Как почиствате нослето на бебето?

  • 9 145
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Момичета, дъщеря ми имаше разни кризи и носотеч, но аз му намерих цаката~  Heart Eyes
http://www.shopmania.bg/prinadliezhnosti-za-biebieta/p-nosefrida … eshki-nos-1049419
Това е вълшебен лесен метод за почистване на нежни нослета! Издърпва всичко!

# 61
  • Мнения: X
За съжаление при нас не свърши много добра работа, но все пак свърши НЯКАКВА работа на фона на останалите.
Сега бих си купила направо БейбиВак, ако ми трябва аспиратор.

# 62
  • Мнения: 186
Не всеки ден(забравям),но често промивам със Стеримар.После само забърсвам.
Напоследък като излизат зъби и носа потича.Тогава промивам и после със помпа Маример.Не я харесва,но няма как да спи иначе.

# 63
  • Мнения: 3 743
И на мен ми пратиха Бейбивак Party Засега не се сърди бебо. Спомням си, че каката започна да бяга от прахосмукачката след годинката и тогава ми трябваха големи усилия да й изсмуча сополите Tired hahaha

# 64
  • Мнения: 354
Когато беше бебе след баня и пръсках в нослето Тетрисал (понякога пропусках де) препоръча ми го педиатърката.Иначе бях си купила и ето такъв аспиратор http://apteka.framar.bg/30016236/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BC% … %81#axzz1fR0ZDjcj но да си призная не съм особено доволна!

# 65
  • София
  • Мнения: 1 149
Мда, все пак, не можеш да имаш всмукателната мощност на прахосмукачка!  Mr. Green За това всички аспиратори, за които "смукача" се явяваш ти, не са толкова ефективни на фона на Бейби Вак

# 66
  • Мнения: 354
Мда, все пак, не можеш да имаш всмукателната мощност на прахосмукачка!  Mr. Green

 Peace но и девойката не ми дава много,много да го ползвам де!Наложи ли се пък да слагаме капки е пълен кошмар,абе много си вардим носа в общи линии  Naughty

# 67
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Преди бях писала в темата, че не използвам аспиратор, но детето има страшна хрема и си купих на Маример. Аз съм доволна, но днес педиатърката ми каза, че е твърдо против аспираторите и да не го ползвам. Тъкмо се бях успокоила, че по-лесно махам сополите и тя пък взе, че ми го каза това.

# 68
  • София
  • Мнения: 679
Моята педиатърка ми препоръча точно този на Маример с помощта, на който сама изсмукваш, но в аптеката нямаше и купих БейбиВак - много съм доволна, бебка беше с много гадна, задна хрема покрай един вирус. Важно е да се регулира силата на изсмукване на прахосмукачката.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 149
Аз съм доволна, но днес педиатърката ми каза, че е твърдо против аспираторите и да не го ползвам.

А обяснението й какво беше? Защото аз изобщо не съм съгласна с нея

# 70
  • Мнения: X
На моята обяснението и беше, че разранявали лигавицата. След което му изписа Коларгол, а се колебах известно време, сложих му три пъти, в секретите му се появи кръв и се върнах към аспиратора.

# 71
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Аз съм доволна, но днес педиатърката ми каза, че е твърдо против аспираторите и да не го ползвам.

А обяснението й какво беше? Защото аз изобщо не съм съгласна с нея
Не я попитах.   

# 72
  • София
  • Мнения: 44 131
аз знам обаснението, че раздразнва допълнително от вакуума и може да се засили хремата.
което междо другото постигнах с бейби вака за 2 чистения, от преди празен нос,  се запуши до степен не може да диша през носа. дали е велико съвпадения и наистина от помпата, не знам, факт, че първият ми сблъсък с нея доведе до този ефект.

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
оффф ужас, ами освен да спра да го ползвам и аз. Angel Dust, между другото за два дни много добре му почистваше и днес пак много му се засили тази хрема. Може и аз да съм постигнала такъв ефект. Направо ужас, детето за първи път е болно и се побърквам вече, чудя се какво да правя.  Разболя се след последната ваксина и няма оправия просто.

# 74
  • София
  • Мнения: 44 131
не знам, аз както казах, не съм сигурна в кое точно беше проблема, според педито ни с него и бебета  почиствали и нямало проблем и за нея си било съвпадение...ама много на място това съвпадение дойде..

Общи условия

Активация на акаунт