Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Уф  ooooh! , съседите са запалили огън и варят компоти май ееейй направо не ми понася тоя дим  ooooh! баш в нашата къща идва , но това са рисковете да живееш на село. Сигурно и аз ако знаех как и имах повече желание щях да си варя  Mr. Green
endira Трябваше да ме "притесниш" Mr. Green и без това софиянки май няма да се съберем скоро . Това ме подсеща, че тогава бях до Вис Виталис на оглед уж, но не се сдържах и взех едно много сладко зелено комплектче. Но супер много се изнервих обикалях 15 мин да намеря място да паркирам и най-накрая спрях в Мола - чиста работа .
elektra Дано успееш да свалиш температурата , пробва ли да пиеш Парацетамол ? В крайна сметка , както момичетата са те съветвали , ако Аг е в отпуск потърси личния лекар .
Деси Енчева- Бейби кейкс в последния си пост е дала много хубави и практични съвети за справяне с проблема със страха от кучета . Подкрепям ги с две ръце  Peace
el bozhko Не си прочела май , даже и на срещата говорехме , не сме на близко но си в моя район и можем да бутаме колички ЖЗ заедно в Южния парк  Mr. Green
Съни Много ме развълнува с разказа си за Боян и Алина  Heart Eyes Снимките са прекрасни , Али е облечена страхотно , значи майка ти се е справила .
Лека и прохладна вечер мамчета  Hug

# 286
  • Мнения: 1
Нурииии - това на мене някои трябва да го пуска  Simple Smile

 За количките и аз да кажа. Ето ви един link:

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 96961_10001_14051

Ето още избор, но побързайте докато не е свършило намалението.

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydispl … 14051_10001_14051

Всяка втора мама в Англия е с такава количка. Подходящи са от раждане, в цената влиза и седалката за кола. С транспорта от Англия най много ще ви излезе 300 БГЛева. Ако някои иска, аз ще му я пратя. Някои беше писал че хората дори и да имат пари не си ги харчат за кой знае какво. Специално за Graco - супер здрави и нечупливи са и доста широки с много екстри, а пък леки. На мен ако не ми бяха подарили колича, точно такава щях да си взема.

Za malko po golemite deca tezi sa idealni. Vsichki sa hubavi i kachestveni - nqma menteta.

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydispl … 14051_10001_14051

Ot tqh obache nai-populqrni sa :

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 23892_10001_14051



Има ги и в розово разбира се. Супер здрави, леки и функционални.

# 287
  • Мнения: 2

Зелда, принципно си права, обаче аз например никога не съм спокойна когато Боби е в пясъчник и лапа от пясъка, не защото ще си изцапа дрехите или проявявам показна загриженост, просто съм виждала невероятни мизерии там. В пясъчника на площадката зад нашия блок миналото лято като стъпеше някой го налазваха бълхи на орди  Crazy, имаше и кърлежи, като един татко докара пясък, за да има въобще такъв. В него редовно се излежават бездомни кучета  Rolling Eyes. Това лято преди две седмици окосиха тревата за първи път, беше огромна, а преди това събирахме пари едно момче да я окоси. Аз с очите си видях тичащ огромен плъх като котка от тези треви. На пързалките съм винаги до Боби, защото имаше неприятен инцидент като по- малък и не мога да се отпусна като се катери. Въобще доста е субективно поведението на един родител и не може да се слагат етикети без да знаеш какво им е в главите на тези хора и какво са преживели. Снощи например видях 3 годишно дете с плюшен анцуг и първо си казах как са го навлекли това дете, но после пък се замислих, че може да имат смислена причина хората и да е правилно в тяхната ситуация.


