Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Гледам,балкончето ни се напълни,я да почерпим гостите,та дано и те се включат  Hug

# 721
  • Мнения: 273
Алегро, здравей  Hug Радвам се,че си при нас   bouquet Да,грешката е моя за водещата ,но все си мисля ,че и тя, Билур Калкаван, имаше и някакво интервю с Туба  newsm78 Ти не знаеш ли  newsm78

Габи,напълно е възможно,аз затова си мисля,че тези интервюта са си журналистически измишльотини. Взимат оттук -оттам по нещо и си ги скалъпват .И те като нас-лаф да става  Laughing
Филиз Акън споменава, че са й предлагали да играе ролята на нейна майка, т.е. ролята на Назан... За интервю с Билур  - не знам. Странното е, че не се срещат коментари по тези директни предавания - интервюта, а се правят "вариации" само по интервютата в пресата и често думите се преиначават.
Точно  newsm10 Тук,където се чува всичко и се вижда и лицето и жестовете,никой не взема отношение , а когато хал хабер си нямаме от къде е и какво точно е казала,се разнищва от-до  newsm78

 newsm10 newsm10

Злате, благодаря за коктейлчетата, че от толкова интервюта днес направо пресъхнаха устите ни  Joy Joy

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 51
След като си пийнахте,я и се подсладете  Grinning

# 723
  • Мнения: 0
Aaa... Злате, че само балкончето ли черпиш? newsm78
Е, че на какво ще ми стане, ако си придърпам чашката със звездичката? newsm78 newsm78

Катye, моля те дай твоя обстоен анализ за видео интервюто. Praynig Praynig

# 724
  • Мнения: 3 467
Аз пък мисля, че се срещат коментари както по видяното в директно предаване, така и по пресата. И не само отнасящи се до актьори. Просто в единия случай се коментира текст, а в другия връзката между реч и език на тялото. И това е много популярно. Не ми се рови назад в коментарите, но ми се струва, че аз специално съм писала нещичко и по тези интервюта на Туба "каквото ми отърва" разбира се. Аз нямам претенцията да съм Абсолютният дух или Абсолютната истина, нооо не виждам и защо трябва да ме плашат коментарите. Те са плод на моето световъзприятие, култура и възможности.  Laughing

# 725
  • Мнения: 273
След като си пийнахте,я и се подсладете  Grinning




Злате, много ми бегат ягодките  Joy Joy

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Oooooo,Габи,как мога да те оставя на сухо  hahaha Хайде,спешъл доставка само за Габка  Hug

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 51
След като си пийнахте,я и се подсладете  Grinning




Злате, много ми бегат ягодките  Joy Joy

Тези са екзотични ,Кате,ядат се с подскоци  Joy

# 728
  • Мнения: 0
Katye, уважавам много знанията и способността ти за анализирване. Затова те помолих за коментар.

За жалост, аз не притежавам такова качество.

# 729
  • Мнения: 0
Oooooo,Габи,как мога да те оставя на сухо  hahaha Хайде,спешъл доставка само за Габка  Hug



Ооо...че аз съм на далавера. hahaha hahaha
Вече съм с три питиета. Joy Joy Joy  Ама си имам само две ръчички ...и сега, кое да оставя на плота? newsm78 newsm78

# 730
# 731
# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт