се оказаха. Сега искам хубава и удобна раница за гърба. Гледах в една книжарница на Бенетон - някой има ли впечатления от тях?

Аз не знам дали ще имаме родителска среща преди учебната година. Разумно е да изчакам и да купувам пособията след нея.

# 52
  • Мнения: 14 133
Хексе, аз ще купувам с тесни и широки редове - за немския език, и за БЕЛ в началото на І-вия срок; с широки редове и малки квадратчета. Това бяха препоръките на класната от родителската среща в края на годината.  Wink

# 53
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета вече от немска земя. Починахме си малко и реших да драсна няколко реда.
Бети, багодаря за темата.
Дейзи честити ти сини гащурки. Важното е да са живи и здрави, а какви ще са не е толкова от значение. Много сте сладки на снимките.  Hug
Сестра ми все се смееше когато вуйчо ни казваше че сме две сестри с израза (дано не обидя някой): Една машина като прави банички, не може да прави и тутманици.  Joy
Честити котенца на двете мами. Ще се справите.
Амбер супер снимчици. Много обичам такива места.
Аз мисля тези дни да изчистя чантата на Вики, че не съм я прала. Несесера също ще го изпера и ще го напълним с нови моливи. Не смятам нищо такова да й купувам. Всичко й е здраво. Дрехи съм й взела от Майтойс и е облечена. Купих й два чифта маратонки на Адидас за по 10 евро, блузки, анцунг комплект и т.н. Тетрадки ще чакам да дадат списъка, че не знам какво ще им е нужно.
Вчера бяхме на басейн с Вики. Времето е ужасно горещо. Само дни преди да си дойдем е било много судено. Днес пак ще я заведа и трябва да влизаме в ритъма на четене и писане. Сега чете много добре на български, а немския някъде е забравен.  ooooh!
Хайде стига съм досаждала.
Лек ден на всички.

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 09:50 от Хексилина

# 54
  • Мнения: 14 133
Хексилина, много сте сладки с Вики.  Heart Eyes
Приятни занимания.  Hug

# 55
  • Мнения: 4 116
Хекси, ама имаш прилика с аватара си  Grinning Къде е това езеро?
Вчера нещо се джафкахме с малкия и му викам- ти си Светлин пъпката (това лято се скъсаха да му излизат пъпки по лицето) , а той без да се замисли изтърси- ти пък си Теди шкембето  hahaha  и всички наоколо умряха от смях. Да ми е за урок- да не се гъбаркам с детето.

# 56
  • Мнения: 2 466
Теди,този твой Светльо. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Хекси Hug
Вивче,завиждам за гледането на живо на турнира по худ.гимнастика.Мноооого обичам да гледам,но само по телевизора им се радвам. Laughing
Аз нищо няма да купувам.Едва ли се налага да се затормозявам с едни тетрадки и моливи,които на път за вкъщи мога да купя от кварталната книжарница.Мина ми това първолашко мераклийско пазаруване.А и то моето губи ли губи,та и най-качественото и доброто не ме вълнува. Confused
Петьо втори ден се скатава от тренировки.Дори забраната за компютър не подейства,а снощи изненадващо му се появи контузия и като се сети накуцва. Laughing Laughing LaughingТакъв скатавко е.
Да ви се похваля,че му купихме федербал и снощи имаше турнир.Леле това дете не може да губи. ooooh!Направо е безпощаден с противниците си.Завиждам му за този му хъс.
Приятен ден от мен. Laughing

# 57
  • Русе
  • Мнения: 11 919
  Виви, ще те вземаме специално,като започнат международните състезания на Светослав.  Hug

 Хекси, много свежо,вашето езеро на фона на жегата тука. Колко е висока Вики, ако влезе във водата, може да се сбърка с русалка.  Heart Eyes

  Благодаря на Теди и tzveta. Организирала съм тоалетната,само да видим как ще убедя Кики. Че в нашето семейство дисциплина и правила май не съществуват.  ooooh!

 Теди, и аз съм подложена на диета от Светослав,че съм имала бърбочка - шкембенце. Така го кръсти той. За това не ми дава да си близна от сладоледа му.  Grinning

# 58
  • Мнения: 2 466
Амбърче,само да не се е амбицирал да те вкара в неговата категория,защото ще се наложи да те спасяваме. Laughing Hug

# 59
  • Мнения: 14 133
Някои връстници са до болка откровени.  Joy
Ще докарат майките си до манекенски мерки.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт