Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Здравейте, декемврийки! Запис и от мен! Приятен и усмихнат ден на всички!

Вие чувствате ли се много изморени? Аз отново започнах да си лягам в 21 часа и сутрин не мога да стана за работа... Мислех си, че само през първите три месеца е така  ooooh! Едвам ставам сутрин и се чувствам като разглобена... Не знам как ще издържа до края на октмоври месец на работа  hahaha

# 16
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Запис

# 17
  • Хасково
  • Мнения: 77
благодаря за новата  темичка
пожелавам ви само хубави неща да се пишат в нея

# 18
  • Мнения: 473
Запис и от мен. Както винаги темата е страхотна.   bouquet  Peace

За раждането и аз тук вече от една седмица си мисля, че раждането на колене ще е най добре за мен и се чудех дали ще ми позволят, а по принцип трябва. Чета една книга, която ме накара да се замисля. В нея пише, че всяка майка трябва да роди така както намери за добре. Пишеше също че африканките раждали прави (поне тези които раждали в Spain). На колене ми се струва че ще е още по лесно.

# 19
  • Мнения: 5
*Teddy* темичката отново е страхотна,за което благодарим  smile3525
Много приятно ми стана ,че сте избрали моя вариант за заглавие на темата   love001
 Благодаря ви   bouquet Hug Peace

# 20
  • Мнения: 112
Запис и от мен. Както винаги темата е страхотна.   bouquet  Peace

За раждането и аз тук вече от една седмица си мисля, че раждането на колене ще е най добре за мен и се чудех дали ще ми позволят, а по принцип трябва. Чета една книга, която ме накара да се замисля. В нея пише, че всяка майка трябва да роди така както намери за добре. Пишеше също че африканките раждали прави (поне тези които раждали в Spain). На колене ми се струва че ще е още по лесно.

Lara8, коя е книгата, че ме заинтригува?

# 21
  • Мнения: 1 172
Не знам защо се уплашихте толкова от раждането в третата част на филмчето. Rolling Eyes Ние с половинчо още преди години (когато на него му беше мнооооого далече от акъла за дете) сме гледали такива - в болница, в домашна обстановка, във вода, асистирани и неасистирани... Само че единствено нормални раждания, за секцио не ми стиска да гледам. И дори той, дето е толкова гнуслив и страхлив от кървища и ужасии, тогава ми беше отговорил, че сигурно би присъствал на раждането на детето си. Откакто съм забременяла не съм го питала пак, ама и като че ли в момента ми е все тая... Сякаш преди да забременея имах по-голямо желание непременно да е там. Rolling Eyes
Иначе и аз съм чувала, че най-удобно се ражда именно на колене, но се опасявам, че в България много малко лекари биха ти угодили за такова нещо - като че ли съм останала с впечатлението, че те карат да стоиш така, че на тях да им е удобно. Е то хубаво, ама те само помагат - мъчението е за нас... И ако на нас ни е по-лесно, вероятно и на тях няма да създаваме кой знае какви трудности.

За да не е просто запис, да ви кажа : Сега се връщам от обяд и едно момиченце на светофара, пита майка си : "мамо, може ли да пипна бебето" и тя я пита "кое бебе?" и малката вика "в корема на тази леличка" и аз й казах, че може естествено  preggo много мило ми стана.
Е, досега винаги съм била какичка, а не леличка , ама .... хахахах
Ох, само при мисълта за случката и настръхвам цялата! Все едно с мен е станало. Heart Eyes Иначе и аз съм свикнала на "кака Теди", ама вече и "леля Теди" започва да ми звучи добре. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 31
Гледах клипа.Нищо страшно не видях.Просто се чудех ако нямах андроиден таз,заради който се налагат операциите при мен,дали щях да родя толкова лесно.Чувала съм че е наследствено.В този ред на мисли аз съм родена в линейката на път за болницата(общо 40 мин от изтичането на водите на мама до раждането)


Тeстостерон?Как се прави изследването newsm78

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 15:55 от vatzi

# 23
  • Мнения: 723
Цоп и аз в новата темичка! много е хубава!   bouquet
зелено човече и аз съм се регистрирала в този сайт и ми пращат и на мен всяка седмица е-мейл с разни детайли за конкретната седмица, но честно казано по-ми харесва един друг подобен сайт - http://www.babycenter.com/pregnancy-growing-baby-weeks-14-27  като отдолу има видеа с 3Д анимация на бебето и обясняват какво усеща и какви неща му се развиват през конкретния период. Също така съм абонирана към този сайт - http://www.webmd.com/baby/guide/your-pregnancy-week-by-week-weeks-21-25 и техните е-мейли за всяка от седмиците са много по-изчерпателни от на Бейби Гага

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 15:13 от A_vagabоnd

# 24
  • Мнения: 731
*Teddy*   bouquet  bouquet  bouquet доста си се потрудила пак! Но темата както винаги е уникална!

# 25
  • Мнения: 444
Чудесна темичка!   bouquet
 И при мен умората се завърна в пълна сила, но си го обяснявам с жегите. Получавам и сърцебиене от тях и вече нямам търпение да свършат! Честно да ви кажа- родих нормално и пак ми е едно притеснено. Дано като при майка ми второто раждане е далеч по-бързо и леко. Първото ни е доста сходно... Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 865
Тостестерон?Как се прави изследването newsm78

Ето това не мога да ти кажа. Разтърси в нета Simple Smile

# 27
  • Мнения: 723
Аз се надявам първото ми раждане да не е като на майка ми и на баба ми - и двете първите им раждания са били доста тежки и дъгли - по над 20 часа  #Crazy  Ако тръгнат натам нещата направо ще им кажа да ме режат.
Вторите и на двете са им били много бързи - около 2-3 часа и лесно родени бебета

# 28
  • Мнения: 498
 Mr. GreenИ мен много ме морят жегите,но пък по-добре сега от колкото зимата...дрехи,навличане.

# 29
  • Мнения: 444
С дъщеря ми бременността вървеше един сезон по-напред т.е. тогава термина ми беше края на март. Честно казано се чувствах доста по-добре. Нямах корем в жегите, проблеми със сърцебиене, недоспиване и т.н., А навличането през зимата не беше проблем- изкарах с един гащиризон, един панталон и едно по-голямо яке. Сега направо ми се овиждат тези жеги...

Общи условия

Активация на акаунт