"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 6

  • 39 334
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
много тъпо, че ваня получи 39 точки.. сигурно на таня нещо не й беше забавно онази вечер!

иначе така и предполагах, че от такива широко скроени хора могат да се очакват само 10-ки.. Wink

# 16
  • Мнения: 211
Айде сега, появи се Ваня с рецептите и взехте да я хвалите и да пускате клипове  Mr. Green
Ваня, поздравления за вечерята! Съжалявам, че ти е толко кофти компанията обаче! Я кажи, наистина ли ги заряза и отиде да спиш или беше постановка  Joy
За вчера да кажа, че вечерята си беше цяло мъчение. Никак не ми беше интересно, а Стенли все повече ме дразни. Вчера вече минаха на фаза "ти мене уважаваш ли ме?!" За миската все още нямам мнение, държи се дистанцирано (което за тая компания си е комплимент направо). Митко не мога да преценя още дали ми е симпатичен, по-скоро да. Няма да коментирам менюто, ама за сто лева щеше да му е малко трудно да купи тия две големи парчета колбас (после не видях къде точно ги намести  newsm78), толкова много месо и алкохол... Дъщеря му е симпатична.

  

# 17
# 18
  • Мнения: 17 987
Другата седмица е обещаваща  Mr. Green

# 19
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Очаквам др.седмица с интерес.
Там моят фаворит е Азис  Peace

# 20
  • Мнения: 534
Стенли кротичко си пие  Wink , на никой лошо не прави   Peace Вярно, малко е сънливичък ... кат' един чеширски котак  Flutter Ама що му трябваше на Митето да отваря приказка за чалгатЪ (в тая компания  Shocked ) и ... да разсънва котарака  Naughty  Laughing

# 21
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
За другата седмица от изброените липсва само Петко Димитров.

# 22
  • Мнения: 2 414
Леля Ог - извинявай, но не си права Wink. Който си е харесвал Ваня като творец преди, си я харесва и сега. Пък и от къде да сме сигурни, че тя е пуснала рецептите? Другата седмица - не знам какво ще бъде. Все пак форматът показва, че много от участниците не са това за което ги мислехме. А Стенли каквото и да направи си остава голям творец. Според мен как се държи човек няма нищо общо с това дали е талант или не. Благодаря за новата тема  bouquet.

# 23
  • Мнения: 15 215
Стенли кротичко си пие  Wink , на никой лошо не прави   Peace Вярно, малко е сънливичък ... кат' един чеширски котак  Flutter Ама що му трябваше на Митето да отваря приказка за чалгатЪ (в тая компания  Shocked ) и ... да разсънва котарака  Naughty  Laughing

От къде ти дойде това сравнение с  Чеширския котарак!?  Grinning

Маме, благодаря за темата!   bouquet

# 24
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Стенли не знам какъв талант е,но като гост е ужасен.

# 25
  • Мнения: 266
Очаквам др.седмица с интерес.
Там моят фаворит е Азис  Peace

и на мен  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз пък искам да видя каква домакиня е Николета.

# 27
  • Мнения: 14 830
Аз пък искам да видя каква домакиня е Николета.
И на мен ми е любопитно точно щях да напиша същото. Не искам да се настройвам предварително , но очакванията ми не са особено големи.Не ми се вярва Николета да има особени умения в кухнята - може би някой ще и помага

# 28
  • Мнения: 9 109
=======Я кажи, наистина ли ги заряза и отиде да спиш или беше постановка  Joy


Ей тоз номер редовно го правя, когато имаме един определен гост. Той просто заспива на масата, но не можем да го изпратим доброволно. И тъй като е приятел на половинът, направо си ги зарязвам  Laughing нашия гледа тв, оня дреме  Mr. Green

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Аз пък искам да видя каква домакиня е Николета.
И на мен ми е любопитно точно щях да напиша същото. Не искам да се настройвам предварително , но очакванията ми не са особено големи.Не ми се вярва Николета да има особени умения в кухнята - може би някой ще и помага
Да се включа и аз в темата /досега само ви четях/ , но бях чела в едно интервю с Божинов в което той казваше ,че Николета много хубаво му готвела .Аз естествено много се изненадах ,но другата седмица ще проверим думите му.За тази седмица фаворит ми е Андрей Слабаков и се радвам ,че получи 40 т.

Общи условия

Активация на акаунт