Забравих те Simple Smile Аз съм уточнила местоположението на пързалките, в Албена пясъка е невъзможно чист, пързалките са едни и различни са само децата и родителите. При еднакви други условия, разликата в отношенията е голяма. Не става въпрос за лапане на пясък и няма риск от бълхи, кърлежи и т.н. Аз също съм винаги близо до пързалката, но тези, за които говоря са на пейката и на висок глас дават инструкции. Опитвам се да се сетя какви точно, не си спомням, но се сещам за едно момченце - беше наказано да не играе и да стои на пейката, защото се отдалечило много от мама. За са отмени наказанието майката го накара да вземе някаква опаковка, хвърлена от друг и да я изхвърли в коша. Беше нещо като да накараш куче да ти донесе пръчка. Друг един случай, вече в морската, беше с майка с кафе и цигара в една ръка и с другата държеше качулката на момиченце, което се учеше да ходи. То падна и тя започна през зъби: Падна ли сега, а, падна ли! - и да го налага яко по дупето  Shocked Беше с количка за 2 000 лв  Mr. Green А колкото до лепенето на етикети - еми сигурна съм, че всеки го прави. Всеки си създава мнение за другите по дрехите, количката  Mr. Green, държането, диалекта, интересите ... Няма да повярвам, ако някой ми каже обратното. Е, аз си казвам какво мисля или си премълчавам. Вчера, напр., бях на празненство по случай появата на едно бебе. Гордият баща ми показва снимка и - еми, не ми харесва. Какво да направя в случая, попитах как се казва и смених темата.

# 288
  • Мнения: 34
Деси, имали сме куче- коли. Беше голямо и много, много добро. Никога не сме си позволявали да го пускаме на детска площадка. Децата са идвали да го галят. Смятам, че си в правото си да говориш със собствениците на кучетата и да искаш от тях да не ги пускат свободно на детската площадка.  Peace
Съни- добре дошла у дома  Hug Алина е прекрасна  Heart Eyes Да ви е жива и здрава   bouquet
Аз днес бях на ЖК- нали се преместих от София в Пловдив и си смених наблюдаващата докторка. Нооо на каква попаднах тук..... е няма такъв простак като нея! За втори  път се виждаме с нея- тя и първия път и сега от вратата започва: Ауууу- много си напълняла. Престани да се тъпчиш... Днес не издържах и и казвам- първо: не се тъпча /не ям сладко- никакви бонбони, шоколади, торти, баклави....; не ям тестяно- хляб, банички, пици; не ям пържено/ и второ: какво очаквате да направя сега- когато съм в края на 8-я месец- да започна да гладувам и да тръгна да тренирам във фитнеса  #2gunfire  #2gunfire А тя ми се хили и ми вика- не, просто не се тъпчи тайно с чипс  #2gunfire  #2gunfire   #Cussing out Днес слушаше тоновете не бебето с една дървена тръба  #Crazy В момента съм в 33 седмица, а тя ми каза, че бебето било с размери в 37 седмица  #Crazy Другата седмица ще отида на частно да ме видят. Важното е, че ми издаде болничния- да не казвам, че 100 пъти задрасква, поправя, после поправи и поправката .... ooooh! и на края ми вика- от другия път ще се виждаме всяка седмица  #Crazy викам й- даааааааа, как ли пък да стане  #2gunfire
Лека вечер на всички   bouquet
 

# 289
  • Мнения: 1
Elektra - Като бях малка много страдах от сливици и единственото което помагаше беше йод. Мама навиваше памук на един молив и топне в йода - някакъв слаб разтвор, и мъже сливиците, а аз зяпам като шаран иначе боли, а така тя тампонира малко на едната сливица , после на другата. Малко неприятно, ама много помага. Ама да не е много силен йода и да не е чак толкова натопен тампона че да ти тече в гърлото.

# 290
  • Мнения: 629
el_bozhko, една приянелка си беше купила от магазин “Штъркела“ специални пликчета за кърма с двойно залепване. Бяха й доста удобни и цената им беше май сносна, ако не се лъжа 100 бр излизаха около 20 лв, но не съм много сигурна за цената.
мари, тази ситуация по принцип не е смешна, ама ти така си я разказала, че се смях на глас, а мъжа дотича да види какво толкова става. Пише, брише и поправя...направо не е истина. Все едно че за първи път попълва такива документи.  Shocked
Seengirl, гъбичките кандида по принцип са много упорити гадини. Ние миналата есен си бяхме завъдили такива и направо ми настръхнаха косите. Докито обаче ни даде първо да пием двамата с таткото нещо си пез устатата и допълнителни екстри за мен вагинално. После на контролната проба всичко беше ОК, но ми даде и едни глобули, вагизан май се казваха за нормализиране на флората. Успех в борбата.

# 291
  • Мнения: 181
Намери се и в този хубав ден кой да ме разстрои CryНаревах се сега едно хубаво...и мисля повече да не се ядосвам! NaughtyДецата заспаха преди малко,ММ и той си легна...а на мен нещо не ми се спи..и без това в 12 чакам Али да се събуди да яде...С ММ си я изкъпахме тая вечер,но само на чешмата и много пазихме пъпчето да не се намокри,че не знам къде съм забутала лепенките ooooh!Али орева света,та...не беше особено приятно нито за нас,нито за нея...пък и Боян като я чу че реве се впусна да й тика залъгалката...абе лудница беше...

Благодаря ви за хубавите думи! Hug Hug Hug

Нямах сили да ви изчета...Но утре обещавам,че ще го направя...и ще се включа и аз с коментари,че...ви надух главите само с моите истории...

# 292
  • Мнения: 873
Момичета, благодаря ви много за солидарността Hug Благодаря и на тези, които са ми дали съвети, макар че вече съм пробвала тези съвети и се убедих в две неща: когато Лили се страхува от нещо, тя е убедена, че то е опасно и за нас и поради тази причина не позволява и на нас да се доближаваме до животни. Второто нещо е-тя не се подкупва, ама никога. Бабите и дават мило и драго да стои при тях без мен и я подкупват с подаръци и лакомства, които тя дори не яде-безразлична е. Онзи ден и обещах една играчка, ако се съгласи да я заведа на фризьор-иска играчката отдавна, но каза, че се отказва от нея. Абе, не е като всички деца определено. Не е имала лош опит с животни-дори когато трамбовахме парковете с нея в бебешкия и период, с нас се движеше една мама, която разхождаше хем детето, хем грохналото си, остаряло и безобидно куче...................Тази вечер пак се прибрахме по спешност с рев, а така хубаво се бе заиграла с децата. Те се опитаха да я убедят, че лабрадорът е приятел и е много  добричък, но не успяха Confused
Има хора,които просто не обичат животни-свекърва ми се отнасдя с котетата като с хлебарки, а една нейна приятелка потръпва от погнуса при вида дори на малко пиленце Sick Молили сме Лили да си вземем домашен любимец, чели сме книжки на тази тема, но засега безуспешно. Иначе моят пост бе провокиран конкретно от казуса на нашата площадка Peace

СЪНИ, много е хубаво, че сте вкъщи вече Hug Мисли за всичко хубаво през този ден и наистина не се ядосвай за негативните преживявания Peace Дано Бо е все така любвеобилен към сестра си и се справите с баланса между двете деца Praynig

# 293
  • Мнения: 61
Съни, я ги зарежи тези дето те ядсоват!!! PeaceНе си заслужава в такаъв прекрасен за семейството ти де нда се ядсоваш за каквото и да било, бъди над нещата Hug

# 294
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Деси Енчева аз като виден представител на изпитващите панически ужас и страх от кучета ще се опитам да обясня при мен как седят нещата. Значи ако кучето седи мирно тихо и на голяяяяяма дистанция ок - няма проблем. Проблема възниква като се затича в посока близка до моята или джафка - тракането на лапички в земята/асфалта/плочките ми бърка в мозъка. Преди много години частично преодолях страха си от малки кучета благодарение кучето на наши съседи - то беше с портативни размери (мини-кайсиев пудел) и не джафкаше. Някаква такава порода взета от супер бебешки размер може да помогне предполагам.

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Сийнгърл, аз също имах гадната Кандида и разни други гадини в микробиологията и ще ти кажа с какво ги преборих - док ми изписа Флажил 3 глобули вечер в 3 поредни дни, след това почивах 3 дни и започнах Лактажин вечер пак, те са общо 10 глобули за 10 дни. И цял един месец пих Линекс форте за подобряване на флората, сутрин и вечер по едно, много е добро, даже и аптекарката много го похвали. След серклажа и АБ, който трябваше да изпия, целият ми организъм беше в дисбактериоза. И на следващото изследване се бях отървала от всички гадини.  Peace

Ел Божко, разказа ти за кучетата, дето са ти скачали по количката, направо ме ужаси. И сега тези кучета още ли обикалят там, ти как въобще излизаш? Това направо е ужасно!  #Crazy  #Crazy

Съни, не си разваляй прекрасния ден, момиче! Ти си най-щастливата мама в този ден, имаш си две прекрасни живи и здрави Слънца, какво толкова може да ти повлияе негативно ... Погледни си децата и забрави всичко!  Hug

# 296
  • Мнения: 61
Деси Енчева аз като виден представител на изпитващите панически ужас и страх от кучета ще се опитам да обясня при мен как седят нещата. Значи ако кучето седи мирно тихо и на голяяяяяма дистанция ок - няма проблем. Проблема възниква като се затича в посока близка до моята или джафка - тракането на лапички в земята/асфалта/плочките ми бърка в мозъка. Преди много години частично преодолях страха си от малки кучета благодарение кучето на наши съседи - то беше с портативни размери (мини-кайсиев пудел) и не джафкаше. Някаква такава порода взета от супер бебешки размер може да помогне предполагам.



Шемет- и аз съм виден представител на изпитващите панически страх от животни Simple SmileПри мен и кученца в миниатюрен размер не помагат. Другото от което се страхувам е вода Simple Smile

# 297
  • Мнения: 0
Seengirl - Крем за зърна се продава в аптеките. Горещо препоръчвам този на Avent. Направен е на база естествен ланолин и (според твърденията им) може да не се отмива преди кърмене. На същата база е и Lansinoh - той е по-евтин, но малко по-гъст и по- трудно се мажа, поне според мен. Добре е още отсега да се започне с мазането - по един-два пъти на ден.
В аптеките също така се продават и еднократни гащи, ако някой още си търси такива.

desi encheva Вече наистина започвам да се ядосвам на тези твои съседи. С извинение, ама те тъпи ли са, че не виждат, че детето ти всяка вечер се разстройва и плаши и се прибира разревано? Или може би се подхилкват и си мислят, че проблемът не е в техните кучета (които са супер добрички), а в твоето дете. Аз лично бих ги помолила още веднъж много културно и любезно да проявят разбиране и да си извеждат кучетата малко по-встрани от детската площадка, след което, ако няма резултат, бих им се навикала едно хубаво, след което бих отишла до общината да взема копие от Наредбата или заповедта на кмета, с която се забранява разхождането на кучета на детски площадки (за нашата община има такава и е разлепена по дърветата в парка - не че всички разхождащи кучета са я прочели, де).
Иначе съм страшно толерантна и неконфликтна личност, но ако детето ми всяка вечер реве заради такова нещо, бих побесняла...

Лека и спокойна нощ на всички  Hug

# 298
  • София
  • Мнения: 1 163
момичета, не сравнявайте българките със чужденките относно гледането на децата. Оправдавам напълно крещенето и параноята на българките.Там,където живеят спокойните чужденки няма кучета, предполагам и котки, които да акат в пясъчниците и не само. Там катерушките не са циментирани в асфалта, осеян с парченца стъкълца като тука. А пропо на запад кучешка тения не съществува, а тука 3 годишни деца се оперират от такава.

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Хариелка, благодаря ти за отговора   Hug На мен доки ми изписа едно,което еднократно се поставя и после ми даде едно кремче да се мажа,ама явно няма ефект щом не са се махнали... Ще се консултирам с него за лечение като твоето. Аз линекса също съм го пила, след един антибиотик имах проблеми и добре ми повлия  Peace Ще взема направо да пия  newsm78
Денден, благодаря и на теб за отговора  Hug
Съни, кой пък успя да ти развали деня бе мила  #2gunfire Не се ядосвай, наслаждавай се на двете си съкровища и всичко ще е наред  Hug
Мари, да ти кажа трудно е да се намери някой да ти следи бременността като хората, освен, ако е не е на частно (но не невъзможно, де  Grinning ) Затова не се ядосвай, ако нещо се притесняваш иди при някой на частно, а защо не направо при Малинова, тя има частен кабинет доколкото знам  newsm78 Да ти кажа и аз май към нея ще се ориентирам, другата седмица ще реша и ще и се обадя евентуално   Grinning
Айде стига писане, отивам да лягам  HugЛекичка и мекичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт