Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Аз не я виждам Туба като жена, която изпълнява чужда воля. Все пак е израснала в Истамбул, не в дълбоката провинция. Ако се появи нещо специално като роля, което, както тя казва, да я развълнува, може и да не изтрае две години извън сцената. Така поне ми се иска, де!  Grinning Но може и тя самата да си каже, ако ... някой изкопчи през това време интервю от нея.  Praynig

По принцип е така  Peace но тя вече е семейна и ще става майка и много зависи как подходи съпругът и към всичко това - ако го играе на тънката и струна  Shocked нещо от рода - сега трябва да се щадиш в името на децата и т.н........няма жена, която да предприеме нещо, защото когато насадиш изкуствена вина у някого е много трудно за него да преодолее себе си и страховете си / а за мен Туба е прекалено емоционална и податлива на влияние /

# 31
  • Мнения: 3 451
Ще видим, ще видиииим - дали О.С. е такъв добър манипулатор и колко е горда "Гордата Аси". Laughing
Дори и да остане две години извън сцената, иска ми се това да е нейно решение. Не знам защо точно, но си мисля, че Туба няма да е дълго извън очите на камерите.  Thinking
Между другото, Елма, аз не можах много да разбера оная снимка, под която се казваше, че е в Чешме. Сигурно е почивала сама...  newsm78

# 32
  • Мнения: 0
Незнам Катя  newsm78 ......май снимката е от миналата година, но никой не го потвърждава със сигурност и няма как  Wink........лично аз я виждам за първи път, но това разбира се не означава че, е нова  Hug ...от друга страна тези очила с които е са ми много познати но не мога да намеря друга снимка с тях, а все ми се струва че, беше скоро  newsm78 .....може и да бъркам Hug...........за почивката и миналата година нищо не се знае, така че може да е била навсякъде.....а и тя нали снимаше миналото лято ПС  newsm78 но от друга страна при тях е топло и през септември и откомври, а тогава някога имаше едни рамазани тоест празници и е възможно да ги е прекарала там ............абе още една акула плуваше по това време в Чешме сам  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 3 451
Абе, тия хора, що публикуват снимки от незнам къде си и незнам кога си?  Joy hahaha

# 34
  • Мнения: 0
 spam2

Имате ли проблем със сайта на Туба? http://www.tubabuyukustun.net/forum/

на мен ми дава че, е заключен временно от админите.....

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 17:12 от elma

# 35
  • Разград
  • Мнения: 8 243
spam2

Имате ли проблем със сайта на Туба? http://www.tubabuyukustun.net/forum/

на мен ми дава че, е заключен временно от админите.....

Пише, че правят профилактика и ще работи вечерта

# 36
  • Мнения: 0
Туба с тази блузка и тия очила съм я виждала, ама тъй като в момента съм с изгладени мозъчни клетки...хииич не мога да се сетя  newsm78 newsm78 Обаче появи ли ми се някоя гънка, а пък ако се окаже и правилната...веднага ще споделя. hahaha hahaha

# 37
# 38
  • Мнения: 0
Абе, тия хора, що публикуват снимки от незнам къде си и незнам кога сиJoy hahaha

Ами според мен е нормално......иначе си представи какви въпроси ще са ако е актуална информацията  Joy Joy Joyа така хората забравят ........ ако е от миналото лято/ есента веднага ще ше да има с кого е била, защо и т.н......  Joy

Ваня  Peace

# 39
# 40
# 41
# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт