ПЪРВИ за ВТОРИ клас!

  • 26 439
  • 743
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 13 217
anik79, приех те!  Hug
Иринка, мерси! Hug

# 391
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ваче двете момичета са ти прекрасни! Пу, пу! А Сашата е много оправна, браво на нея! Така се смях  Laughing

# 392
  • Мнения: 530
Ваче прекрасни сте !
Габи го чака с нетърпение това училище пък после да видим като почнат уроците.
Ние нищо не сме писали по математика .Правихме само малко диктовка.

# 393
  • Мнения: 505
За тетрадките - аз съм купила само с широки редове. Видях едни, направени от хубава хартия и ги взех. Все по-рядко срещам хубави тетрадки. Тези от вестникарска хартия не ми харесват, искам и редовете са са отпечатани тънко и хартията да не е груба и така много ми се стеснява избора. Не си спомням втори клас по математика на какви тетрадки пишеха само... Но по БЕЛ пишат от миналата година на широки редове. Блокчета не съм купувала, харесах и една чанта през рамо, много симпатична и лека, може би ще я взема, ако й е удобна, да ходи и с нея на училище.

В 22ро все още не са писали в колко часа ни искат на училище на 15, но има време. Децата там ще са 1ва смяна първия срок и 2ра втория. Миналата година, докато дъщеря ми беше първолак, сина ми беше във втори клас и първия срок единия беше първа, другия втора, а те не ходят на занималня и беше едно трамбоване на пътя от нас до училище...  Laughing Поне тази година смените им ще са заедно.

# 394
  • София
  • Мнения: 13 217
molestosa, аз само да се вмъкна... за раницата. Ортопедите препоръчват раниците да се носят на двете рамена, а не на една страна. Иначе за тетрадките. Аз взех 10 с ТШ рдове и 10 с малки квадратчета. Доколкото помня класната каза, че ще пишат на ТШ до края на 1 срок и после минават на широки.

# 395
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Ваче, за Саша знаехме, че е красавица, но и Ралка не й отстъпва - пу-пу.

Да ви кажа един бисер на набора. То така са му промили мозъка - по "холивудски". Пита ме за почивните дни през септември и аз обяснявам за Съединението и деня на независимостта на 22-ри. И Пепи като чува за деня на независимостта възкликва очарован: били сме се срещу извънземни? Joy

# 396
  • Мнения: 505
molestosa, аз само да се вмъкна... за раницата. Ортопедите препоръчват раниците да се носят на двете рамена, а не на една страна. Иначе за тетрадките. Аз взех 10 с ТШ рдове и 10 с малки квадратчета. Доколкото помня класната каза, че ще пишат на ТШ до края на 1 срок и после минават на широки.
Благодаря ти. Те имат ортопедични раници, но си мисля че могат и да си ги сменят, когато не им тежат много.

# 397
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Моника и тя чака с нетърпение да почне училище,да видим като почнат....
Днес решавах ме текстови задачи,малко й куца логиката....
И на нас ни казаха тетрадки с тесни и широки редове и малки квадратчета.

# 398
  • София
  • Мнения: 6 477
Моника и тя чака с нетърпение да почне училище,да видим като почнат....
Щото ние не чакаме с нетърпение учебната година...по-скоро ваканциите...и най-много ги чакам аз тези неща! А като се сетя, че от тази година започват с оценки и ме втриса особено много!
Притеснявам се, че в крайна сметка май ще ми се наложи да търся частна занималня, за да успява дребната да върви в ритъм....ама да видим...Та очаквам с ужас началото на годината...завиждам на другите за нетърпението... ooooh! ooooh! ooooh!

# 399
  • Мнения: 1 194
И мен от оценките ме втриса Crazy
Синът ми не се притеснява и грам Whistling

# 400
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Повече ме притеснява факта,че ще бъдат на смени.Като си представя как бързо ще се изнизва времето до обяд...Кога ще се пишат домашни,кога ще се почива,кога ще се ходи на извънкласов спорт?
В Бургас времето е разкошно-няколко часа бяхме навън-нинджата с нов скейтборд.Голям кеф,подплътен с цаца,картофки и релакс в Морската градина..

# 401
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Ваче, страхотни сте на снимката и тричките. Но малката буба е просто зашеметяваща, да ти е жива и здрава.
На нас, и на двамата хич не ни се ходи на училище Mr. Green, с всеки изминал ден изпадаме във все по-дълбока депресия. Ми, на мама се е метнало детето какво да го правя Grinning

# 402
  • София
  • Мнения: 7 673
Моят пък отдавна започна трепетно обратното броене до началото на новата учебна година, милият. Но не е толкова от страст към самото училище, колкото много му липсват децата. Нали сме в нов квартал, тук няма деца на неговата възраст и средата му липсва ужасно много. Покрай децата е съгласен да изтърпи и другото.  Mr. Green
Днес отидоха на аквапарка в Пловдив с баща му. Тръгнали си преди малко, след като спряли пързалките чак.  Crazy Това дете е за риба родено. Дай му море, басейн и водни пързалки. Как пък няма страх от нито едно камикадзе и прочее ужасии.

# 403
  • Мнения: 2 474
Ах,момичета,много съм разочарована от Петьо.Преди малко случайно разбрах,че си е взел пари без да пита-50ст за "Зрънчо".Леле,като разбрах и "подпалих моторетката".Сега е наказан без комп и телевизор до....живот.Облиза си стаята и....чете.На,трябваше да го накажа,чеда се сети като първо занимание да прочете нещо.
Заплаших го,че ще излиза навън само с табела "крадец".Почти съм сигурна,че му е за първи път и ще се постарая така да го стресна,че да е за последно. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ама така си оправи стаята,че вече ще си остане негов ангажимент.Още едно наказание. Mr. Green

# 404
  • София
  • Мнения: 7 673
Дейз, малък е още, не го съди прекалено строго. Не бих го нарекла "кражба" на тази възраст. Нали ти е казал, освен това.
Но няма лошо, че си го постреснала де. Профилактично.

Общи условия

Активация на акаунт