Край

  • 3 316
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 326
theend, какви са тия мисли, миличка  - само семейството и децата ли са смисълът на тоя живот? Та тези неща сами по себе си не са никаква гаранция за щастие, дори могат да се превърнат в източник на неспирни грижи и проблеми. Моля те, избий си тия мисли от главата - животът може да бъде прекрасен, стига човек да знае как да му се радва. Остави "грандиозните" неща и погледни към малките детайли, които всъщност дават истинската сладост на живота... Не знам какво още да ти кажа, но умолявам те, откажи се от това безумие...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Най важният смисъл в твоят живот си самата ти.Не прекратявай нещо толкова важно.Изгони черните мисли защото нещата ще се напасват от само себе си и сегашните ти мисли ще са просто един лош спомен

# 17
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Миличка, какви са тия мисли. Сигурна съм ,че изход има. Всеки има такива моменти на отчаяние в живота, но изход и решение има за всичко. Дори и да не можеш да имаш собствени деца, пак може да станеш майка. Поговори за проблемите си с най-близките ти хора, не е зле да посетиш и психолог, даже е по-добре такъв в клиника по репродуктивна медицина. И горе главата, всичко е поправимо, само смъртта не е. Оттам връщане няма. Hug

# 18
  • Мнения: 1 988
theend, името много ти подхожда всъщност! Точно в този момент слагаш край на черните и мрачни мисли. Огледай се около себе си и задължително си намери хоби - спорт, рисуване, музика, приятели - каквото и да е. отърси се от мъката, която трови душата ти и се опитай да смениш ежедневието си. Най-лесно е да се предадеш, но ако го направиш сега ще пропуснеш най-хубавото нещо, което предстои да ти се случи.
Чувала ли си, че когато мислиш негативно ти се случват само лоши работи? При теб това май действа с пълна сила. Така че "обърни" мисленето си на 180 градуса и черпи по една усмивка.
Бъди силна!  Hug Със силно желание и много усилия хубавите неща се случват

# 19
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Авторката се регистрира , влезе , докладва какви са плановете й , и зачезна. ThinkingДано поне да прочете написаното!

# 20
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Авторката се регистрира , влезе , докладва какви са плановете й , и зачезна. Thinking Дано поне да прочете написаното!
Дано да го прочете и дано да е добре! Praynig

# 21
  • Мнения: 6 280
Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
http://vbox7.com/play:001002f9

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 14:58 от pepapet1968

# 22
  • Мнения: 4 737
Искам да кажа, че смятам да се самоубия скоро. Никога няма да имам бебе. Обстоятелствата при мен са такива отвсякъде. Времето си тече, винаги всичко става все по-лошо около мен и съм в омагьосан кръг, никога няма да имам семейство и дете. Сбогом и дано вие поне имате.

Тренд и аз, немога да имам свое бебе Rolling Eyes  ... в см генетично мое, слава богу, това в днешно време е възможно /теоретически/ чрез донорска яйцеклетка ...
Никога не се отказвай от живота и от мечтите си ... Виж само, колко положителна енергия има във всичките тези постове и тя е насочена, към теб  Hug
Знай ... въпреки всичко, един ден (дано е скоро) ТЕ Мечтите се сбъдват! Сигурна съм в това! Посети Кръстова гора (ето сега на 13 срещу 14 септември е Кръстов ден) използвайте го идете на това, както казват вълшебно място, идете с вяра и желанието, което имате за дете, няма начин, то да не бъде чуто и дай боже скоро и да гушнеш мечтата си Praynig Praynig Praynig!
Аз също смятам да посетя Кръстова гора за 1 път изпълнена с надежда и вяра, че и моето чудо тепърва ще се случи, че ще упея да гушна мечтата си Praynig! Неспирай да вярваш, неспирай и да се бориш за нея, нали знаеш, живота е една постоянна борба!  Hug
Не се отказвай така с лека ръка, нито от мечтата си, нито от живота си! Повярвай ми, това не е изход на една силна жена, а ние жените сме силни!  Hug

# 23
  • Мнения: 284
Дано момичето е добре, тъй като не пише вече. Но все си мисля, че хора които споделят такива свои намерения ги споделят защото очакват помощ и не са на 100% сигурни в решението си, дано да е така и в този случай.

# 24
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
А може да си е напарвила отделна регистрация само за темата и скрито да чете.

# 25
  • Мнения: 234
Мило момиче,
преди 5 години бях стигнала до дъното.
Няма да навлизам в подробности,но бях подлудила целия форум и не се гордея с това.
Винаги има решение ,на всичко.
Всичко се преживява и всичко отшумява.
Когато Господ или Силата ,или както искаш го наречи ти взема нещо,то е за да ти напълни шепите до горе с щастие! Hug
Чуй какво ти казваме дори и да не ти се вярва! Моля те,чуй! Praynig Hug Praynig

Дано момичето е добре, тъй като не пише вече. Но все си мисля, че хора които споделят такива свои намерения ги споделят защото очакват помощ и не са на 100% сигурни в решението си, дано да е така и в този случай.

И аз мисля така и дано е ! Praynig

# 26
  • Мнения: 4 737
И аз се притеснявам, че авторката на темата не е писала от 23 август  Thinking Дано не се е случило непоправимото  Praynig

# 27
  • Мнения: 150
Дано да е жива и здрава и да разбере, че в този живот няма необратими ситуации и всичко може да бъде поправимо с помощта на близките и на собствените си сили.

# 28
  • Мнения: 11 342
Ми да и на мен така ми казаха нейде там преди близо 20 години  Thinking "Деца няма да имате със сигурност. Намерете някой да се ожени за вас докато сте млада и хубава!"  #Cussing out Това бяха лекарските съвети - честно! За един не кратък период се тръшках, самосъжалвах, мислех за драматични дела, но после реших, че ТОВА ми е писано и ще го извървя смело докрая.
Ииии ей го де играе до мен детето дето нивгаш нямаше да зачена, отатък спи мъжа дето ме взе "безплодна" по лекарско определение /макар да имам съмнение, че само симулира дълбок сън, за да не прави той закуската  Flutter/, котката се опитва да легне върху клавиатурата с надеждата, че ще бъде галена. Аз забременях с хомеопатия - невероятно, но факт - малко захар под езика и туп ето ти бебе  Hug
Лекарите са просто диагностици, а не пророци. Не можеш да се предаваш толкова лесно без борба и дране. С деца или без живота си е живот.
И няма да се разминеш без да те смъмря  Hug Не може при всеки проблем да изпадаш в крайности - не мога да забременея ще се самоубия; има проблем с бремеността/бебето/раждането/детето/тинейджъра/половинката на детето  - ще се самоубия. Това е детско и повърхностно. Родителството не е само удоволствие то е отговорност и БОРБА. Покажи, че можеш да си силна и ще получиш каквото трябва.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт