Идеи за малко по–различна почерпка за РД

  • 317 823
  • 969
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 207
джъмбо са си вносители
няма ги другаде
ефектни са, но безвкусни

# 76
  • Мнения: 330
Много интересна тема.  bouquet

# 77
  • Мнения: 10 547
джъмбо са си вносители
няма ги другаде
ефектни са, но безвкусни

О, на нас ни харесват. Simple Smile И да, определено са ефектни.  Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 44 389
никак не са бузвкусни Wink но и аз не се сещам другаде да съм виждала подобни...

# 79
  • Мнения: 10 547
никак не са бузвкусни Wink но и аз не се сещам другаде да съм виждала подобни...

Има ги по бензиностанциите. Мисля, в Шел съм ги виждала.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 658
Страхотни, страхотни идеи и изпълнения, момичета! Изключително съм впечатлена и тръгвам да бера идеи - моите малчугани са рожденици съвсем скоро  Hug

# 81
  • Мнения: 2 096
Светкавица до колкото си спомням си от Варна.. ако не греша за това, то Jumbo се намира в квартал Владиславово под Кауфланд..
Аз също умувах за хартиента торта една година, но поради липса на идеи какво да сложа вътре - се отказах и тъй като ни разрешават торта със серификат, то на РД на детето черпи с торта и сок.. Почерпка за Имен ден също ми е Х. Детето обожава да черпи с бонбони и тях сме го оставили за този ден.. Шишчетата от плодове много ги харесвам, но февруари няма голям избор и поради факта че бързо повяхват ги избягваме, но може да ги ползвам за някой друг празник.. Много добра идея за пликчето с ядки и сушени плодове..

# 82
  • Мнения: 12 048
Светкавица до колкото си спомням си от Варна.. ако не греша за това, то Jumbo се намира в квартал Владиславово под Кауфланд..


Както има една приказка, "Да бях умряла, нямаше да зная" Simple Smile

Мерси много за информацията, аз много рядко ходя до Владиславово, но имам приятелки там и ще ги помоля да ми купят няколко за проба.

Много благодаря  bouquet

П.С. Моето дете е в "Звездичка", там не дават торти дори със сертификат.А в "Слънчогледите" има хартиени торти, само че едно парче е около 3-4лв.
Ядки и плодове- хубава идея, но сега, като повечето деца са с паднали зъбчета, дали ще могат да ги ядат?

# 83
  • Мнения: 686
Чета интересните ви идеи и обещавам да се включа и с моя версия   bouquet

# 84
  • Мнения: 162
Някой може би е предложил вече тази идея, но не успях да прочета всичко.
Нашият личен заместител на бомбони (който започва леко да издиша напоследък и не минава, но това др. тема;) са сушените плодове. Те са супер сладки и някои са с добавена захар, но поне е само това. Ние купуваме от Карфур, където има голямо разнообразие и най-големия хит е един микс - екзотик или нещо подобно - доста наподобяват бонбони и се харесват от децата.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз взимам моите малчугани от ДГ носейки пликче със сушени плодове  Peace

Което ме подсеща за гирлянди/шишчета от сушени плодове. Съдейки по нанизаните пуканки от сурвачките, при подходящо оформление ще бъде доста апетитно. Не мисля, че при децата падналите зъбчета са проблем за хапване на лакомства Wink

Иначе, да Джъмбо във Варна е във Владиславово  Grinning Знам, защото са се видяли в чудо с моят племенник, който всеки ден напира да ходят "отсреща"  Laughing

# 86
  • Мнения: 220
Здравейте ,искам да попитам виждали ли сте някъде шаблони за хартиена торта?

Има в крокотак ,но ми се иска и други варианти да разгледам.  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 181
хартиената торта е невероятна идея. Аз бях решила следващия за рожден ден да направя пликчета с почерпка, но сега определено се спрях на тортата.   bouquet Пък и я видях навреме, имам достатъчно време да режа и лепя, че сигурно ще ми отнеме към месец, с моите две леви...

# 88
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Хартиената торта на сина ми за миналогодишния имен ден.


Тъй като занимавката за над 20 деца е голяма, тази година започнах да се приготвям по-отрано. Правя цветни картонени кутийки (не съм ги снимала), но идеята е от Крокотак и са като тези:
 http://krokotak.com/2011/10/dve-mayki-s-dve-idei-za-rozhden-den/
В момента чуденката е относно съдържанието на кутиите. Единствено балоните са измислени (но сина ми ходи на ДГ, за ученици едва ли вървят). Ще има и маски (направих ги от бял картон, за да може всеки сам да си ги оцвети).

# 89
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Тони., заповядай:
http://ewillow.com/serendipity/uploads/papercaketreatboxestemplate.pdf

Три размера са, тортата става чудесна така.

А това е и сайта:
http://ewillow.com/serendipity/ewillow_blog.php?/archives/190-Pa … and-Tutorial.html

Аз сложих бонбонки (желирани), тънко шоколадче киндер, свирка, балон. Отделно им изпекох и курабийки-мечета. Имаше и шапчици, разбира се. Рожденният ден беше вчера, страхотна изненада е било. Виждала съм колко ядат от тортите - една хапка и толкова.

Като цена ми излезе толкова колкото и да бях поръчала готова торта. Но като ефект - безценно  Mr. Green

Отне ми две вечери по (приблизително) 2 часа за направата. По средата слагам една сламка, за да не се кандилкат етажите  Peace

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 22:36 от MiaGia

Общи условия

Активация на акаунт